Şimdi Ara

ARAÇ KOLTUK YIKAMA ( Dışkı kokusu ) (SS’li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
9.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir konu hakkında acil desteğe ihtiyacım var . Konu öncelikle “ Cool Story “ değildir .

Bugün bir arkadaşımla görüştük , kendisini eve bıraktıktan sonra inerken , arabada bildiğiniz leş kokusu hissettim . Sokaktan geldiğini düşündüm önce , ancak koku yol boyunca devam etti. Sonra fark ettim ki koku arabadan geliyor.
    Kaputu falan açtım önce acaba icinde bir canlı mı oldu diye ama yok , ne yazık ki koltuğa sızmış vaziyetteydi .

Arabamda inanın sıfır kokusu uzerindeydi .

Özetle , koltukların hepsini ic - dış yıkatmak istiyorum. Bu konuda önerebileceginiz yer var mıdır ( Avcılar - Beylikduzu - Bakırköy Civarı )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok geçmiş olsun
  • Anlamadım şimdi, arkadaşınız mı yapmış koltuğa ?

• :D cok guldum kusura bakma hocam

Halkalı tarafını dusunursen, arabamı yıkattıgım yer detaylı temızleme vs bı kac tane kampanya yapmıs. Islerını duzgun yapıyorlar

• Forumda konusu olan bir arkadaş var , ben henüz kendisiyle tanışmadım ama yorumları çok iyi bi bakın isterseniz . (Hizmet alım-satımda) firma ismi auto clinic ( kağıthanede ama)

• Oncelikle arkadasliginizi kesin o kisiyle . Daha sonrada evinizde ya da akrabanizda ya da komsunuzda var ise bir hali yikamasiyla 5 dk lik isiniz olacak hepsi bu .
    Diski bulasan bolgeyi once kosla ya da cif heryer ile islatip bir bezle silin . Daha sonra hemen bir kac kez daha puskurtup tekrar silin . Daha sonra islak kuru hali yikama makinasiyla cekin . Daha sonrada bildigimiz icme suyunu puskurtup tekrar makinayla cekiniz . Bu islemi 1-2 kere tekrarlamaniz yeterli olacaktir ve sadece bulasmis kisma uygulayin . Diger bulasmamis yerler ile arasinda buraz tok farki olacaktir istiyorsaniz komple de yapabilirsiniz . Hatta son puskurttugunuz suya camasir yumusatici koyup puskurtup cekerseniz koltuklarinizin kumasi yumusak ve cok guzel kokacaktir . Koltuklari komple yikamanizi onermem . 2 gunde anca kuruyor .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Oncelikle arkadasliginizi kesin o kisiyle . Daha sonrada evinizde ya da akrabanizda ya da komsunuzda var ise bir hali yikamasiyla 5 dk lik isiniz olacak hepsi bu .
    Diski bulasan bolgeyi once kosla ya da cif heryer ile islatip bir bezle silin . Daha sonra hemen bir kac kez daha puskurtup tekrar silin . Daha sonra islak kuru hali yikama makinasiyla cekin . Daha sonrada bildigimiz icme suyunu puskurtup tekrar makinayla cekiniz . Bu islemi 1-2 kere tekrarlamaniz yeterli olacaktir ve sadece bulasmis kisma uygulayin . Diger bulasmamis yerler ile arasinda buraz tok farki olacaktir istiyorsaniz komple de yapabilirsiniz . Hatta son puskurttugunuz suya camasir yumusatici koyup puskurtup cekerseniz koltuklarinizin kumasi yumusak ve cok guzel kokacaktir . Koltuklari komple yikamanizi onermem . 2 gunde anca kuruyor .
    Hocam detaylı bilgi ve destek için tesekkur ederim.
    Bunu yapan üstelik bir kadın. Başka da birsey demek istemiyorum.
    Hak değil bu yaptığı.

Muhtemelen bir temizlikciye birakacagim , ugrasmaya vaktim olmayacak

• TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Bir yikamaciya gidin 2 dk makinayla sadece o bolgeyi temizlesinler . 10 liraya yaparlar . Bu arada arkadasliginizi bitirin diye sakasina soyledim :) bir rahatsizligi vardir biseyi vardir onemsemeyin .

• TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Bayan ise , düşündüğünüzden farklı bir durum olabilir.
    Bilerek yapmayacağı bir durum.

• Arkadaşlar bazen sağlık nedeniyle erkekler de kadınlar da tutamayabilirler. Sanki adamın arkadaşı bilerek koltuğa pislemiş gibi davranmanın ne alemi var.

• Dışkı değil. Arkadaşınız hanım ise kan kokusudur.

• insanlık hali diyeceğim de bu biraz fazla.
    o nedenle kaliteli kadın malzemesi ve garantiye almak için yolunuz düşerse taharet musluğu sağlamlık kontrolü yapın.
  • 10 yildir forumdayim ilk kez bir yorumu favorilere ekledim. Gulerken altima akittim.

• Hocam net çözümü söylüyorum.
    Beyaz sirke. Kokuyu da çıkartır lekeyi de. Sirke kokusu rahatsız edecekse de içerisine birazcık lavanta yağı ilave edebilirsiniz. Kesin çözümdür.
  • kadın oldugunu tahmın etmıstımr erkek olsa ona sorulurdu :D
  • Usta benim araçta da yağ lekesi var ayçiçek yağı kavanoza poşete koymuşlar poşet yirtikmis. Kavanozdan da sızmış nasıl çıkarırız kocaman harita gibi koltuğun üstünde

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.