Şimdi Ara

Araç tercihinde yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 saat 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sazan84 (10 mesaj) suatcagdas (4 mesaj) 4ikaos (2 mesaj) prenssabahattin (1 mesaj) bahoho (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (16 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2672 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

İnternette donanım özelliklerini araştırdım fakat Megane 3 için hep makyajsız kasa donanım farkları var, touch tercih edersem touch plus a göre neleri kaybedeceğim? (Dijital klimayı, gündüz ledlerini ve far/yağmur sensörünü göze aldım) Aracın touch pakete ilave olarak orijinal (rlink) multimedya var. (arka park sensörü de var ama standart donanım mı bilmiyorum)
    yazdıklarınız dışında touch plus'ta arka havalandırma kanalları da var. birde touch pakette otomatik far ve yağmur sensörü mevcut siz yok yazmışsınız.

ben hâla alınabiliyorsa 2014-15 touch plus yada gt-line pakette ısrarcıyım, o fiyat bandında gt-line olmasada touch plus bulunabiliyor.

linkte katalog var.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://kocaslanlarmotorlu.com.tr/images/satis/32_13.pdf&ved=2ahUKEwik19CJvr_kAhVAwMQBHYKCBxAQFjAAegQIARAB&usg=AOvVaw00tqXWkZl5dqlsnmKndnRj

eğer bagaj hacmi çok elzem değilse fluence düşünmeyin bence o araç samsung'tan devşirme bir araç renonun kendi aracı değil aslında. samsung sm3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 7 Eylül 2019; 23:14:55 >

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.