Şimdi Ara

Araç Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle herkese selamın aleyküm. Şimdiden önerileriniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Herkesin bayramı mübarek olsun.

maximum 35000 tlye alınabilecek araç arıyorum. aracı ocak ayı gibi alacağım. baktığım modeller şunlar;

honda accord 2.4 excutive-2004 2005 2003 model
    honda accord 2.0 support- model aynı şekilde
    honda civic 1.6 ies
    honda civic 1.6 vtec 2
    honda civic 1.6 vtec 2008 model araçlarda var ama hasar kayıtlı bunun hakkında ayrı görüş bildirirseniz sevinirim.
    bmw 3.18i 3.16i 3.20i-1999 2000 model
    opel vectra 1.6-2004 2001 model
    hyundai i30-2008 2010 model

Benim için önemli olanlar
    aracın kronik bir arıza çıkarmaması.
    Az da olsa gösterişli olması.
    km de gaz ve dizel de maximum 30 krş yakması.
    en aşağı 1.6 motor ve 100 beygir üstünde olması.
    son olarak da çok boş bir model olmaması.

honda ve bmw çok baktım accordların hepsi full güzel araçlar olumsuz yoruma denk gelmedim. accord-bmw-i30 bunlar arasında kaldım. özellik olarak accord hepsinden iyi siz olsanız hangisini tercih ederdiniz.
    vectra hakkında bilgi sahibi değilim.

önerileriniz nelerdir.

• 35 e accordla bmw nin temizini vermezler .. gerisi alınabilir, kolay gelsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: captan reznov

35 e accordla bmw nin temizini vermezler .. gerisi alınabilir, kolay gelsin..

teşekkürler araştırıyorum. temiz araçlar bulunabiliyor
  • temiz accord bulursan kacirma
  • Honda araçları diğerlerine göre özellik olarak az kaçabilir ama ben honda tavsiye ederim accord büyük araç civic bence daha iyi bir seçim olabilir(park sorunu, yakıt tüketimi göz önüne alınarak).2007 üstü civic hasar kaydına pek dikkat etmeden alabilirsiniz ustanıza gösterin bazen küçük kazalardan para almak için büyük hasar gösteriyorlar öyle bir araca denk düşerseniz bence tercih edilebilir. Bmw yi kullanan şahıslar temiz binmiyor o konuda işiniz çok zor bende peşine düşmüştüm bulamadım maalesef. Hyundai de iyi bir seçim alınabilir. Ekstra eklemek gerekirse passat 2001-2005 arası 1.8T highline, mondeo 2.0 tdci ghia, focus 1,6 tdci ghia bakmaya değer.
  • Merhaba.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-serkan-otomotiv-232272147/detay

Avensiz güzel, güçlü ve sorunsuz bir araçtır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byshakram

Honda araçları diğerlerine göre özellik olarak az kaçabilir ama ben honda tavsiye ederim accord büyük araç civic bence daha iyi bir seçim olabilir(park sorunu, yakıt tüketimi göz önüne alınarak).2007 üstü civic hasar kaydına pek dikkat etmeden alabilirsiniz ustanıza gösterin bazen küçük kazalardan para almak için büyük hasar gösteriyorlar öyle bir araca denk düşerseniz bence tercih edilebilir. Bmw yi kullanan şahıslar temiz binmiyor o konuda işiniz çok zor bende peşine düşmüştüm bulamadım maalesef. Hyundai de iyi bir seçim alınabilir. Ekstra eklemek gerekirse passat 2001-2005 arası 1.8T highline, mondeo 2.0 tdci ghia, focus 1,6 tdci ghia bakmaya değer.

accord özellik olarak bakıyorum da bayağı dolu yakıt konusunda 25 krş gibi diyor herkes. civic yeni kasa temiz bulursam dediğiniz gibi kaçırmamayı düşünüyorum. ama nedense accorda kalıyor sürekli aklım. bir de demin seat ibiza baktım 2009 model bunun hakkında bilginiz var mı?

