Şimdi Ara

Arac muayeneleri 3 ay ertelendi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 33
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 10 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • farukkk (6 mesaj) liberty_15 (5 mesaj) erkmenson (5 mesaj) tenekekutu (3 mesaj) Alisilin07 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (18 mesaj) Mobil (28 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    71 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

TÜVTÜRK musteri hizmetlerini aradim detay olarak sadece 3 nisan itibariyle muayenesi dolan ve muayene icin istasyona gelmek istemeyenlere 3 ay cezasiz sure taninacakmis 3 temmuza kadar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    3382 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: netttt2627

Bu mesaj silindi.
    " sadece 3 nisan itibariyle muayenesi dolan ve muayene icin istasyona gelmek istemeyenlere "

yazıyı bır okuyun zaten sorunuzun cevabı var burda.
  • Yarbay
    3602 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

" sadece 3 nisan itibariyle muayenesi dolan ve muayene icin istasyona gelmek istemeyenlere "

yazıyı bır okuyun zaten sorunuzun cevabı var burda.

Alıntıları Göster
    Peki 3 Nisanda muayene surem doldu. Muayene yaptırmama hakkımı kullanıyorum diyelim.

Aracımı satmak istesem satabilecek miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3723 Mesaj
    Arkadaşlar bu durumda aracın 2 yıllık muayenesi 3 nisandan itibaren mi geçerli olur yoksa muayeneyi ne zaman yaparsak o zamandan itibaren 2 yıl mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1050 Mesaj
    pekı 30 mayısta motorumun muayenesı bıtıyor ne oluycak devammı muayenesız wallaha uzun yola yınede cıkmam muayenesız aynasızlar yolda bellı olurmu neyapıycağı ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1583 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Peki 3 Nisanda muayene surem doldu. Muayene yaptırmama hakkımı kullanıyorum diyelim.

Aracımı satmak istesem satabilecek miyim?

Alıntıları Göster
    cekme belgeli satarsın
    |
    |
  • Yüzbaşı
    730 Mesaj
    Bende ehliyet alacaktım o zaman bende 3 ay ehliyetsiz kullanayım oh ne alla ya
    Muayene ne için var trafik güvenliği için ya standart dışı araç freni tekeri far ı uygunsuz araç 3 ay trafikte bomba gibi gezecek dimi bu hükümette akıl yok akıl olsa böyle bir güvensizlik yapmazdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1050 Mesaj
    22 Mayısta bıtıyor benım motorsıklet yaptırmam lazımmı arkadaslar burdakı polıslere hele yasayı bıler dınlemıyorlar kafalarına gore 500 cc. motora bıle ceza yazmaya kalktılar gecen yıl bana ... gece yarısı saatlerce tuttular benı ...
  • Yarbay
    3602 Mesaj

17 model Focusu çekme belgeli mı satayim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: adil07
  • Binbaşı
    1492 Mesaj

Seninde eksiklerin olmasin eksik olmasi demek baskalarinin canini tehlikeye atman demek.
    Boyle bir hakkin var mi?
    Ayrica bir eksigin olmasa adamlar seni niye tutsunlar.
    Kanun sana degilde baskalarina islesin diye mi var.

|
    |
    vaya589 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3382 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hazarcep

Bende ehliyet alacaktım o zaman bende 3 ay ehliyetsiz kullanayım oh ne alla ya
    Muayene ne için var trafik güvenliği için ya standart dışı araç freni tekeri far ı uygunsuz araç 3 ay trafikte bomba gibi gezecek dimi bu hükümette akıl yok akıl olsa böyle bir güvensizlik yapmazdı
    muayeneden sonrada o sekılde gezıyorlar.
    sagı sola kayan sahınlermı? dıp basık hondalarmı f1 cakarlı araclarmı
    muayeneden sonra gerı donuyorlar hepsı aynı sekle muayene sadece para tuzagı
    |
    |
  • Binbaşı
    1709 Mesaj
    Keşke bu uygulama nisan ayı içerisinde muayenesi dolan diye yazılsaydı.

|
    |
  • Yüzbaşı
    724 Mesaj
    Araç muayene istasyonları kapalı mı şimdi? Benim aracın muayenesi biteli 6 ay oldu, kullanmıyordum yatıyordu otoparkta. Eksiklerini giderip bu ay içerisinde muayeneye götürmek istiyordum, nasıl olacak?
    |
    |
  • Yarbay
    8143 Mesaj
    Evden çıkamayan muayenesi yaptıramayan adamın trafikte,araç satışında ne işi var biraz mantık yürütsenize. Adamlar yönetmeliğe gerçekleştiremeyen yazmışlar, 3 ay ertelendi istediğiniz gibi takılın yazmamışlar ki.
  • Yüzbaşı
    724 Mesaj

Kapali ise nasil yaptiracagiz kardesim? 3 ay virusun kol gezdigi memlekette araci kullanmamiz gerekiyor.

|
    |
    tenekekutu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8143 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EmuRu

Kapali ise nasil yaptiracagiz kardesim? 3 ay virusun kol gezdigi memlekette araci kullanmamiz gerekiyor.
    Yönetmelikte kapalı diyor mu? Hayır, kapalı değil. Gecikmeye girmiş zaten sizin ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 3 Nisan 2020; 22:34:1 >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    14784 Mesaj
    Kısacası yasa şunu söylüyor, yasanın yürürlüğe girmesi 3 nisan 2020, bu tarih ve en son 03.07.2020 tarihine kadar olan araç muayene lerini kapsıyor.Bu tarih bitimi sonundada, dediğim tarihler arasında muayenesi olan araç sahipleri 45 güne kadar araç muayenelerini yaptırabilir.

Örnek 15 mayıs tarihli muayenem var. 03.07.2020 tarihine kadar yaptırmaya biliyorum bu tarih bitimi sonunda 45 gün içinde yaptırmam gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 5 Nisan 2020; 1:53:14 >
  • Yarbay
    5508 Mesaj
    80xx747 plakali araciniz icin 06.04.2020 tarihinde Osmaniye MERKEZ İstasyonumuzda saat 14:00 randevunuz olusturulmustur.

İyi muayenem vardı 6 Nisanda. Azıcık ertelensin

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.