Şimdi Ara

Araç Tabanı Ziftleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
24.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar aracımın tabanını ziftletmek istiyorum taban halısını söküpte ve araç altınıda ortalama maliyet ne olur acaba .

• Merhaba

Araba içinden zift ile ilgili bilgim yok

Dışından zift ise Toyota yetkili servise gidince abi yapalım gerekir demişlerdi 300-350 TL fiyat verdi tabiki yok dedim

Dışarıda 100-150 TL yaptırmayanı dövüyorlardı

Ek olarak yeni sistem olarak pütür varmış onu tavsiye ediyorlar hakkında bilgim yok onuda araştırabilirsiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 29 Ocak 2015; 17:23:06 >
  • Merhaba pütürlü boya bahalı oluyor biraz 😃zift alsam kendim yapabilirmiyim acaba fırça ile içerisi için 😀😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkeru35 İ kullanıcısına yanıt
    yazın antalyaya gidersen bedavaya yaptırırsın.
  • Hahaa 😃 gerçekten çok mantıklı 😃

• AntiFANBOY A kullanıcısına yanıt
    Güldürdün hocam.Geçen yaz Antalya'dan Isparta'ya gelirken yola yeni zift dökmüşlerdi.Dediğin gibi arabanın altını geçtim her yeri zift olmuştu.
    Sanayide 1 yere götürdüm 150 liraya çıkartırız demişti başka bir yere götürdüm 15 lira aldı.
  • Eliniz yatkınsa kendiniz yapabilirsiniz bu işleri birde araç içine zift değilde ziftli kağıt gibi bir şey yapıştırılır bütüself gibi bişey. Araç altına pütür alıp kendiniz yapabilirsiniz kutusu 10 lira civarı bişey renkleride var.
  • Ne işe yarar ki?

• 2 ay önce sanayideki çok sevdiğim bi abim aracımı muayeneye götüreceğim için gel komple pütürleyelim senin arabanın altını dedi.

Benden 3 kutu pütür almamı söyledi hepsine 46 tl gibi bir tutar ödedim (3 pütür + 1 lt tiner)

Bu pütür kutularının güzelliği kapağını açtığınızda boya tabancasının içine çok rahat girebilmesi, hemen açtı boya tabancasına taktı kompresörün yardımıyla pütürü benim aracın altına komple heryerine uyguladı.

Hatta 3. tüp fazla geldi onları da ön ve arka tampon için kullandı (oksitlenme vardı tamponda). şuanda gayet güzel oldu hala eğildiğimde aracın altının temiz olduğunu görüyorum gayet güzel bir uygulama.

Fiyatı da uygun.

Araç için yapılması gereken önemli uygulamalardan olduğunu düşünüyorum, hem böylelikle aracınız daha az ses alacaktır içeri.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkeru35

Merhabalar aracımın tabanını ziftletmek istiyorum taban halısını söküpte ve araç altınıda ortalama maliyet ne olur acaba .

halıyı sökerekte olur aracın altına da olur..

fırça ilede uygulanır bir boyahanede kompresörlede..

önceki aracıma ziebartda yaptırmıştım alt tabana..

memleket için topladığım fiat aracıma kendim fırça ile uyguladım renkleri var siyah ve açık gri di galiba
  • Yaklaşık 200 tı ve 500tı ararsanız yardımcısı oluruz

Araç Tabanı Ziftleme

• 5366135832 Ankara

• Ankara ivedik

Araç Tabanı Ziftleme

Araç Tabanı Ziftleme

Araç Tabanı Ziftleme

• 536613 5832

• Cihat abi burda bu tür reklamlar genelde işe yaramaz. Ama bir başlık açarsan ve insanlara yardımcı olursan belki bu sayede insanlar uğrayabilir. Çünkü insanlar forumun böyle reklamlar ile dolmasını sevmiyor.

Şu türde mesaj atacaklardır.

Şimdi reklamları izlediniz

• Dyo pütür 16 tl, kargosu bedava 3 hadi 4 kutu alsanız etti 65 lira , yaptıkları iş sadece bunu
    sıkmak.Şuraya bak bide gelmiş 200 tl ile 500 tl arası diyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.