Şimdi Ara

Araç teslim alındı S60 DRIVe Advance1.6 dizel Powershift (ilk resimler yüklendi) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
8
Favori
101.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun. Ben 1.6 dizelin otomatiği yok diye biliyordum. Hatta az önce Volvo'nun sitesine baktım ve sadece manüel vites gözüküyor. D3 ve D5'te de powershift değil de geartronic kullanılmış. Yeni mi çıktı acaba 1.6 dizel ve powershift kombinasyonu? Ortalığı siler süpürür bu motor ve şanzıman ile S60.
  • Hayırlı olsun... Allah kaza bela göstermesin...

Volvo'yu da VW gibi savun da adamlar hak ettiği yere gelsin
  • Hayırlısı olsun. Valla herkes gibi ben de şaşırdım.
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: that_inspector

Hayırlı olsun... Allah kaza bela göstermesin...

Volvo'yu da VW gibi savun da adamlar hak ettiği yere gelsin

Vw arabi ya volvonun yaninda ::)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun :)
  • HAYIRLI OLSUN
  • 1.6 dizel powershift ne zaman çıktı satışa? Sitesinde fiyat göremedim.
  • yazık oldu volvo'ya
  • Çok güzel bir seçim, hayırlı olsun, kazasız, belasız, cezasız kullanın inşallah. Ford da 1,6 dizel+ ps şanzıman getirse çok güzel olacak.
  • Hayırlı olsun

Sorması ayıp aracı nekadar aldınız ve nekadar ındırım yaptılar.
  • Hayırlı olsun, fiyat yazabilirmisiniz, sakıncası yoksa
  • Hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle bana göre tercih ederken hem mantıklı hemde kalbini sesini dinleyeceğin bir araç olmuş...
    Güle güle kullan aracının tadını çıkar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bencn17 -- 28 Mart 2012; 16:07:09 >
  • yaza doğru falan gelicekti bildiğim kadarıyla nisanda teslim edebileceklerse süper.

quote:

Orijinalden alıntı: idemo

Çok güzel bir seçim, hayırlı olsun, kazasız, belasız, cezasız kullanın inşallah. Ford da 1,6 dizel+ ps şanzıman getirse çok güzel olacak.

ford sittin sene getirmez mondeoda şu kombinasyon olsa 1. sırada olurdu. adamlar bildiğin beceriksiz. yeni kasada bile olacağı şüpheli.

çinliler bu işi biliyor volvo bu yıl son 3 yıldan fazla satış yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 28 Mart 2012; 16:04:29 >
  • Volvonun sitesinde henuz fiyatlar belli degil bayilerden ogrenebilirsiniz

Ayni aracin sanruflu olmayani var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 28 Mart 2012; 16:29:44 >
  • hayırlı olsun
  • Hayırlı uğurlu olsun Cihan, çok güzel bir seçim, kesinlikle pişman olmayacaksın.
    Özellikle koltuklar konusundaki yorumuna katılmamak elde değil, araç koltuğu değil sanki eve özel tasarlanmış Tv koltuğu gibi.
    Sanırım yeni gelecek seride olduğundan kampanyalı fiyat geçerli değildir, D2+Powershift kombinasyonu tekrar satışları çok yükseltecektir.
  • kaça aldığını söylemedin hala?:))
  • hayırlı olsun kazasız belasız inşaAllah.

kaç arkadaş fiyat sormuş ama görülmedi mi yoksa yazmak mı istemiyor arkadaş.
  • hayırlı olsun, güzel seçim.
    s60 d2+powershift nisanda gelecek diyorlardı, demek satışa başlamışlar.
    bravo volvoya ve koca bir forda!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.