Şimdi Ara

Aracım lpgden benzine kendisi geçiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günaydın arkadaşlar,iki gündür aracım gaz olduğu halde dıt dıt dıt dıt deyip benzine geçiyor,ama bu dıt dıt sesi,daha öncelerden uyarı veren gaz bitti sesi gibi değil.Neyse ben sonra kendim tekrar butonu kapatıp açıyorum ve sorunsuz gazda kullanıyorum.Araç motor ısınmadan böyle yapıyor yani öyle gaza falan yüklenme yok.40 km hızla giderken yani.Bu sorunun neden olabilir,fikirlerinizi bekliyorum.Atiker sıralı sistem bu arada

• Aynı sorun bende de var lpg kitinin markası ne ?Benim ki kafasına göre takılıyor.Bazen yapıyo bazen bir hafta boyunca yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afanasyevo -- 17 Haziran 2014; 10:18:49 >
  • Servise gittim bir sorun yok diyor .Map sensörü olabilir dedi ama emin değil
  • Bende kablo kopmuş, anında ötüp benzine geçiyordu. Tüm tesisat söküldü, kaçak tamir edildi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maf sensoru bozulmuştur değişmesi lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atiker markası
  • kaç senedir araca takılı regülatör hangi yıl yazıyor üzerinde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

kaç senedir araca takılı regülatör hangi yıl yazıyor üzerinde?

2008 hocam,bilgisayara bağlanınca lpg yüksek basınç uyarısı veriyor.usta regületör değişecek diyor ama güvenemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: -)KraL(-

quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

kaç senedir araca takılı regülatör hangi yıl yazıyor üzerinde?

2008 hocam,bilgisayara bağlanınca lpg yüksek basınç uyarısı veriyor.usta regületör değişecek diyor ama güvenemedim

Regulator degismeli benimki 2009 tarihliydi degistirdim 5 senede 1 degismeli sizin 6 sene olmus atiker regulatoru ben atiker bayisinde 150ye degistirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizin sorunda mı aynıydı
  • hayır ama sorun olmasa dahi 5 yılda ömrünü tamamlıyor yerli lpglerin regülatörleri ithal olanlarda 1O yıl sizinki 6 yıl olmus değistirmeniz lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.