Şimdi Ara

Aracımın piyasa değeri sizce ne kadar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Fiat Linea
    2013 Model 2014 trafiğe çıkış
    1.3 Multijet (95 Beygir)
    Aktive Plus
    64.000 km de

Aracımı sıfır km aldım. Yaklaşık 5 yıldır sadece kendim kullandım.

Şimdi yeni taşındığım yerde arabaya pek ihtiyaç duymuyorum. O yüzden satma niyetim var.

Aracımın toplam bir kazası var. 12.500 TL hasar kaydı mevcut. Sol arkadan Clio'nun çarpması sonucu bagaj, çamurluk, tampon değişti. Öndeki araca da ufak bir temas olduğu için ön kaputuda sağolsun yetkili servis değiştirmiş.
    Velhasıl öyle yada böyle yetkili servis 8000 TL malzeme+4500 TL işçilik toplam 12.500 TL hasar kaydı çıkardı.

Aracımı satma niyetim var. Tahmini ederi nedir?
    Muayene, bakım yeni yapıldı..

Teşekkürler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel arkadaşlar
  • Bagaj ve kaput degısmesı fıyatı baya dusurur km dusukde olsa bu kazadan dolayı deger kaybı parası aldıysanız zararınız azalır ınsallah almıssınızdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

Bagaj ve kaput degısmesı fıyatı baya dusurur km dusukde olsa bu kazadan dolayı deger kaybı parası aldıysanız zararınız azalır ınsallah almıssınızdır
    4800 TL değer kaybı aldım. Ortalama piyasası nedir onu merak ediyorum?
  • 48 ila 50 arası gider hocam 1 parça boyalı 90 binde 2015 model aracımı 51 e sattım kasa pop du.hızlı satılsın diyorsan 46 47 ye koyacaksın 3 e 5e bakmayacaksın özellikle aracın euro 5 ise euro 4 ise satma bin derim sattığının yerine koyamıyorsun 58 lira param var araç alamıorum symbol bakıyorum km düşükler 62 63 den aşşağı yok aracından memnunsan satma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.