• _SkiP_ kullanıcısına yanıt
    accord km kaça kadar almamı önerirsiniz?
  • denizhanq D kullanıcısına yanıt
    İbiza hakkında fikrim yok ancak seat vwnin biraz ucuz malzemelisi diyesim geliyor. Aklınızda hangi araba yer ettiyse onu alın derim çünkü başka birşey alınca içinize sinmez tekrar satıp onu almak istersiniz. Accord ise accorda yoğunlaşın.
  • Bizim 2005 2.2 dizel Accord vardı,tank gibi araba hocam. 70000 de aldık 5 yılda 430000 km yaptık. Ev taşıyorduk eşek niyetine yükledik, 7 kişi bindik dağ taş gezdik takırdamıyordu bile. Yakıtı da iyiydi şehir içi 7 şehir dışı 5.5 yakardı.

Öyle bir arabaydı ki 160 ile giderken 100 gibi gelirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lews Therin Telamon -- 27 Eylül 2015; 20:09:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

Bizim 2005 2.2 dizel Accord vardı,tank gibi araba hocam. 70000 de aldık 5 yılda 430000 km yaptık. Ev taşıyorduk eşek niyetine yükledik, 7 kişi bindik dağ taş gezdik takırdamıyordu bile. Yakıtı da iyiydi şehir içi 7 şehir dışı 5.5 yakardı.

Öyle bir arabaydı ki 160 ile giderken 100 gibi gelirdi.
    accord bmw ye bak ama bmw 2002 aşağısını alma
  • Accordun km si önemli değil benim nazarımda o motora şanzımana ölüm yok.yeter ki bakımlı olsun araba.tabi ne kadar düşük km bulursanız o kadar iyi olur kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SkiP_ -- 28 Eylül 2015; 6:43:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

Accordun km si önemli değil benim nazarımda o motora şanzımana ölüm yok.yeter ki bakımlı olsun araba.tabi ne kadar düşük km bulursanız o kadar iyi olur kardeş.
    accord'u alın gözünüz arkada kalmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBBDAD18F

accord'u alın gözünüz arkada kalmasın

Alıntıları Göster
    hepinize cevaplar için ayrı ayrı teşekkür ederim. Yakın arkadaşımda i30 vardı sattı. İ30 alalım çok iyi araç diyor. Fakat ilk etapta accord temiz bulursam bulamazsam i30a yönelmeyi düşünüyorum. Accord km konusunda herkes aynı şeyi söylüyor fakat satarken yüksek olması dez avantaj.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizhanq

hepinize cevaplar için ayrı ayrı teşekkür ederim. Yakın arkadaşımda i30 vardı sattı. İ30 alalım çok iyi araç diyor. Fakat ilk etapta accord temiz bulursam bulamazsam i30a yönelmeyi düşünüyorum. Accord km konusunda herkes aynı şeyi söylüyor fakat satarken yüksek olması dez avantaj.

Alıntıları Göster
    konuyu hortlatıyorum fakat yeniden görüşlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.
    Aracı ocakta alıyorum. konuyu açtığım günden beri araştırıyorum. bugün bravolara bakayım dedim. yorumları güzel. araştırdığımda Çok fazla konu var. işin içinden çıkamadım.
    fiat bravo 2009 2008 2010 kasaları var.
    T-jet motor genelde önerilmiş. bu t-jet motorun ve aracın en full modeli hangisidir. bulamadım.
    Genel olarak önerileriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizhanq -- 29 Kasım 2015; 12:45:13 >

• Accord dan vazmıgeçtiniz?
  • ukilavuz kullanıcısına yanıt
    o fiyata temiz araç yok hocam o yüzden evet
  • denizhanq D kullanıcısına yanıt
    Temiz bravo bulabildiniz mi ?
  • ukilavuz kullanıcısına yanıt
    evet var sahibinden de
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizhanq

evet var sahibinden de
    Arkadaşlar Seat Ibiza 1.2 tsi reference 41.200,Seat Ibiza 1.2 tsi Style 45.500,Seat Ibiza 1.0 eco tsd style DSG 54.500,Dacia Sandero Stepway 1.5 DCI 47.250 sıraladığım bu otomobiller ilgimi çekiyor.Yılda 10.000 km civarı yol yapacak biri olarak hem alışta uygun,hem sarfiyatı az,sevisi ve yedek parçası ucuz çok fazla konforlu olmasa da sağlam,şehir içinde kullanımı rahat hangisini önerirsiniz.Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.