Şimdi Ara

Aracımı satmalı mıyım ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
6.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ama alacağım araçlarında fiyatı çok yükseldi hocam aradaki farkı amorti edemiyorum ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşte bunları duydukça şaşırıyorum o zaman niye 140 bin niye 150 bin bu araçlar egeadan farkı olmuyor ses anlamında.honda da hep düşünmüşümdür demek onda da varmış

• 4ikaos kullanıcısına yanıt
    Daha tok araçlar dediğiniz hangileri çok uçuk fiyatlarda olmayan honda civic te bile varmış bu sorun

• FurkanNoyan4134 F kullanıcısına yanıt
    Aracı seviyorum çok kötü değil fakat seslere hassas biri gerçekten bu araçtan soğur
    Dediğiniz yerlerde ne kadar mebla çıkarırlar acaba bilginiz varmı yaptıran falan

• chuckchucky kullanıcısına yanıt
    Fiyatı belirleyen sadece yalıtım değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Komple yalıtım muhtemelen 5000den başlar ama ne yaptırmak istiyorsan yapacak adama sor biz nereden bilelim hocam.

• Bak mesela adam Egeaya subigaragede yalıtım yaptırmış
    https://www.youtube.com/watch?v=SX3dWPCu50g&feature=youtu.be

Mesela benim aracım megane 3 2012 model 55 bine aldım. Daha dolusunu ve yeni modelini 75 bine alabilirsiniz. Trim sesi motor sesi yol sesi yok arabada.
    Mesela bir golf 6 golf 7 alabilirsiniz. Kayınpederde golf 5 var onda bile ses yok.
    Bi skoda superb zaten makam aracı konfor yalıtım güven hepsi var çok eski olmayan modelleri 80 90 bin.
    Bi audi a4 veya a5 120 bin e mükemmel bir araç. Trim sesi yok.
    Bmw 320 d 120 150 bin arasına size bineceğiniz en iyi araçlardan.
    0 km bir italyan arabası olan egea alınacağına düşük km li bu araçlardan alınması sizi şuanki halinizden 10 kat memnun eder..

Siz trim ve yalıtım konusunda sınıfta kalmış araçları söylüyorsunuz hep. Japonlar iyi motor yapıyor fakat yapısal olarak başarılı değiller. İtalyanların motorları da süper çok yüksek km lere çıkarlar ama çabuk dağılıyorlar tabi bir ferrari alacaksanız başka 😀
    Alman malı araçlara yönelin derim.
    Bence siz birkaç tanesini kiralayarak deneyin.. hemen hemen her rent e carda megane 4 megane 3 golf felan var.

Mesela benim aracım megane 3 2012 model 55 bine aldım. Daha dolusunu ve yeni modelini 75 bine alabilirsiniz. Trim sesi motor sesi yol sesi yok arabada.
    Mesela bir golf 6 golf 7 alabilirsiniz. Kayınpederde golf 5 var onda bile ses yok.
    Bi skoda superb zaten makam aracı konfor yalıtım güven hepsi var çok eski olmayan modelleri 80 90 bin.
    Bi audi a4 veya a5 120 bin e mükemmel bir araç. Trim sesi yok.
    Bmw 320 d 120 150 bin arasına size bineceğiniz en iyi araçlardan.
    0 km bir italyan arabası olan egea alınacağına düşük km li bu araçlardan alınması sizi şuanki halinizden 10 kat memnun eder..

Siz trim ve yalıtım konusunda sınıfta kalmış araçları söylüyorsunuz hep. Japonlar iyi motor yapıyor fakat yapısal olarak başarılı değiller. İtalyanların motorları da süper çok yüksek km lere çıkarlar ama çabuk dağılıyorlar tabi bir ferrari alacaksanız başka 😀
    Alman malı araçlara yönelin derim.
    Bence siz birkaç tanesini kiralayarak deneyin.. hemen hemen her rent e carda megane 4 megane 3 golf felan var.

