Şimdi Ara

Araç teslim alındı S60 DRIVe Advance1.6 dizel Powershift (ilk resimler yüklendi) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
8
Favori
101.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Jetta'dan sonra kesinlikle mükemmel ve yerinde bir seçim. Premium sınıftaki bir araca geçiş.

Forum adına ise tam bir sürpriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Öncelikle hayırlı olsun, güzel seçim yapmışsınız. Kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

Herkes gibi bende şaşırdım, biraz sitem edeceğim müsadenizle. Özellikle zamanında Çinli Volvo diye Volvo'yu hedef alan arkadaşların birer birer Volvoya geçmesi veya Volvo'ya methiyeler düzmesi beni şaşırtıyor açıkçası. Cidden korkuyorum artık, dünyanın sonu geliyor sanırım. Zamanında sizi ve 2 fanatik arkadaşa bu markayı anlatmak için çok uğraşmıştık. Ne oldu da fikriniz değişti Cihan Bey? Bunu tüm içtenliğimle soruyorum. Bilelimki bundan sonraki arkadaşlarda da aynı yöntemi kullanalım.

Ben volvoyu cok elestirdim bunun sebebi

Yedek parcada yasanan sikintilar pahali servis ve ikinci elde ciddi deger kaybi idi

Arac 1.6 dizel oyomatik olunca birde kaliteli olunca aldim

Volvo almamda buyuk emegi gecen dogus otoya sonsuz tesekkur ediyorum allah onlardan razi olsun q5 den sonra arabaya binicem ::))

Tekrardan hayırlı uğurlu olsun.

Volvonun servisinin pahalı olduğu bir önyargıdır. Muadilleri servise ve yedek parçaya ne ücret istiyorlarsa volvo'ya fazlasını ödemeyeceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrAssassin

Hayırlı olsun
    (bana biraz aşk evliliği degilde mantık evliliği gibi geldi)
    Ama ne olursa olsun seçim çok güzel.

bence tam tersi. mantık evliliği olsa reşat altını olan vw ye yatırırdı parasını. ilk görüşte (daha doğrusu oturuşta) aşık olduğu aracı almış.
  • O paraya gül gibi 3 serisi alırdın Cihan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Öncelikle hayırlı olsun, güzel seçim yapmışsınız. Kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

Herkes gibi bende şaşırdım, biraz sitem edeceğim müsadenizle. Özellikle zamanında Çinli Volvo diye Volvo'yu hedef alan arkadaşların birer birer Volvoya geçmesi veya Volvo'ya methiyeler düzmesi beni şaşırtıyor açıkçası. Cidden korkuyorum artık, dünyanın sonu geliyor sanırım. Zamanında sizi ve 2 fanatik arkadaşa bu markayı anlatmak için çok uğraşmıştık. Ne oldu da fikriniz değişti Cihan Bey? Bunu tüm içtenliğimle soruyorum. Bilelimki bundan sonraki arkadaşlarda da aynı yöntemi kullanalım.

Ben size söyleyeyim degiseni;gitmiş ve aracı incelemiş.En başta yapması gerekeni en sonda yaptığı için bu kadar zaman demedigini bırakmadığı markaya şimdide methiyeler duzuyor.

Neyse hayırlı olsun.Sadece bu konu için değil herhangi bir marka aracı incelemeden kotuleyenlerede ibretlik bir durum olur umarım.Insanların emekleriyle kazanıp aldıkları araç için enayi yerine koymamak lazım hemen.

• Hayırlı olsun, benim bildiğim cihan 2 yıl a3 sedanı beklerdi ama hayırlısı olsun.
  • hayırlı uğurlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferrocu

O paraya gül gibi 3 serisi alırdın Cihan..

O paraya "haylan" Passat alınırdı. Hem de desege.

Yazık etmişin parana Cihan. Volkswagen kalitesine erişmesi zor. Passat'ın konforunu, kalitesini, oturaklılığını ve performansını ne volvo'da ne de BMW'de bulabilirsin.

Hayırlı olsun ama bence yanlış seçim.

Not: Ha bu arada Passat'la, S60'ın yan çarpışma testlerine baktın mı Cihan? Ona bakmadan alma.
  • Yanlis geldim heralde?

Hayirli olsun.
  • harika secim.

zamaninda volvoya demediginiz birakmadiniz orasi ayri
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunay2

quote:

Orijinalden alıntı: MrAssassin

Hayırlı olsun
    (bana biraz aşk evliliği degilde mantık evliliği gibi geldi)
    Ama ne olursa olsun seçim çok güzel.

bence tam tersi. mantık evliliği olsa reşat altını olan vw ye yatırırdı parasını. ilk görüşte (daha doğrusu oturuşta) aşık olduğu aracı almış.

Bence motor-şanzuman uyumu ön planda.
    2000 cc olsaymış iyiymiş ama devir ekonomi devri(evet dizelde bile)
    Ayrica ilk defa koltuk rengi için sıra beklerim diyen birini gördüm.Yanlış anlamayın eleştiri değil bana garip geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

birkaç foto görseydik...

araç gemiye binmiş

geldiği zamanda resim koymayı düşünmüyorum

+1 Sizi bu konuda sonuna kadar destekliyorum. Ama Abant'a Volvo ile gelirseniz iyi olur
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız, belasız mutlu yolculuklarınız olsun.
    Daha önce de yazmak istemiştim vakit olmamıştı
    Yoldaki diğer afacan da analı babalı büyüsün

• ben bugün bu konuyu gördüm sanıyodum sonra dedim nerye alıyo rüyamda gördüm falan dedim sallamadım pek harbi gerçekmiş olum beynim durdu lan

hayırlı olsun cihan abi vura vura sür isveç çeliği şaka maka kazasız belasız hayırlı olsun

• Tipik bir cihanair konusu
  • Hayırlı uğurlu olsun ama cidden çok para imiş...
  • Bu kadar güzel bir tercih yapacağını açıkça düşünmemiştim.
    Güle güle kullan, kaza bela olmasın.
  • adam ne konusu açarsa açsın forumun gündeminin başına oturuyo helal olsun valla fenomen
  • quote:

volvo'dan nefret etmeye hazır olun.
  • hangi arabadaki teknoloji arabayı çok sürdün bir kahve molası ver derki

tabiki volvo adamlar bunu bile düşünmüş :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.