Şimdi Ara

aracım çok fazla yakıyor 3.5cc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    100 tl gaz ile 110 km gidiyorum. Bundan sonra 3100,3250 cc araçlara bindşm 40,50 krş yakıyordu onlar. Araç chrysler concorde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence 20 kuruş yaktıran atmosferikçi tayfadan önce, aracı çok yakan, yakmadığını iddia etmek için her hafta forumda konu açan veya mesaj yazan, elinde fırsatı olsa ve ucuz olsa ilk iş tüp bayisine koşacak direkt enjeksiyon turbo benzinci tayfa gelir

Valla ben 120-130 bandında 18.8 kuruş, şehiriçi 21 kuruş yakıyorum. Fakat arabam 3.5 v6 değil.

Motoru tüpe uyumlu olmayanlar düşünsün.
  • Gaz yerine hava mi bastilar yoksa. Belki de ayarlarinda vardir. Buyuk motorlar sanildigi kadar cok yakmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Gaz yerine hava mi bastilar yoksa. Belki de ayarlarinda vardir. Buyuk motorlar sanildigi kadar cok yakmiyor.

petrol ofisinden aldım hocam

• Hocam pek fazla şey bekleme benim 2.0 mondeo bile 50 kuruş yakıyor neredeyse lpg de bile,

hacimler yüksek rakamlar normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Hocam pek fazla şey bekleme benim 2.0 mondeo bile 50 kuruş yakıyor neredeyse lpg de bile,

hacimler yüksek rakamlar normal

bencr sizin mondeonuz sorunlu. Daha önce v6 motor kullandım onlar en fazla 50krş yakıyordu.

• Şimdi 20 kuruş yaktıran atmosferikci tayfa gelir yerimizi alalım

• ufak tefek sorunlar mevcut , evet ama kit olarak atiker mevcut, v6 da ne vardı bilmiyorum ama kitin kaliteside önemli bu konuda
  • ferariye tüp taktıranın az daha komik versiyonu panik yok.
  • Baska bir yerden alip tekrar deneyin. Yine cok yakarsa lpg taktirdiginiz yere tekrar ayar yaptirin bence. Benim onceki 1900kg 3.0 4*4 v6 aracim 13-15litre lpg yakardi. Bugunun hesabiyla 40kurus civari yapiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

Şimdi 20 kuruş yaktıran atmosferikci tayfa gelir yerimizi alalım

500 metrede 20 kuruş yakmam zorunuza mı gitti? Ben herkes gibi kmlerce yol gitmiyorum bakkala git gel 500 metre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TSY -- 23 Şubat 2018; 21:8:13 >
  • 3.5 motor alıp lpg taktırmayı anlamıyorum şahsen. Hocam arabayı satıp az yakan bir araba alsanız daha kolay değil mi?
  • Bence normal 1.4 karbüratörlü Toros bile samsun şehir içi 100km de 40-45 lira arası yakiyo (3lira LPG)

• quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

Şimdi 20 kuruş yaktıran atmosferikci tayfa gelir yerimizi alalım

Bence 20 kuruş yaktıran atmosferikçi tayfadan önce, aracı çok yakan, yakmadığını iddia etmek için her hafta forumda konu açan veya mesaj yazan, elinde fırsatı olsa ve ucuz olsa ilk iş tüp bayisine koşacak direkt enjeksiyon turbo benzinci tayfa gelir

Valla ben 120-130 bandında 18.8 kuruş, şehiriçi 21 kuruş yakıyorum. Fakat arabam 3.5 v6 değil.

Motoru tüpe uyumlu olmayanlar düşünsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msansertekin -- 23 Şubat 2018; 21:59:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

ferariye tüp taktıranın az daha komik versiyonu panik yok.

O yüzden, geçin bu "o arabaya tüp takılmaz" hikayelerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msansertekin -- 23 Şubat 2018; 21:47:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

quote:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Şimdi biri ferrariye (veya hangi mrkaysa bilmiyorum) tüp takmış diye bunun doğru olduğunu iddaa edemezsiniz. Yapan kimse sorunluymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cricet -- 23 Şubat 2018; 21:52:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FourierSeries

quote:

quote:

Şimdi biri ferrariye (veya hangi mrkaysa bilmiyorum) tüp takmış diye bunun doğru olduğunu iddaa edemezsiniz. Yapan kimse sorunluymuş

Araç bentley. Resim de prins'in resmi sayfasından alınma.

İngiltere'de bunun test merkezleri var. Fabrika çıkışlı takılıp emisyon olarak bile doğrulanıyor.

Yapan kişi gayet akıllı. Lpg aslında doğru kullanıldığında gayet yüksek potansiyeli olan bir yakıt.

Doğru olduğunu iddia ederim. Devlet bana makine mühendisliği diploması vermiş bu tarz şeylerin doğruluğunu bilimsel olarak iddia edebilmek için.

• msansertekin kullanıcısına yanıt
    Bende sanser bey gibi 22 kuruş yakıyorum symbol 1.2 kokluyor. Beyin bedava millete gösteriş yapıp ego tatmin etmek için D sınıfı araçlara binip sonrada çok yakıyor demiyoruz. A dan B ye 3 kuruşa gitmek varken neden 5 kuruşa gidelim ki ? Benzini,gazı ithal ettiğimiz ülkeler daha çok kazansın diye mi ?
  • quote:

quote:

tek rakibi thy.

• Mitsubishi colt aracım var ş.dışı 20, ş.içi 24 krş yakıyorum(lpg 3 tl). Lpg takmanın neresi garip anlayamadım gitti. İllaki birileri laf söylüyor. Ne bileyim bu mantıkla inverter klima almak da saçma demekki size göre.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.