Şimdi Ara

Aracımın sağ farı sürekli arızalanıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün yolda giderken sağ farımın sönük olduğunu farkettim.Her ne kadar basit bir sorun gibi görünse de son 6-7 ay içinde 3.kez başıma geliyor. Uzunlarda bir sorun yok ama kısa farım yanmıyor. Her seferinde aynı şey oluyor sağ farda ve 2 kez ampul değişmesine rağmen. Artık bunun altında daha farklı bir sorun olduğunu düşünmeye başladım. Sizce bu neden oluyor olabilir? Düşüncelerini paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• araba linea mı ?
  • r0x kullanıcısına yanıt
    Şirket için linea kiralamıştık . Araç sürekli ampul ile ilgili ariza veriyordu . 1 oldu 2 oldu sonra dedim adamlarla ugrasmiyim sanayide kendim yaptırayım . Arka sağ stop ampulü değiştirdiler sanayiden çıktım 2 km sonra sol gitti . Aracı geri verene kadar elektirikcilerle kanka olduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TroubleTrouble

Şirket için linea kiralamıştık . Araç sürekli ampul ile ilgili ariza veriyordu . 1 oldu 2 oldu sonra dedim adamlarla ugrasmiyim sanayide kendim yaptırayım . Arka sağ stop ampulü değiştirdiler sanayiden çıktım 2 km sonra sol gitti . Aracı geri verene kadar elektirikcilerle kanka olduk

aynen o yüzden sordum bende :) arkadaşımın babasında da şirket aracı linea var ayda bir far - stop ampülü patlıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

araba linea mı ?

Yok hocam s40.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.