Şimdi Ara

Araç kıyaslama yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, allah nasip ederde bi aksilik olmazsa eylül ayı itibariyle göreve öğretmen olarak başlıyacağım, ve çocukluktan beri hayalim ilk arabamı almayı düşünüyorum eylül ekim ayları gibi.Yaklaşık olarak 2 3 aydır ayaba piyasasını araştırıyorum ve yaşıma uygun genç arabası bakıyorum.Gözüme çarpan modeller;

Honda civic 1.6 vtec 1.6 es, aynı kasanın 1.6 sportu (typer görünümlüde diyorlar),Golf 4 veyahut duruma göre Golf 5,Ford focus 2005 1.6 dizel hb,toyota corolla hatchback, v toyota avensis 2.0 2003 2005 arası, ve son ihtimal 28.000 30.000 tl arası bir 2003-2005 accord.

Yelpaze biraz geniş oldu ama ilk arabam olacağı için kafam çok karışık.Yardımcı olup,bilgi verebilecek arkadaşlara teşşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaywalker78 -- 16 Ağustos 2014; 14:36:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 2n2

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2005-accord-sport-degisensiz-2016-vizeli-173844083/detay

kendi aracım soru sormak istersen arayabilrsin hocam

Aracinizi daha önce görmüştüm accordlara bakarken aklimda bulunsun o zamana kadar satilmazsa size ulasirim önerimiz için tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jaywalker78 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim zorunda olmasa satmazdım araç diğer baktığınız araçlar ile kıyaslanamaz ve fiyatını da çok uygun tuttum. Hayırlısı
  • upupupupupup
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.