Şimdi Ara

Aracıma kasko yaptırmak istiyorum yardım? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
15.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

quote:

Orijinalden alıntı: kabde

arkadaşlar..
    2007 model hyundai getz 1,4 model araç aldım..
    kasko yaptırmak istiorum
    fiyatları ne civarda olur acaba..
    yaşım 25 ?
  • Caddy Combi 1.6 TDI

2011 bende fiyat alabilirmiyim kasko icin.
  • Sigortacı olup da uyanık olmayan ya da ipte canbaz gibi dolaşmayanı mı var? Sorun soruşturun, ama asla bir kasko şigorta şirketine güvenmeyin!!
  • arkadaşlar bir sorum olacak.
    henuz bi aracım yok bi kaç ay içinde düşünüyorum kasko fiyatı ne tutar yaklaşık olarak bilgilendirirseniz sevinirim
    araç sıfır clio sw 32 bin civarı 25 kredi kullanılacak
    ben 83 doğumlu yani 29 yaşındayım daha önce üstüme kasko veya bir araç geççmemiştir. ehliyetimi 12 sene önce aldım hiç bir kaza kaydı v.s. yok
  • Merhaba muzzyy
    suan alacagin arac icin fiyat vermek cok zor 1nisan itibari ile kaskolar farklilasiyor yaptirmak istedigin policeye gore fiyatlandirma yapilabilir ancak araci alacagin zaman buradan biz gene yardimci oluruz sana
    Saygilarimla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Degerli forum uyeleri
    yaptirmak istediginiz trafik ve kasko poluceleriniz icin alternatif teklifler hazirlayabilirim
    aracinizin plakasi tc kimlik numaraniz ve ruhsatinizda bulunan belge seri numarasini yazmaniz yeterli
    saygilarimla

• arkadaşlar palio araba alacagım bugunlerde uygun bir araç bulursam, 1.2 benzinli. en az kaç model olması gerekiyor kasko yaptırabilmem için? en fazla 10 yaşında olması gerek diyorlar yani bu durumda 2004 model alsam en düşük, kasko yaptırabilir miyim?
  • Merhaba
    tabiki yaptirabilirsiniz dilerseniz aracinizi aldiktan sonra yardimci olabilirim
    Saygilarimla

• quote:

Orijinalden alıntı: umaysigorta

Merhaba
    tabiki yaptirabilirsiniz dilerseniz aracinizi aldiktan sonra yardimci olabilirim
    Saygilarimla

teşekkürler, en az kaç model olması gerek? bir de arabayı seçerken kaskosunun sorunsuz olması için dikkat etmem gereken birşey var mı?
  • merhaba
    çoğu şirkette 10 yaş sınırlaması vardır bir kaç firma haricinde 15 yaşına kadarda kasko poliçesi düzenlenebilir en az 2000 model olması şart ama dediğim gibi 10 yaş sınırı var iyi ve büyük firmalardan teklif alın derim bu konuyla alakalı ismi duyulmamış firmalardan uzak durmanız sizin yararınıza
    saygılarımla
    dilerseniz bu konuda yardımcı olabilirim size
  • quote:

merhaba
    çoğu şirkette 10 yaş sınırlaması vardır bir kaç firma haricinde 15 yaşına kadarda kasko poliçesi düzenlenebilir en az 2000 model olması şart ama dediğim gibi 10 yaş sınırı var iyi ve büyük firmalardan teklif alın derim bu konuyla alakalı ismi duyulmamış firmalardan uzak durmanız sizin yararınıza
    saygılarımla
    dilerseniz bu konuda yardımcı olabilirim size

teşekkürler, bir araba seçmeye çalışıyorum henüz :) 2006 model tavan hariç boyalı var, dediğine göre değişen yok, (ne kadar inanılır tabii) yani bu tip tavan dahil, hariç full boyalarda kasko sıkıntı yapıyor mu?

teşekkürler
  • hayır herhangi bir sıkıntı olmamakla beraber poliçelendirme aşamasında araç resimlerinide sisteme taşıdığımız için bir problem olmuyor
  • quote:

Merhaba muzzyy
    suan alacagin arac icin fiyat vermek cok zor 1nisan itibari ile kaskolar farklilasiyor yaptirmak istedigin policeye gore fiyatlandirma yapilabilir ancak araci alacagin zaman buradan biz gene yardimci oluruz sana
    Saygilarimla

cevabınız için teşekkür ederim yinede tam olmasada yaklaşık bir değer verebilirmisiniz. hiç bir bilgim yok bu konuda paramı ona göre ayarlıcamm 1300-1500 tutarmı yoksa daha mı az dahamı fazla :) teşekkürler
  • Merhabalar
    kusura bakmayin dun cevaplayamadi
    m mesajinizi tahmini dediginiz rakamlari bulur asagi yukari ama dedigim gibi sadece tahmini

• 0 KM VW POLO 1.2 trendline 70ps benzinli araç, 1988 doğumlu araç sahibi (daha önceden kaza ve cezası yok) için tahmini kasko fiyatları nedir acaba?
  • Aracininizin plakasi tc kimlik numaraniz ve ruhsatinizda bulunan belge seri numarasi ve telefonunuzu umaysigorta2@hotmail.com adresine mail yada pm olarak yollarsaniz teklifler hazirlayabilirim

• anadolu dışında (onu öğrendiğim için sormuyorum) imm ve manevi tazminat limitleri yükseltilebilen şirketler hangileri?
  • Arkadaşlar GOlf 5 Midline 102 hp 2004 model arabam var kasko yaptırmak istiyorum fiyat aralığı nedir kasko yaptırmak için gerekli olan belgeleride yazarsanız sevinirim

Bu arada kayserideyim 38

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanalg38 -- 31 Ağustos 2013; 16:08:03 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.