Şimdi Ara

Aracın Altını Rögar Kapağına Vurdum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün gece 3 - 4 sularında seyahat ederken aracın altını vurdum Aracın modeli Ford Tourneo Connect. Aracın altından hava kaçırırmış gibi fısss şeklinde bir ses geldi lastikleri kontrol ettim lakin herhangi birinde sıkıntı rastlamadım. Başka ne gibi bir sıkıntı olabilir. Ayrıca logar kağapağının fotoğrafını vs.. çektim kasko karşılar mı sizce bunu ?

EDİT:
    ön tampon gitti zaten yeniden takılacak, radyatör ve klima borusu gitmiş ses ondan geliyordu birde karter eğilmiş 2000 2500 lük olduk anlayacağınız yeni yıla mükemmel bir giriş yaptım. Bu fiyat tahmini bu arada yedek parçaları felan söyledim gelecek. Yarın gerçek tutarı yazarım buda çarptığım rögar kapağı;

Aracın Altını Rögar Kapağına Vurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuKaGa -- 1 Ocak 2020; 0:45:46 >

• Karteri delmiş olmayasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende vurduğumda motor yağsız kalmış bozuldu,arızalı olarak tamirciye sattım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • belki hidroliktir belki camsuyu

bende bir keresinde yanlıyım dedim orta refüj dan karşı yola gectım arabanın altı bildiğin sürttü cam suyu bitmiş
  • Klima borularini delmis olabilirsiniz, gecmis olsun

• Lifte kaldır baktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pikelenjelo

belki hidroliktir belki camsuyu

bende bir keresinde yanlıyım dedim orta refüj dan karşı yola gectım arabanın altı bildiğin sürttü cam suyu bitmiş
    Arabanız Scirocco mu hocam

• Ne olduğu çıktımı ortaya

• araç altını farklı açılardan fotoğrafla koy, yorumlayalım.
  • Arac sikintisiz calisiyorsa,buyuk ihtimalle klima hortumu zarar gormustur

• yok uçan nemo şirket arabasıydı :D
  • Aracı hiç yerinden kıpırdatmadan polis v.b çağırıp tutanak tutturmanız gerekiyordu sanırım. Tam hakim değilim konuya ama böyle altını rögara vurup tüm hava yastıklarını açan biri vardı forumda.
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    çıktı hocam ön tampon gitti zaten yeniden takılacak, radyatör gitmiş ses ondan geliyordu birde karter eğilmiş 2000 2500 lük olduk anlayacağınız yeni yıla mükemmel bir giriş yaptım.
  • O kapak değil bildiğin tepe olmuş. Geçmiş olsun kim bilir kaç kişinin canını yaktı.

• Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    araba parçaları vardı zaten caddenin ortasında duruyordu. Benden başka vuran da olmuş teşekkürler hocam neyse sağlık olsun daha kötü şeylerde olabilirdi. Hızlı olsam arabayı bile devirebilecek düzeyde
  • Aracın Altını Rögar Kapağına Vurdum

Ben de bu parçayı sürttürüp yamulttum, bir sakıncası olur mu?

• Geçmiş olsun hocam , karteri deldikten sonra hareket ettirmedeysin keşke. (düzeltme: karter eğilmiş yanlış okumuşum.)
    Bende aracın altını vurmuştum , acemilikten dolayı karterden sonra motoru elime almıştım.

Bu kapak belediyenin sorumluluğunda mı bu arada? Arkadaş tamir faturalını ibraz ederse sanki masrafını alır gibi geliyor. Hukukçu arkadaşlar varsa bilgi verebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyasporlu -- 1 Ocak 2020; 1:31:58 >
  • Geçmiş olsun da o mahallede bir Allahın kulu araç sahibi değil mi yaptırmamışlar orayı?
    Araç daha alçak olsa nolurdu Allah bilir...

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    sorma ya araba ford connect en yüksek ticari arabalardan biri ona rağmen ne hale geldi bi sedan la felan vursan allah korusun yani olacakların haddi hesabı yok
  • Yollar yol değil mübarek mayın tarlası. Belediyeler eds ile ceza yazmak derdine düşmeyip sorumlu oldukları yolları tesviye etseler daha iyi olacak. Karayollarının hali de pek iç açıcı değil şehirlerarası yollarda ne ön takım düzeni kalıyor ne popomuzda kırılmadık kemik. 😡

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.