Şimdi Ara

aracıma sadece iki adet hoparlör taktırmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
14
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> aracıma sadece iki adet hoparlör taktırmak istiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2283 Mesaj
    arkadaşlar opel corsa aracımın bagagaj kısmına sadece iki adet hoparlör taktırmak istiyorum. bir öneriniz varmıdır. ses orjinal halinde daha çok önlerde kuvvetli ben bunun arkadan da nispeten kuvvetli gelmesini istiyorum. ama anlayacağınız üzere çok da bilgili değilim ve fazla da masrafa girmek istemiyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    3256 Mesaj
    arkada hiç yoksa arkada oturanlardan talep geliyorsa başka,ama arkada varsa bencede önlerin kalitesini yükselt.
    |
    |
    ama bunu yaparken onleride yenile yoksa sadece arkadan bass duyarsin ve ondekilerde sorun varsa arkalarıda etkiler
    benim eski sahinimde 3sene evvel goldmaster 17lik 700W PMPO taktırmıstım arkalara ondede dandik 13lukler vardi ama arkada sanki bass varmis gibi ses cikiyordu.teypte 4*35W cikisli kamosonic ti.
    1,5 ay once sattim arabayi hala cok iyiydi durumları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merteryonar -- 31 Ekim 2006; 11:17:27 >
    |
    |
    yorumlarınız için teşekkürler.
    |
    |

Orjinalden alıntı: WhiTeRaVeN

yorumlarınız için teşekkürler.

2005 yeni kasa astranın arka kapı içi hoparlörleri iptal ettirdim ve pandizota kenwood 2*250w oval kabinlerimi yerleştirdim. ses ciddi anlamda fark etti ve şu anda çok memnunm. böyle birşey yeterli olur. tavsiye ederim.
    |
    |
    arkadaşlar beimde hyundai getz arabam var. aslına bakarsanız ses sistemi o kadar kötü değil ama dinlediğim müzikte daha çok derinlik arıyorum. benim için güçten önce derinlik geliyor. ne yapmalıyım..
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: tolgagetz84

arkadaşlar beimde hyundai getz arabam var. aslına bakarsanız ses sistemi o kadar kötü değil ama dinlediğim müzikte daha çok derinlik arıyorum. benim için güçten önce derinlik geliyor. ne yapmalıyım..

bagaja mutlaka subwoofer koyacaksın derinlik istiyorsan.
    |
    |

ayrıca pandizota bi çift kolon taktır aradaki farkı göreceksin limiitn varsa sub yok uğraşmam dersen bi çift kolon

|
    |

Orjinalden alıntı: dgo2133

sub takrıtmanı şiddetle tavsiye ederim corsa nın ses yalıtımı bu konu için iddalı

ayrıca pandizota bi çift kolon taktır aradaki farkı göreceksin limiitn varsa sub yok uğraşmam dersen bi çift kolon

senmisin o resimdekiher kimse sakallar yakışmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blues Guitarist -- 2 Kasım 2006; 13:15:15 >
    |
    |

• Yarbay
    3583 Mesaj
    @SPL_34

benim hoca eyvallah
    |
    |

Orjinalden alıntı: dgo2133

sub takrıtmanı şiddetle tavsiye ederim corsa nın ses yalıtımı bu konu için iddalı

arkadaşım arabandaki sistemi ve maliyetini söyleyebilirmisin.
    |
    |
    @achilleus1986
    dgo gelince daha ayrıntılı söyler ama gördüğümü söylüyeyim,xplod P5 15" subwoofer=200 ytl+kabin,bir de jameson amfisi vardı arkadaşın o da aynı fiyatlaradır.
    |
    |

http://urun.gittigidiyor.com/SONY-SUBWOOFER-1500W-38CM-SIFIR-YENI-KACIRMA_W0QQidZZ2971796

adam 310 istiyor o gelsin ben 250 ye hemen vereyim

bas=240 ytl
    kabin artı takma maliyetleri=150 ytl(mdf kabin kablolar ve çevirici)

anfiye gelince ben 240 a aldım ama şimdi yapıyorum jameson a para vererek paramı sokaga attım

bu woofera bas anfisi şart 38 cm nin yoksa kılı kıpırdamaz bi bas anfisi nereden baksan 350-400 eder(450 rms yi çalıştırabilen bi bas anfisi)

sana yine 700-800 e malolur

ürünleri ben taksitli aldıgım için biraz kitlendi bana o da bende saklı kalsın ben peşin fiyatlarını verdim

SPL_34 hocam bi mdf bi anfi bi sub bunun neresinde ayrıntı varki ben ayrıntılı söyliyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DG00 -- 11 Kasım 2006; 8:52:45 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
kolayoto.com
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.