Şimdi Ara

Aracımın değeri nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar mrb daha önce araç tavsiyesi için konu açmış değerli fikirlerinizi almıştım fakat şuan kullanmakta olduğum aracı ilana koyup satmak için bir fiyat belirlemekte zorlandım ilk kez böyle araç satacağım belki bu konuda bana yardımcı olursunuz ne ben zarar edeyim nede şişik bir fiyat yazıp tepki toplamayayım diye düşünüyorum. kardeşim git sahibindene gir ortalama çıkar diyenleri duyar gibiyim ama genelde galari ve farklı fiyatlar çıkıyor hakkı neyse o olsun istiyorum inanmayacaksınız ama kar peşinde değilim çünkü aracı alırken krediyle aldım ve çok ama çok zarar ettim zaten. 29,000 TL ye anlaşmıştık kredi ile 36,500 TL ye mal oldu

Aracım ilk el 2007 de sıfır aldım 207 1.4 HDI Trendy 129.000 km de (triger 120.000 de değişti lastikler yeni 125.000 bakımını gecen hafta yaptım mazot filtresi vs. hepsi değişti vergisini dün ödedim....vs) birde araçta hiçbir kaza çok şükürler olsun sadece arka bagaj kapağında 2,5 cm lik ezikten dolayı 1,5 karışlık boya var hepsi bu

araçta servis tarafından eklenen paketler

-Premium LCD kendi orj. bilgi ekranı (dot. matrix )
    -MP3 çalar (2008 ve üstünde gelmeye başladı alt modellerde sadece track çalanı var)
    -Hız sabitleyici +Hız sınırlayıcı
    -Metal motor karter koruma
    -Kablosuz park sensörü

evet arkadaşlar durum bu satarken öneri ve fiyat tahmini yaparsanız mutlu olurum
    tavsiyeleriniz için şimdiden tşk.ler

• 22,000
  • en fazla 23-24
  • Hocam 23 000 yazın pazarlık payıda bırakın biraz.
  • Ekstralarıyla 24den aşağıya vermeyin bence.O fiyata satabilirsiniz biraz sabrederseniz.
  • Allaha şükür acelem yok tek sıkıntı aracı satar satmaz en geç 1 hafta içinde yeni araç almam lazım o yüzden takas bana uyuyor ama takas da verdikleri fiyat evlere şenlik bende burada konu açarak bir fiyat belirleyip internete koymayı düşündüm kısmetse öylede yapacağım

fiyat önerisinde bulunanlara çok teşekkür ederim yavaş yavaş aklımda ort. bir fiyat çıkıyor ha bu arada galericiye kalsa 20-21.5 bin eder diyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.