Şimdi Ara

araç temizlik kimyasalları malzemeleri tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumdaşlar bir adet araba aldım. içini afedersiniz b.k götürüyor. koltuk üstlerinde, tavanlarda lekeler var. motor bloğunda 10 kilo çamur var. trabzon'da yaşıyorum iç-dış temizlik yaptıracağım güvenli bir yer yoktur muhtemelen. o yüzden ince ince kendim temizlemek istiyorum.
    bez-temizlik kimyasalı-cila vs ne tavsiye edersiniz?
    toprido üstünde çizikler var, onlara müdahele mümkün mü?

araç temizlik kimyasalları malzemeleri tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dieselsingle -- 2 Mayıs 2019; 15:18:37 >

• arabayı çocuklu bir aileden aldıysanız kuvvetle muhtemel o koltukların süngerlerine sinmiş şekilde idrar-kusmuk kalıntıları vardır. bezle yüzeysel temizlemek yerine mutlaka halı yıkama makinesiyle yıkatmanızı tavsiye ederim.
  • arap sabunu + beyaz sirke
  • Aspirin sivi temizleyici tamamen olmasa da,buyuk olcude temizler.1 kova ilik suya yarim cay bardagi kadar karistirip,sungerle ya da orta sertlikte bir fircayla iyice ovalayarak temizleyin.kuruduktan sonra memnun kalmazsaniz 1 kere daha tekrarlayin.ben aracimda deneyip memnun kalmistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kosla
  • Koltuklar için bu ürünü öneririm ben kullanmaktayım gerçekten iş görüyor.
    https://m.n11.com/stac-plastic-arac-ve-disi-her-turlu-koltuk-kumas-hali-temizleme-k-P322425049

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben aldim hepsiburadadan 40 tl ye bi halta yaramadi. Beyaz beyaz kopuk dahi kaldi. Bu isi yapanlara yaptirin zaten onlarda cikaramayacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.