Şimdi Ara

Aracımın tavanına mermi isabet etmiş !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu başlığında da okuduğunuz gibi maalesef park halinde ki aracımın tavanına mermi isabet etmiş. Mermi çekirdeği içindeydi bende polisi çağırdım olay yeri inceleme geldi çekirdeği balistiğe gönderdiler banada daha sonra görgü tespit tutanağı verdiler. Karakola gidip ifade de verdim. Sizlere danışmak istediğim bunu sizce kaskodan mı yaptırayım yoksa bi ustaya mı götüreyim. Ayrıca tavanda işlem olması satarken sıkıntı çıkaracak değer kaybı için kasgodan mı sigortadan mı talepte bulunmalıyım.

Aracımın tavanına mermi isabet etmiş !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genctegmen -- 31 Ocak 2020; 0:59:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun ,
    tek taraflı hasarlarda değer kaybı talebi yapamazsınız.
    Kişi bulunursa yapabilirsiniz. Bu kadar küçük hasar için kaskoyu devreye sokmanızı önermem.
  • Cevabınız için teşekkür ederim

• Mrb hocam,

trafik ve kasko sigortanız sizin aracınızda oluşan değer kaybını ödemez, bunu yapan kişiden alabilirsiniz sadece. Böyle bakarak birşey söylemek imkansız, teklif alınıp öyle değerlendirmek lazım. Diyelim ki 3000 TL teklif verdi servis, kendi cebinizden mi ödeyeceksiniz?Burada ki kimse 3000 TL'yi cebinden ödemez :)
  • damneed D kullanıcısına yanıt
    Ufak bi meblağ tutarsa kendim yaptırcam ama dediğiniz gibi fiyatlar çıkarsa mecburen kaskodan yaptırmak zorunda kalacağım

• Öncelikle işçiliği temiz bir özel servisten fiyat alın ve ödemesini kendiniz yapacağınızı söyleyerek, pazarlık yapın. Kaskom var derseniz yüksek fiyat verirler. Fiyat aldıktan sonra değerlendirirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.