• FurkanNoyan4134 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim komple değil ön kapıları yaptırmak isterim özellikle en cok sorun oralardan çünkü
    Tahmini bir Fiyat öğrenmek istedim yaptırdıysanız dedim tedbirli olmak amaçlı

O zaman devir elindekini koruma devri.
    Honda dediğimiz otomobiller Japon Tofaşı da ondan. Bir Subaru, bir Mazda Honda'yı 3'e böler 10'a katlar ama Türkiye'de satış oranları çok düşük.
  • Abarttığın veya 5 bin liralar falan verilip değecek kadar bir ses farkı olacağını zannetmiyorum.

1000-1250 max 4 kapı

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Öyle mi dersiniz geri dönüşüde olmaz o parayı verdikten sonra

İşe yaramıyor olsa bu kadar insan yaptırır mı? Biraz araştırın lütfen. Bu forumda gördüğünüz şeylere hemen inanmayın, bilgili insan sayısı az. En basitinden şu videoları izleyin insanlar neden uğraşıyor anlarsınız.
    https://www.youtube.com/watch?v=kNdvcDDaxEQ&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=nORNz9QqkR4&feature=youtu.be

• Egea mi 45000 km de sattım trim sesi falan yoktu. Genelde şirket araçları Vs hor kullanıldığı için trim sesi çok oluyor. Umarım kiralama çıkması bir araç almamışsinizdir. Rengi beyaz ise ben olsam şüphe ederim. Araba temiz ve sorunsuz ise zaten satmayın. Uzun yıllar binilecek mükemmel bir araba. Ben sattım Corolla aldım Corolla da güzel ama verdiğim para farkına degmiyor. Egea da trim sesi varsa hor kullanılmış araçtır net söylüyorum. Tabi ufak defek sesler her arabada zamanla olur. Bundan kaçış yok. Ancak sıfır alırsanız ve düzgün kullanırsaniz trim sesi olmaz. Şimdi bendeki Corolla 10 yıl geçsin trim sesi çıkmaz net söylüyorum.

• sevozgur kullanıcısına yanıt
    Araç sıfır alınmış şahıs kullanmış kurşun grisi rengi servis kayıtlarına kadar var.araba temiz hocam kazası belası yok çok şükür düşük km yüksek model diye aldım zaten
    Adam kasislerden bile geçerken çok yavaş geçerdim demişti bir tek kendisi kullanmış aracı. mıcırlı yolda arnavut kaldırımında kuru asfaltta hafif çukurlarda bile seslere var özellikle kapılarda duyuyorum zaten aracın süspansiyonu sert lastikleride istenilen bar seviyesinde tutunca daha sert oluyor emeniyor engebeleri

Aynı araçtan mı bahsediyoruz anlayamadım. Süspansiyonu sert mi?
    Kaç farklı araba kullandınız bilmiyorum ancak egea nın süspansiyon sönümlemesi oldukça başarılıdır. c sınıfta en ön sıralardadır. Sizin aracınızda bir sıkıntı vardır. Ben 2 farklı egea kullanımımda sıfır trimer sesi duydum. Fiyatına göre ideal bir araba. Şirket aracım megane 4 te bile trim sesler var. Tüm araçlarda olabilir. Trim sesi için araba satılmaz. Başka derdiniz mi yok?

Aynı araçtan mı bahsediyoruz anlayamadım. Süspansiyonu sert mi?
    Kaç farklı araba kullandınız bilmiyorum ancak egea nın süspansiyon sönümlemesi oldukça başarılıdır. c sınıfta en ön sıralardadır. Sizin aracınızda bir sıkıntı vardır. Ben 2 farklı egea kullanımımda sıfır trimer sesi duydum. Fiyatına göre ideal bir araba. Şirket aracım megane 4 te bile trim sesler var. Tüm araçlarda olabilir. Trim sesi için araba satılmaz. Başka derdiniz mi yok?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.