Şimdi Ara

Aracımıza yumruk attılar! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
2.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende o ihtimalleri degerlendirdim ama ne olursa olsun o durumlarda çizik olurdu burada temiz duruyor yuzey park yeride 3 metre derinlikte bir çıkmaz sokak arkadan gelip vuracak adamın göz bebeğıni operim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • celilsaygin kullanıcısına yanıt
    Eyvallah usta inşallah maliyeti çok olmaz benim derdim o onceki aracimiz 9 yil bizde kaldi 1 parcadan karsi tarafin hatasindan dolayi boya vardi onun haricinde sorun yoktu simdi bu arac 4 ayda boya yerse can sıkar

• çoluk çocuktur, ama düzeltilir
  • Bizim 2010 jettanin on camina babasi belirsizin biri taş atmis cam catlak su anda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyasız çektirerek düzeltilir. Allah daha büyük bir kaza bela vermesin. Ülkede dengesiz çok ne yaparsınız.

• Yumruk değil o siyah plastik bir tampn köşesi büyük ihtimalle çünkü yumruk atan harfin üzerine atmaz. Düz yüzey arar. Belki kafa da atmış olabilir.

Düzelir gibi duruyor. Düzelten harfi söküp tekrar takabilir.
  • hocam tepik atmışta olabilirler.
  • Basima geldi aynisi

Sol tarafina dogru arka arkaya tatli sert yumruk atin avucunuzun kenari gelecek sekilde gocuk olan yer tak diye atip dizelecek hafif bi egrilik belki kalir belli olmaz ama vakuma fln para vermeyin

• Geçmiş olsun kardeş, bu olay senin gibi daha nicelerinin başına geliyor toplum bozuk
    Bizim mahallede çıtır çıtır yep yeni Hyundaiyi tornavida gibi bir şeyle çizmişler acıdım arabaya.
  • Bizimde başımıza geldi otoparkta yanımıza çeken araç bir düzgün bir yamuk çekiyordu sürekli araç sahibinin eşi sanırım. Otopark yetkilisine anlattık durumu oda sinirlenip aracın tavanına yumruk atmis. Aradan 8 yıl geçti taşındık tabi 3 yıl önce o harifte oturduğumuz siteye taşınmış bende yeni ehliyet almıştım öğrenmek icin bi corsa almıştı babam gittim iki kapısının ortasına hafiften arabayla tıklattim buda böyle bir animdir

• Satışa koyduğum aracımın hem ön hem de arka çamurluğuna (sol) yumruk attı karaktersizin biri. Sitede kamera var ama ne hikmetse yönetici kayıtları göstermemekte diretiyor. İki göçük için laf etsem olay büyüyecek kan çıkacak; laf etmesem içim içime sığmıyor, aynı şekilde cevap versem arkadaşların araçlarına vicdanım kabul etmiyor çünkü arabanın dili de yok suçu da. Sanırım trafikte yakalayıp önünde sonuna kadar frene abanmak. Bu son seçeneği de araçlarında çoluk çocuk oluyor diye yapmak istemiyorum. Kasko rücu edemez yaptırsam haram olur. Çünkü kim yumruk attı gidip de söyleyemem. En güzeli Rabbime havale etmek. Nasılsa çıkartır. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.

• http://cokuksihirbazi.com

Bu tarz hasarlar için linkdeki gibi yerler var.İstanbulda da vardır.fiyat sorabilirsiniz.
  • ozgutozkan kullanıcısına yanıt
    Hocam arac kadjar o yazi cok yuksekte blazer ile gelmedikce kimse tamponla vuramaz oraya

• Wispe kullanıcısına yanıt
    Bilegine saglij

• topkapıda boyasız göçük düzeltme diye tabela gördüm
  • İzmirde ben 2 sanayide sol tampondaki göçüğü düzelttirmiştim boyasız Boran Otoda. İzmir için tavsiye ederim.
  • Benim araçta da ezik vardı bir kaç kaportacı araştırdım ve iyisini buldum sanırım düzeltti boyasız ve hiç belli olmuyor işini güzel yapan birini bulursan vakumla iş çözülür diye düşünüyorum geçmiş olsun bu arada

• Ulke ulke degil suclularla timarhanenin bilesimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Aynisi basima gelmisti. Cocugun biri aracima yumruk atti. Uzaktan gordum bunu. O an hicbir sey yapmadim cunku dovsem araba yuzunden dovdugumu bilecekti. Gelir yakar arabayi serefsiz onunla ugrasmayalim.

Neyse aradan 5-6 hafta gecti, yururken tesadufen o cocuga denk geldim. Kacar mi hic? Tuttugum gibi sevdim onu. Cok sevdim yani oyle boyle degil. Guller acti her yerinde. Sevincten ciglik atar hale geldi. O bagiriyordu ben daha cok seviyordum. Sonra bayildi zaten sevincten. Ben de cimenlere yatirdim onu ve orda biraktim. Bi daha da gelmedi bizim mahalleye.

elinize sağlık, o sevgiyle nirvanaya ulaşmıştır.
  • Arkadaş, herkesin de başına gelmiş

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.