Şimdi Ara

Arac radyator yedek deposu catlagi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu ilk mesajım umarım birileri yardımcı olabilir aracım 2010 model spark 1.0. Radyatör yedek deposuna Max üstünde su doldurdum ve fotoğraftaki gibi çatlak olduğunu farkettim tamirci değişmesi gerektiğini söyledi ancak ben tamir edilebileceğini düşünüyorum yardımcı olabilecek fikir verebilecek var mı şimdiden tesekkurler Arac radyator yedek deposu catlagi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Silikon veya bir plastik dolgu malzemesiyle kapatılabilir hocam ama değişmesi daha sağlıklı olur bence. Çok pahalı bir parça değil zaten.
    http://www.chevroletyedekparcasi.com/product/9373/spark-radyator-ek-depo-2010-2014.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Material-Engineer -- 15 Ağustos 2018; 19:7:16 >
  • Değiştirin, risk almaya değmez. Kırılan depo yüzünden hararet yapmışlığım var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Material-Engineer kullanıcısına yanıt
    Plastik borunun depoyla bağlantıli olduğu yerden boruyu oynatinca su fiskirtiyor.borunun altında parçanın devamı mi var bilmiyorum ama bu bir şekilde onarılır diye düşünüyorum.Silikonla bence de halledilir

• caglartunca C kullanıcısına yanıt
    Silikon yüksek sıcaklığa dayanamayabilir hocam. Dediğim gibi riske değmez bence.

• Sen silikonla Hallet o zaman basinclı ve kaynar derecede su hararet yaptırırsa pişman olursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorunu baş belası 2006 dizel colt ta yasadım
    tüm ustalar yenisini almamı söyledi ve sadece yetkili serviste satılan meretin 2015 fiyatı 550 liraydı

forumda benzer sorunu yaşayan arkadaşın tavsiyesi üzerine sprey vernik attım birkaç defa ve sorun tamamen düzeldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Evet orjinali 250 lira +işçilik sprey vernik dediğiniz nedir, nerden bulabilirim ve kabloyu sokmeden mi yapmalıyım bu işlemi ?

• hsn_33 kullanıcısına yanıt
    Bundan da korkuyorum bir de yolda kablonun bağlantısının çıkmasından... ama bu depo yedek depo değil mi radyatörün?yani radyatorde bir sorun yoksa burdan radyatore su gitmiyor diye biliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.