Şimdi Ara

Aracımı sattım ama içim garip oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İlan No: 802511215

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-kazasiz-degisensiz-802511215/detay

Evet yukarıdaki aracımı 77.000 liraya sattım ama duygu karmaşası yaşıyorum araçta 4 parça boya vardı ama 190 mikron çizik boyası vardı kazası yoktu yani boyalı parça var diye kazalı araç fiyatına verdim ama baskı balatası geliyodu geri vites sorunlu çok fazla küçük küçük boya atması vardı diye kendimi avutuyorum

Neyse nasip parayı altın’a yatırıp 6-7 ay sonra yeni nesil poloya geçmeyi düşünüyorum i20 gerçekten tasarım genişlik tol tutusunda sınıfının lideri ama İNANILMAZZ AMA İNANILMAZ sert süspansiyonları ve 1.2 atmosferik motoru katlanılacak gibi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HemşireZED -- 21 Mayıs 2020; 13:18:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam altın 360-370 arası düşecek ytd. bu fiyatlarda altına girilmez yine araba almanız daha faydalı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q6600

hocam altın 360-370 arası düşecek ytd. bu fiyatlarda altına girilmez yine araba almanız daha faydalı gibi.
    Hocam hep düşecek diyolar ama bu ğlkeden ben düştüğüne daha şahit olmadım

• hocam birşey çok yüksekken girilmez, 390-395 lerden girenler kara kara düşünüyor şuan 379 tl altın. Bana göre yükseliş trendi euro olacak bayramdan sonra, ytd.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q6600

hocam birşey çok yüksekken girilmez, 390-395 lerden girenler kara kara düşünüyor şuan 379 tl altın. Bana göre yükseliş trendi euro olacak bayramdan sonra, ytd.
    Bekliyorum zaten 370 olabilir ama 360 imkansız gibi

• I

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.