Şimdi Ara

Araç Satış İlanım Yorumlarınız Nedir!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok mu kötü fiyat yazmışım yoksa uygun mu? Ne bildiysem yazdım, plakayıda koydum. Vurun ama öldürmeyin lütfen...

Araç Satışına Dair Link

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Benim alacağım 30.000 TL' lik arabayı 20.000 TL ye verdikleri gün fiyatı 9.500 yazarım. Her araba ederi kadar olsaydı pazar bu halde olmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebrail.bsrn -- 13 Şubat 2019; 18:17:4 >
  • Bence fiyat normal hocam. Piyasasını çok bilmiyorum ama o fiyata tofaşlar, toroslar satılırken KMsi çok aşırı yüksek olmayan, boyasi dgiseni fazla olmayan ve onemli yerlerde olmayan Japon arabasi daha da ucuz olmaz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acipinsan -- 13 Şubat 2019; 18:45:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acipinsan A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorum için. Hayırlısı 3 aşağı 5 yukarı bu aralarda satarsam model yükselteceğim.
  • Piyasasını bilmiyorum ancak fiyat uygun gibi geldi bana. Sadece şurada ki bilgi biraz kafa karıştırıcı olmuş, orayı düzenlemenizi öneririm.

“Sağ ön çamurluğun değiştiği, sol arka çamurluğun ise boyalı olduğu bana alırken söylendi.Aldığım memur kaportada parça parça boya vardır demişti.” Bu kısmı düzenleyin bence hocam

İlk başta bir parça boya, bir parça değişen olduğunu belirtiyorsunuz daha sonra parça boya var diyorsunuz. Direk net olun aldığımda şu kadar parça boya vardı deyin geçin.

Sonuçta 1997 model bir araç kimse boyasız olmasını beklemiyordur. Km orjinal ise gayet uygun alınır. Hayırlı satışlar dilerim.

• ibrahim0674 İ kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun, teşekkürler öneri için.
  • Aracı kimden nasıl aldığınızdan ziyade aracın periyodik bakımlarını boya değişen durumlarını kısa ve net yazmanız satışı kolaylaştırır klima elektirikli cam gibi özellikleri varsa belirtip uzun uzaya değilde kısa öz yazmanızı tavsiye ederim.

• O paralara araç alacak olsam bunu alırdım. 20bin üzerine tofaş toros istiyorlarken corolla alınır binilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan_2120

Aracı kimden nasıl aldığınızdan ziyade aracın periyodik bakımlarını boya değişen durumlarını kısa ve net yazmanız satışı kolaylaştırır klima elektirikli cam gibi özellikleri varsa belirtip uzun uzaya değilde kısa öz yazmanızı tavsiye ederim.
    Yorum için sağolun. Dikkate alacağım söylediklerinizi.
  • SuperchargerrEgeaa S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorum için. Çok sağolun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.