Şimdi Ara

aracanizda ne var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben beyzbol oynamayi cok sevdigim icin beyzbol ekipmanim var mesela

aracanizda ne var

bu beyzbolu magandalarla oynamayi seviyorum oynayacak maganda arkadaslar cikar da birlikte oynariz umuduyla arabamdan eksik etmiyorum

sizler de bezybol oynamayi seviyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bilardo seviyorum. Emaneti de hep yanımdadır. Arabadan indikten sonra bile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende 180 tane beygir var benimle beraber 180.5 oluyor. Güzergahı bilmediğim yerde tartışmaya girmem yoksa kırmızı ışık falan denk gelirse sıkıntı büyük olur.
  • Karşınızdaki adam da poligonda atış yapmayı seven biriyse muhtemelen ekipmanı yanındadır.

Riskli işler yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Karşınızdaki adam da poligonda atış yapmayı seven biriyse muhtemelen ekipmanı yanındadır.

Riskli işler yani.
    poligonda atis yapmak kolay trafikte yapmak kolay degildir. yapabilen cikar ama 80 milyonluk ulkede ayda birkac adet cikar onu da haberlerde gorururuz

ayrica atis yapmak icin el ve kol o el ve kol da saglam kemikler gerekir beyzbol kemiklere de zararli

tabi burada atis yapmaya davet etmek amaciyla elinde silahla gelen sportmen kisilere beyzbol oynamayi teklif etmeyecegiz o baska bir durum

kisacasi burada hizli olmak gerekiyor daha ne oldugunu bile anlamadan adamin tepesine yildirim gibi cokeceksin ki elini silaha atacak vakit bile bulamasin

hayat risktir diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 7 Temmuz 2019; 22:8:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.