Şimdi Ara

Araç üretim maliyetinin 2022 de yüzde 50 artması bekleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Avrupa'daki gazetelerde iş gücünün pahalanması ham madde fiyatlarında yüksek artış ve üretimin geçici olarak durmasından kaynaklı zarardan dolayı araç fabrikadan çıkış fiyatınin 2021 e göre 2022 de yüzde 50 artması bekleniyormuş ithal araçlar kaç paraya çıkar ülkemizde tahmininiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• polo 1 milyon olacak

• O kadar artarsa gerçekten polo 1 milyon olabilir

• Hayatım boyunca 0 araba alamayacağıma bunu bu yaşta öğrenmek çok üzücü oldu

• HoLY.oNE kullanıcısına yanıt

B segmenti 1.000.000 TL c segmenti 1.500.000 TL d segmenti 2.000.000 TL c suv segmenti 2.000.000 TL olabilir

• Circassian81 kullanıcısına yanıt

ben sırf o hıssi yaşamak için zamanında (2018) sıfır km araç almıştım. almadık demeden ölmeyiz artık  

• Bu gidişle hindistana döneceğiz. Herkes motor bakmaya başlasın

• Almanya bazında konuşursak güncel enflasyon rakamı %6 civarı. Bu da en az bu oranda işçi maaşlarına zam demek. %10 zam verildi desek, bunun illaki bir yansıması olacaktır işverenede. Yani bu vakitten sonra kurlar düşmez ise sıfır araç almak hayalinde ötesi olacaktır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • met.nar kullanıcısına yanıt

Hocam almanyada enflasyon nasıl yüzde 6 sene başına göre et fiyatı yüzde 50 arttı unlu mamuller yüzde 100 arttı giyim yüzde 50 arttı meyve sebze yüzde 50 arttı cam suyunun fiyatı bile iki katına çıkmış

• HAKTAN06 kullanıcısına yanıt

Cümlenin başındaki ilk kelime kilit rol oynuyor  

• ailenin 7 çocuğundan birisi olarak, az bir ilgi ile büyü. Kendi çabalarınla oku mühendis ol, kpss derece yap, kamuda mühendis ol 8.000 TL maaş versinler. Kirada sürdürdüğün bekar hayatı ile dişinden tırnağından para biriktir kenara para koy ve 380 bin TL olunca birikimin git kendine 0 km tekerlekli bir buzdolabı al.

• GYKA G kullanıcısına yanıt

Sen 380 k biriktirdiğin yılda sıfır araba 2.000.000 TL olur belki daha fazla olur yani alamazsın maalesef hocam

• Mr.Legend kullanıcısına yanıt

Yillar once bir milyona polo alirdim ama şeker olani.

• HAKTAN06 kullanıcısına yanıt

Otv indirimde mi aldin usta. Ah ah o guzel zamanlar... 0 Egea 68bin liraydi

• bir 6 sıfır daha atıp yola devam edebilirmiyiz? diye düşünmeden edemiyor insan.

• çok sıkıntılı yıllar bizi bekliyor. ülkeler gıda stoklaması yapıyor. patrol fiyatları artıyor. hastalıklar virüsler kol geziyor. aşı ile sağlıklar çökertiliyor.

allah sonumuzu hayır etsin.

• Şu an petrol fiyatı 10 sene öncekiyle aynı. Şu komplo teorilerinizi sallarken bari verilere bakın. Daha 2 sene önce 30 dolara düşmüştü o zaman krizler bitmiş miydi?

Dünya'da herkese yetecek kadar gıda var ama paylaşımda sıkıntı var. Bunları düzgün paylaşmadığımız sürece 8 milyar insan 100 milyon insanı besleyecek bu kadar basit.

Not: Gomünist değilim ama insanlık tarihi Haber-Bosch döngüsünden sonra gıda krizi falan yaşamaz. Yaşıyorsa birileri yaşatıyor demektir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.