Şimdi Ara

aracım çok fazla yakıyor 3.5cc (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: FourierSeries

3.5 motor alıp lpg taktırmayı anlamıyorum şahsen. Hocam arabayı satıp az yakan bir araba alsanız daha kolay değil mi?

az yakıyor diye her rapmada bayılan 1.0 mı alalım kardeş ne demek istiyorsun? büyük motor diye lpg yasak mı te allahım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: linn `

quote:

Orijinalden alıntı: FourierSeries

3.5 motor alıp lpg taktırmayı anlamıyorum şahsen. Hocam arabayı satıp az yakan bir araba alsanız daha kolay değil mi?

az yakıyor diye her rapmada bayılan 1.0 mı alalım kardeş ne demek istiyorsun? büyük motor diye lpg yasak mı te allahım

Sen de 1.4 turbo, 1.6 turbo al onlar bayılmaz
  • Lpg cagimizin bir gercegi artik fiyatlar bu iken takmasi gayet normal herkesin maddi hesabi kendine. Bence yaktiginiz normal sehirici kullaniyorsunuzdur muhtemelen. Ek olarak da kullandiginiz aracin motoru fazla yakmasiyla unludur 20 kurus 30 kurus (gunumuzde) yakiyorum diyenler uzun yolda dikkat ederek yakaladigi degerlerdir. Yakittan sikayetciyseniz aracinizi degistirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcandmt

Lpg cagimizin bir gercegi artik fiyatlar bu iken takmasi gayet normal herkesin maddi hesabi kendine. Bence yaktiginiz normal sehirici kullaniyorsunuzdur muhtemelen. Ek olarak da kullandiginiz aracin motoru fazla yakmasiyla unludur 20 kurus 30 kurus (gunumuzde) yakiyorum diyenler uzun yolda dikkat ederek yakaladigi degerlerdir. Yakittan sikayetciyseniz aracinizi degistirin.

diğer kullanıcılar 50,60 krş diyor :/

• quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

Şimdi 20 kuruş yaktıran atmosferikci tayfa gelir yerimizi alalım

Atmosferikçiyim, bu zamlarsan sonra 20 krş hayal artık. Köydeyim 3.23den alıyorum. Afr tüm devirlerde %3 zengin karışıma ayarlı. Daha da düşermi, istesem düşürürüm evet ama fakir karışımdan orta ve uzın vadede motora zarar vermek istemem.

• bir arkadaşımda 3.200 cc 4 çeker bir araç var eğer evden işe şeklinde kullanırsa onun aracıda 1.5 tl yakıyor km de

ama uzun yola çıktığı zaman 35 krş civarında yakıyor

kullandığını yol iniş çıkış ve kısa mesafe ise normal

yok otoban tüketimi ise anormal
  • upss

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.