Şimdi Ara

Araç satışlari düşmeye devam ediyor.Temmuz ayı kayip %36 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yabancı markalar çekilmezseniz adam değilsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    İyide yabancı markalar çekilirse devlet büyüklerimiz s Class lar falan ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ay daha beter olacak, yollarda doğru düzgün araba taşıyan Tır yok. Bayram öncesi sonrası sinek avlar bayiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sayede ülkede tüketilen yakıt miktarı düşecekkk ve daha az vasıta alınarak dış güçlere gerekli cevap verilecekkk
  • quote:

Orijinalden alıntı: ışıklılımühendis20

Filo alımlarının da azaldığı gün asıl tablo ortaya çıkacaktır. Ama her nedense hiçbir yetkili yüksek vergilerden bahsetmiyor. Hem arabayı alırken ÖTV ve onun KDV'si hem MTV, bir de yetmezmiş gibi akaryakıtta fahiş ÖTV ve KDV. Nereye kadar böyle gider bilemiyorum ama bayilerde işten çıkartma olması kötü bir durum. Ben de yaklaşık 2,5 ay önce çalıştığım inşaat firmasından "küçülme" bahanesiyle işten çıkarıldım ve halen işsizim. Allah sonumuzu hayretsin. Devlet kaçakçılığın ve aşırı harcamaların önünü almadıkça daha çok görürüz bu benzeri tabloları.
    İnşaat firmaları küçülürken otomobil piyasası fazla yaşamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: werneke

İyide yabancı markalar çekilirse devlet büyüklerimiz s Class lar falan ?
    onlar her türlü dışarıdan getirtir merak etme :) gümrük vergisi, kdv, ötv vs.. onlara yok ne de olsa, vergiler halk için.
  • Araç satışları düşünce sadece bayidekiler işten cıkartılmayacak. Otomotiv yan sanayi firmalarındakilerde çıkartılacak. Bikaç markaya otomobil parçası üreten bi yerde çalışıyorum o markalar üretimi durdurduğu veya durma noktasına gelip daha az sipariş verdikleri için çalıştığım firmada ( 800 mavi yaka çalışıyo) bayram sonrası ilk etapta en az 100 kişi işten çıkartılacak diye planlanıyo şuanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 5 Ağustos 2018; 18:40:16 >
  • mbulur M kullanıcısına yanıt
    Elinde stoğu olan firma zam geldikten sonra satmak istemez mi? Asıl onların burnu havada. Zaten az satacak birim karı yüksek olur. 90’larda ticareti bilenler ne demek istediğimi daha iyi anlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.