Şimdi Ara

ARACIMA KAR DÜŞTÜ PERTE ÇIKAR MI?(RESİMLİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
2
Favori
17.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çatıdan kayan kar tavana düştü sizce kasko perte çıkartırmı aracı?

ARACIMA KAR DÜŞTÜ PERTE ÇIKAR MI?(RESİMLİ) ARACIMA KAR DÜŞTÜ PERTE ÇIKAR MI?(RESİMLİ) ARACIMA KAR DÜŞTÜ PERTE ÇIKAR MI?(RESİMLİ) ARACIMA KAR DÜŞTÜ PERTE ÇIKAR MI?(RESİMLİ)
     ARACIMA KAR DÜŞTÜ PERTE ÇIKAR MI?(RESİMLİ) ARACIMA KAR DÜŞTÜ PERTE ÇIKAR MI?(RESİMLİ) ARACIMA KAR DÜŞTÜ PERTE ÇIKAR MI?(RESİMLİ)

• Geçmiş olsun

Tavanda ki işlem kolay duzeltilemez. Pert olması gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş,şansa bakar mısın..

Hocam çok geçmiş olsun.Tavan olduğu için muhtemelen pert.

• quote:

Orijinalden alıntı: juke sero

Geçmiş olsun

Tavanda ki işlem kolay duzeltilemez. Pert olması gerekiyor.

Bende tamir edilmesi taraftarı değilim peki perte çıkartmaları için ne yapmam gerekir
  • geçmiş olsun ya yepyeni araba.

inşallah perte çıkar da paranızı değerlendirirsiniz.
  • pert bence
  • bence de perte çıkar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba daha 2 bin km de foruma danışarak 3 hafta önce satın aldım perte çıkarmak için önerileriniz var mı
  • Bu Fordlar önden çok yakışıklı ha. Renkte iyiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1nvdr -- 9 Ocak 2016; 0:41:49 >
  • ozborme O kullanıcısına yanıt
    Kaza ve hasar uzmanı var forumda surecii size daha iyi anlatacaktir muhtemelen. Olay yeri olay anı hava durumu vs dunya kadar şeye bakar eksperler. Ancsk araç yeni olduğu için zorluk cikarmalarini beklemiyorum.

• Geçmiş olsun, daha forumda konunuz tazeydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatırladım sizi bu arada saçma bir araba alacakken dh halkı sizi uyarmış idi. Foruma aracın resimlerini koyduysaniz forumun lanetine bende inanacam bu sefer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juke sero -- 9 Ocak 2016; 0:47:42 >
  • quote:

Kaza ve hasar uzmanı var forumda surecii size daha iyi anlatacaktir muhtemelen. Olay yeri olay anı hava durumu vs dunya kadar şeye bakar eksperler. Ancsk araç yeni olduğu için zorluk cikarmalarini beklemiyorum.

Dediğiniz kişiye baktım ancak en son 9 gün önce foruma girmiş inşallah dediğiniz gibi olur anlayışlı birisi çıkar perte çıkartır aracı daha hevesimi alamadım 3 hafta oldu
  • hocam geçen kış özel bir firmanın otoparkta park halindeki ambulansının üzerinede kar kütlesi düştü. tavan tamamen çökmesine ve içindeki tıbbi cihazların zarar görmesine rağmen kasko aracı perte çıkarmadı. böyle durumlarda olay eksperde bitiyor maalesef.

• Geçmiş olsun, tavan boyalı aracı kimse almaz fakat sigorta da perte çıkarmayabilir , tamirden sonra bir de değer kaybı davası açarsınız. Kötü olmuş.

• quote:

Hatırladım sizi bu arada saçma bir araba alacakken dh halkı sizi uyarmış idi. Foruma aracın resimlerini koyduysaniz forumun lanetine bende inanacam bu sefer

evet foruma resimleri koymuştum arkadaşların tavsiyesi üzerine almıştım hayırlısı böyleymiş demekki
  • Geçmiş olsun. İnşallah pert olur
  • Geçmiş olsun, büyük ihtimalle pert.
  • perte çıkmalı. bu zaten senin hakkın bence
  • Büyük ihtimalle perte çıkarırlar.Çok geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.