Şimdi Ara

Aracım harekete geçtikten hemen sonra stop ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    6 ayda dün 3. Kez başıma geldi. Arabayı kırmızı ışıkta durdurduktan sonra kalkarken her zamanki gibi debriyajı kaldırarak gaz veriyorum araç harekete geçip hemen stop etti çalıştırdım yine aynı şey oldu.. tekrar çalıştırdım yine oldu sonra düzeldi..
    2 ay önce de aynı şey olmuştu. Yine harekete geçtiği an stop etmişti 3 kere.. 4 ay önce de öyle olmuştu kalkıp hızım 20km olana kdr debriyajı çekmemiştim 2. Vitese alıp çektim öyle düzelmişti.faydası oldu mu onu da bilmiyorum. 6 ayda 3. Kez olunca meraklandım. Her 2 ayda 1 oluyor bu:d
    Sizce ne olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy2005 -- 28 Mart 2016; 8:36:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• renonun son ürettiği araçlardaki malzeme kalitesi eski tofaşlardan daha beter olduğu için şaşırmadım,bir çok nedeni olabilir bulması çok zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enjektör olabilir .

• Elektriksel bir sorun olabilir

• depoda pislik olabilir... mazot filtresini değiştir ve depodan mazot numunesi al...

şirket aracında depodan baya bir malzeme çıkmıştı... gören şaşırdı zaten bir ben yoktum içinde enjektör komple değiştirdim 1000 lira mazot pompasını değiştirdim 1000 lira.. depoyu temizlettim 250 lira...

reno ile alakası yok... çakal benzin istasyonlarının şerefsizliği..
  • Elektrikle yada enjektörle ilgisi olsa marş basmaz yada enjektör ateşlemezdi diye düşünüyorum. Araba çalışıyor 1. Vitese takıp kalkış yapıyorum birazcık gidip stop ediyor.. depoda sorun olsa daha sık olmaz mıydı bu sorun 6 ayda 3.kez başıma geliyor. Çok tuhaf

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.