Şimdi Ara

Araç Muayene Soygununa Dur De! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
8.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
542 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aracımı periyodik olarak yetkili servise götürüyorum. Neden tekrar TÜVTÜRK’ e götürüyorum? Adamlar hiçbir şey yapmıyor, resmen 2 hafta önce öpüldüm. Ayrıca, bu Nasıl randevu sistemi? Ankara’da yüzlerce insan vardı. Yüzlerce aracı bu korona günlerinde sıraya sokup işlem yapmaları takdire şaiyan. 3 yıllık otomobilim için 400 küsür lira ödedim, hem de nakit. Ya muayene ücretini düşürün ya da servis bakımlı otomobilleri muaf tutunuz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evil2302 -- 24 Temmuz 2020; 19:6:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sanmıyorumki şu anda muayene işi özelde değilde devlette olsaydı durum çok farklı olurdu. Abartmayım ama belki daha da beter olurdu. Şekil A şu anda bizden alınan vergiler, enflasyon vs. Tabi bu bizim sesimizi çıkartmadan kös kös oturmamızıda gerektirmez. Hakkımızı arayıp sesimizi çıkartmalıyız..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaşlarda yanıyor ama bu halka iyi oluyor. Umarım zam gelır.

• Büyük güçlü devletin gücü yine zengine işlemedi. Kaç ay oldu ne fiyatta düşüş var ne yenilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir işlem yapmadılar, 150 küsur lira muayeneye ve 500 küsur lira da cezasına ödedim. 5 yıldır vize yaptırmıyordum. 125 lik mondial. Vizeden önce de servis öptü sağolsun 500 tl, akü değişti, motor yağı ve filtre değişti, ön fren komple değişti, ön far takımı ve sinyaller değilti. Elli liraya da tekrar plaka bastırıp plakalık aldım, eski plakam vidalıydı vizeden geçmez dediler. Etti sana 1.200 tl.

Ben motoru zaten sıfır 1.700 tl ye almıştım. Şuan tekrar trafiğe çıkartmak için 1.200 tl para harcadım.

Durum bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya bu tuvturk un fiyatlarına tuketıcı mahkemesinde dava açmak gereklı hakımler adaletli karar verirse belkı dava kazanalabilir. madem devlet enflasyonu % 10-12 olarak açıklıyor bu fiyatlar nedir .....10 dk. muayene.. soygun bu..

netice olarak bu muayene işi derhal devletleştırılmeli..

devlet muayene istasyonlarına 3/5 makıne muhendisi 3/5 teknıksiyen bulamıyacak mı..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.