Şimdi Ara

Araç Muayene Soygununa Dur De! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
8.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
542 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmza kampanyasına katıldıktan sonra 20 tl istiyor, nereye gitsek öpmeye çalışıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 yıldır para için ,özelleştirmeleri savunup ,ülkeyi batıya pazar haline getiren insanları başa getirdiniz....Galiba artık paranız yetmiyor....

Oyna devam....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devlet 20 liraya sadece ruhsat getirerek yaptırıyordu. Çok iyi oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bildigim kadariyla alman bir şirketle anlaşmalı. Yani dur diyemezsin.

• bir imza da benden geldi.

• Where are aktrolls?

• ysandikci kullanıcısına yanıt

Bunun gibi diğer konularda yüzlerce kalem var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daimon88

Batı ülkelerinde muayene işlemleri nasıl oluyor bilen var mı?

• Gerçekten çok fazla ücret...

• bu konular boş konular artık. 100tane yapılan olayda sadece 1 yada 2 sinde geri adım atılmıştır. Değişen hiç birşey olmıcak. 1000 imzada olsa 100bin imzada.. Sandıktan başka birşey değiştirmez

• quote:

Orijinalden alıntı: yelloha

bu konular boş konular artık. 100tane yapılan olayda sadece 1 yada 2 sinde geri adım atılmıştır. Değişen hiç birşey olmıcak. 1000 imzada olsa 100bin imzada.. Sandıktan başka birşey değiştirmez

Sandıktan ziyade sahada protesto edilmesi gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Sandıktan ziyade sahada protesto edilmesi gerek.

Alıntıları Göster

onu yaparsan f*to cusun. Hadi olduku protesto yaptın 20 50bin kişi topladın. 1 yada 2 tv kanalı gösterir. Kimse de takmaz seni. Şuanki hükümet gözleri ve kulaklarını kapatmış.Ne seni görür yada ne seni duyar

• quote:

Orijinalden alıntı: yelloha

onu yaparsan f*to cusun. Hadi olduku protesto yaptın 20 50bin kişi topladın. 1 yada 2 tv kanalı gösterir. Kimse de takmaz seni. Şuanki hükümet gözleri ve kulaklarını kapatmış.Ne seni görür yada ne seni duyar

Alıntıları Göster

Öyle düşünme sokaga 50 100 bin kişi ciksin bakayim ne oluyor istedigi kadar terorist desin insanlarin artik sabri kalmadi 2.geziyi kaldirmaz 100 bin olur 200 300 bin daha sert şeyler yaparsa daha sert şeyler karşisinda bulur.

• Ben memnunum. Nasılsa ödüyor millet, sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Colda

Ben memnunum. Nasılsa ödüyor millet, sorun yok.

Aynen öyle, adamlar yine insaflı o işletme benim olacak şu an 3.000 TL den aşağı almazdım isterlerse köprüye bir adam daha da eklerdim açıkçası, nasıl olsa köprüyü geçecekler Araç Muayene Soygununa Dur De! Araç Muayene Soygununa Dur De! 

• İyide 100 bin lira araç 200 bine alıyoruz o da bunun gibi değil mi eleştirceksek büyüğünden başlayın küçüğünden değil yada illa küçük olcaksa mazot benzin sigara alkol bunlarda fahiş fiyattan verilmiyormu vatandaşa.böyle geldi böyle gidiyor..her gelen enseye tokadı daha iyi şaplatıyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANIL007

Bildigim kadariyla alman bir şirketle anlaşmalı. Yani dur diyemezsin.

Doğuş Oto

• Adamlar "Ücretsiz Randevu" veriyor hemde kendi sitelerinden. Daha ne olsun Araç Muayene Soygununa Dur De! 

Araç Muayene Soygununa Dur De!
  • theVerge T kullanıcısına yanıt

2004 yılından beri TÜVTÜRK diye bir şirket ücret karşılığı yapmaktadır. Doğuş Grubu ile Alman Tüv Süd Grubu ortak şirketidir. Almancası "Technischer Überwachungs Verein." Türkçesi ise ''Teknik Denetim Kurumu'' anlamına gelmektedir. Ayrıca, Londra merkezli özel sermayeli fon sahibiBridgepoint de TÜVTÜRK'ün ortağıdır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.