Şimdi Ara

araç muayenedeki hafif kusurlar düzeltmek ss-li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • itme rot başı toz lastiği hasarlı bu parça nedir ? bunu yaptıracağım

rotil toz lastiği hasarlı bunuda yaptıracağım bu nedir ?

camlarda lpg etiketi yok olmayacakta gerekirse takipçi ile geçiririm gene yapıştırmam

yedek lastik kullanmıyorum bir telefon ile lastikçi geliyor

şanzımanda yağ kaçaklarına baktırdım adam aracın yaşına göre normal yağ kaçağı yok terleme var dedi ne kadar doğru bilmiyorum

plaka lambalarını bizzat kendim iptal ettim bir daha takmamak üzere ona takılmayın

kısa ve uzun farlarda 10 bin lik led ampül bulunmakta haliyle ayar tutmuyor

en önemlisi yakıt gaz boruları uygun olarak serilmemiş yazmakta bu tam olarak nedir ?

edit: 2 ci kağıtta mevzuatta aykırı aydınlatma sistemi kullanılmış diye bir ibare vardı yanlış hatırlamıyorsam o tam olarak nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_17. -- 12 Kasım 2021; 22:0:51 >

• araç muayenedeki hafif kusurlar düzeltmek ss-li
  • Toz lastigi dedikleri körük mü acaba?
  • Plaka lambaların yanmıyor mu yani sebebi ne
  • mavi oklarla işaretlediğim yerler, ön düzene bakan yerler halleder hocam. tabii evrakta sağ mı sol mu diye yazılmamış, bunlar simetrik olarak her iki tarafta da var, bilginiz olsun.

itme rot başı toz körüğü dediği şey

rotil toz lastiği dediği şey

• whitewolf101 kullanıcısına yanıt

Ben kendim söktüm attım ampül eri benim aracın tam arka tampon ortasında sis farı var onu açınca göz alıyor plaka ampül leri iptal olunca plaka görünmüyor ön tarafta 10 binlik sis farları ve kısa farları açınca önde gizleniyor kolay kolay plaka gözükmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_17. -- 12 Kasım 2021; 22:46:40 >
  • Kaygerya kullanıcısına yanıt

Aşağıda bir arkadaş 10 numara görsek ile göstermiş hocam sizde bakın

• berke_17. kullanıcısına yanıt

itme rot başı dediği yer aks taşıyıcıya bağlanan nokta olmalı, sanırım evrakta burayı kastetmiş hocam. üstteki mesajda rot kolu körüğünü göstermişim.

rot başı toz lastiği

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt

Görsel 10 numara hocam çok açıklayıcı ve bilgili teşekkür ederim iyi akşamlar

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt

Şimdi iyice detaylı olarak anladım ozaman şuanlık öyle rahatsız eden bi ses yok o sebepten acele etmeye gerek yok diye düşünüyorum ses yapmaya başlar ise ozaman sağ ve sol rotları ve sağ sol z rot değişimi yaptırırım

• Hocam hangi marka led kullanıyorsun? Uzunlara ben de taktırmayı düşünüyorum. Özellikle köy yolları ışıksız olduğu için aydınlatma yetersiz kalıyor. Bir de cahil apaçi sürüleri sürekli uzun veya sis yakıp geliyorlar. Halojenler ile sellektör yapmak çok da rahatsızlık vermiyor. Şöyle gözlerini alacak bir şey olsa daha iyi olur gibime geliyor. Zaten uzunların kullanım alanı belli.
  • Ön takım için rot ayarına giderseniz incelenir, önemli bir sorun varsa rot tutmuyor, şu parçayı değiştir derler.

Hem ön hem arka farlar plakanın okunmayacağı şekilde ise kıl bir polis uygun olmayan aydınlatma/ modifiyeden cezayı keser.

Yedek lastik size kalmış, uzun yola çıkıyorsanız tamir kiti almakta fayda var, kasko her türlü çekiyor ücretsiz ama beklemek sıkıntı oluyor.

Far ayarı bozuk her araçta yazıyor.

Lpg etiketi her araçta yazıyor.
  • Plakanın okunmamasına "kıl polis" değil işini yapan düzgün polis ceza keser. Hatta düzeltmeden aracı göndermeme hakları bile var. Plaka gözükünce noluyor çok mu önemli şahıslarsınız?

• bu hafif kusurlar neye göre oluyor anlamıyorum. muayene tekrarına gittiğimde hafif kusurlar için hiç bir şey yapmamış olmama rağmen 2. kez muayenede hafif kusurların 2. kez yazılmadığını gördüm.

• Bizimde bi Ahmet abi vardı rot başı lastiği aşınmış ses yapınca değiştiririm dediydi. Rahmetliye nasip olmadı değiştirmek.

• Kuş Kafası kullanıcısına yanıt

Niken evo serisi led kullanıyorum daha önce 10 larca marka denedim ama niken photon philips dışındakiler çok randıman vermiyor

• murtazagil kullanıcısına yanıt

Onu çözebilirseniz banada yazın hocam bende bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.