Şimdi Ara

[Araç Teslim Alındı] (Superb Siparişi Verildi) 86'ya TSI DSG Passat mı, TDI DSG Superb mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
3.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superb Elegance TDI DSG+opsiyon (82+4) ile Passat Comfortline TSI DSG+opsiyon (77+9) aynı fiyata geliyor. Opsiyonlarla iki aracın da donanım seviyesi aynı oluyor. Tek fark Superb'in dizel olması. Aynı donanımda Passat'ın dizeli ise 94 bin.
    Senede 12.000 km yapıyorum. TDI'ın hantallığından dolayı aslında TSI istiyorum, keşke Superb'in TSI Elegance ı olsaydı. 140'lık motorundan dolayı Octavia da kafamı karıştırmıyor değil. Opsiyonlarla TSI DSG 72500'e geliyor. Ama D sınıfından da vazgeçmek istemiyorum. Önümüzdeki sene Passat'ın kasa değiştireceği söyleniyor. Sipariş vermek istiyorum ama bir türlü karar veremedim. Sizce hangi aracı tercih etmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferrari_ocb -- 14 Aralık 2013; 20:05:08 >

• volvo s60
  • RoLaN R kullanıcısına yanıt
    O aracı da inceledim fakat donanımı çok az. Bahsettiğim araçlardaki donanımı ekleyince fiyat çok çok artıyor. Benim için donanım önemli. Ayrıca S60 bana biraz dar geliyor ve yakında kasa değiştirecek diye biliyorum.
  • Havada, karada ve denizde Superb. Mümkünse Combi hatta. Octavia bunların yanında ot toplamakla yükümlüdür.
  • benzinli de düşündüğünüze göre, 316i veya s60 1.6 180 t4 seçeneklerini de değerlendirin derim. ya da cc.
  • Tabiki de Passat hocam. Zaten yeni motorları benzinde bile çok yakmıyor.
  • Bayiilerde zaten muhtemelen Passat olmayacagi icin muhtemelen Superb'i tercih etmek durumunda kalcaksiniz

5-7 ay beklerim diyorsaniz ayri tabii
  • hiç düşünmeye bile gerek yok superb görünüşü ve konforu bakımından her turlu önde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cancan. -- 22 Eylül 2013; 7:47:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superb daha uygun size. Yaptığınız kilometre için dizel almaya değmez.
  • Senede 12 bin km icin dizele bulamaya gerek yok . TSI passat alin .

• SuperB derim. Tdi hiç de hantal bir motor değil, gayet sağlıklı.
  • Senede 12 bin çok az dizel alınmaz.3-5 bin kmde 2013 CC de iyi tercih

• ben süperb alırdım
  • Superb al d sinifinin en konforlusu en baba aracidir, boşver dizel olsun sonuçta ayni paraya gelmiş olacak.

Bi arkadaş paylasmis C180'de gayet güzel bir secim olur.

• Dizel olması ve vwnin kasa degistirme hikayelerinden dolayı superb derim.

• Biraz da arabaya kaç sene bineceğinize bağlı.Superb'i kısa sürede satarsanız değer kaybınız illa ki fazla olur.

Opsiyonlarla iç-dış Superb çok iyi bir hal alıyor.Ama eski kasasında, yani makyaj öncesinde direksiyon derisinin kavlamasından bahsediliyor.

TDI motor da eski ünite, maksimum gücü ve torku biraz daha yukarıda veriyor.

Yalıtımı da zayıf ayrıca, "ekstra bi kaç işlem uygulamak sorun değil" diyorsanız halledilir ama.

Onun haricinde bence dört dörtlük bir otomobil yeni Superb.Özellikle siyah içi bej deri kombinasyonu mükemmel duruyor.

Bi de deri koltuk alacaksanız havalandırma özelliği mutlaka ama mutlaka bulunsun.
  • Passat

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Para sizin siz bilirsiniz tabi ama bu varken passata falan bakmazdım ben açıkcası:

o km c180
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2013-mercedes-benz-c180-blueeficiency-prime-0-km-138124179/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2011-mercedes-c-180-fascination-mengerler-cikis-nasyonel-den-135776527/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-otokoc-izmir-2013-mercedes-c-180-gci-avantgarde-7.252-km-136956049/detay

Fakat bence böyle 100binlere yakın para verilecekse en mantıklı araç:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-ss-motors-dan-2006-mercedes-e-200-avantgarde-komp-bayi-cikisli-138312774/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2007-mercedes-e-200-avantgarde-kompressor-siyah-panoramic-full-136898089/detay

Alırsınız otomobil defterini tümden kapatır keyifle araba sürüyorum dersiniz.

Superb'te konfor bakımından güzel bir araç fakat bu araçlar kalite ve konfor bakımından daha iyi katılıyorum +1.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cancan. -- 22 Eylül 2013; 10:26:08 >

• Aynı yanılgıya bende düştüm gittim Octavia aldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Illa d sınıfı diyorsanız yapacak birşey yok fakat Octavia genişlikte passatı aratmaz. Keyless, sunruff, 17 inç jant, colombus navigasyon vs. Ile 75 lirayı geçmez. Üstüne 10 bin kalır

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.