Şimdi Ara

Aracı sattım ama parayı alamıyorum.(Bugün aldım) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende arabamı satarken ufak bi sıkıntı yaşamıştım , arabama baktılar expertizden geçti , ( aracı satana kadar asla direksiyona geçirtmedim ) neyse araç kontrolunden sonra dedimki , şimdi iki seçeneğiniz var (bana güvenıyorsanız) bankaya gideriz benım paramı yatırırsınız ordan notere geçer arac satışını yaparız , yada ikinci seçeneğiniz ( bana güvenmıyorsanız ) bankaya gideriz gözümün önünde parayı saydırırsınız sonra o parayı cebinize ( çanta vs ) koymadan gözümün önünde notere gideriz dedim , vel hasıl banka parayı vermedi , adamlar eft yapalım dediler olur dedim , eft yapıldı , bu arada telefondan devamlı hesabı kontrol ediyorum noterın içinde , bana diyorlarkı noter kapanıcak öğleye kalmasın sen imzayı at hesaba geçer zaten para dediler , benı bağlamaz ben sizi tanımam siz benı tanımazsınız hesaba geçmeden imzayı atmam , ben okadar paranın peşinde koşamam bide , ee sıkıntı olmaz vss , sinirlendim cayacaktım satmaktan o sırada hesaba geçti para ,velhasıl ALIŞ VERİŞTE MANTIK HEP ŞUDUR ' Bİ ELDE PARA Bİ ELDE MAL ' bunun haricinde katakulli olabilecek işlere girip alış satış yapmayın , varsın 1 ay sonra satılsın ,yasadığımız ülkede dolandırıcının bile dolandırıldığı unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komutan-kubar -- 14 Nisan 2016; 21:00:32 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.