Şimdi Ara

Aracımı satmalı mıyım ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
6.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapı içleri ve torpidoda bir şeyler unutmuş olabilir misiniz? Şöyle bir şey alabilirsiniz.
    https://www.graficar.com.tr/product/fiat-egea-konfor-seti

https://urun.n11.com/konsol-kaplama/fiat-egea-konfor-seti-2015-2019-P334253503

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanNoyan4134 -- 16 Şubat 2020; 22:36:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FurkanNoyan4134 F kullanıcısına yanıt
    Hocam uğraşın için teşekkür ediyorum fakat kapı gözleri hep boş torpido içinde sadece kitapçığı var kapı içlerinde sabitlenmeyen parçalar kalmış olabilir hoparlörler gevşek olabilir yada bilmediğim bir yerlerinden gelebilir iki kere servise götürdüm çözemediler trim sesi oluyor egealarda diyip geçiyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chuckchucky kullanıcısına yanıt
    Yalıtımcıya götür o zaman buralarda vakit harcama, bu forumda sorununu söylersen neden egea aldın çöp araba vs derler.

• Zaten yorumlarda anlaşıldığı gibi piyasadaki çoğu arabada trim sesi mevcut, arabayı değiştireceğine 4-5 bin masraf yap yalıtım yaptır D segmenti gibi yalıtıma sahip olur araç trim sesi de kalmaz.
  • Sat araci al bitane jetta keyfine bak reis yarin bigun enjektor arizasida verir iyice ocagina incir agaci diker

• Yapmayın hocam olabildiğince zaten opetten alıyorum servis diyor ki garantiden çıkmaması için opetten alın böyle saçmalık olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: chuckchucky

Yapmayın hocam olabildiğince zaten opetten alıyorum servis diyor ki garantiden çıkmaması için opetten alın böyle saçmalık olamaz
    Oto yedek parcaciyim euro5 linea egea hepsine enjektor kiyamet kadar verdik cikartiyor sorun. Cikartirsa tamir ettiri dehleyin gitsin bide yag pompasinda euro6 ise arac sikinti cikiyor yag pompasinin orjinal pierburg u 1250 tl enjektorun orjinal opari 750 tl tanesi 4 u 3000 tl bilginiz olsun.

• Anladım hocam çok teşekkür ederim hamdolsun bir problem çıkarmadı en son bakımda carbon clean işlemi diyorlar onuda yaptılar açıldı sanki araba euro 5 motor muş benim ki

• Çözüleceğini bilsem kesin götüreyim araştırıcam detaylı hocam

Haklısınız hep kötüleniyor haklılık paylarıda var biraz fiyatından dolayı

Gerginliğe gerek yok hocam seviyeyi düşürmeyelim herkes fikrini söylüyor, yalıtım olayından memnun olmayanlarda var baktıgım kadarıyla bundan dolayı dedim

• quote:

Çözüleceğini bilsem kesin götüreyim araştırıcam detaylı hocam
    Subigarage'ın yaptığı yalıtım emin ol D segmenti arabaların yalıtımından daha iyidir, bir videosu var youtube'da clio'ya yalıtım yapıyorlar, öyle basit bir iş de değil 4-5 gün sürüyor. İstanbul'da olmasa ben de yaptırmayı düşünürdüm.
  • Kışın tirim seslerine pek takılmamak lazım.
    Müziği 1-2 tık daha açın.
    Aracı dinlememek lazım fazla. Hastalık çünkü.
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    Kış olayı doğrumu illaki ses yapıyor mu

• quote:

Kış olayı doğrumu illaki ses yapıyor mu
    Hocam yeri geliyor biz bile donuyoruz soğukta.
    Genleşme büzüşme oluyor. Plastikler iyice sertleşiyor.
    Sol kapıdan yazın çıt yok. Kışın böyle bir ses olamaz.
    Her araçta olur yani içiniz rahat olsun.
  • egea denen çöp araba bizim ülkede çok para yapıyor, 2.eli olmaması gerektiği kadar değerli. evet kesinlikle satmalısın ve gerçek bir araba almalısın.
  • LAstiklerin sert olmasından bahsetmişsiniz. Kaç psi yada bar hava basıyorsunuz? Firmanın önerdiği değerler ülkemiz yolları için biraz fazla oluyor. Mesela kendi aracım dacia lodgy için firma 38 psi önermiş ama ben 34-35 yapıyorum. Zaten yolların geneli bozuk ve bol çukurlu. Bunun harici sadece kapılara yalıtım işi eğer seslerin kapıdan geldiğinden eminseniz çözüm olur yoksa pek faydası olmaz gibi. Şu dönemde evveliyatını bildiğiniz aracı satıp daha düşük model yılı yüksek km li fakat d sınıfı araç almak kazı kazan oynamak gibi birşey.
  • Temizse satma NOKTA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Seni gidi sevimli şey
    ''Bazı insanları sebepsiz seversin. Bazılarına bin sebep arar, yine sevemezsin.”
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.