Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç para yatırırsan o kadar yer açılır sıkıntı olmaz da 180 liraya 3 günlük linea nerde var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Kaç para yatırırsan o kadar yer açılır sıkıntı olmaz da 180 liraya 3 günlük linea nerde var ?

budget hocam. Elazığda
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKSK

Vodafone Red kampanyası yıl sonuna kadar devam ediyor.

Resmi bilgi mi? Vodafone ve budget web sitelerinde 31.10 bitiş tarihi gözüküyor.
  • Acaba elinde red kodu olan var mı? telefondan rez yapıcamda?
  • allforone kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta şubede bu şekilde bilgi verildi bana.
    Kesin bilgiyi rezervasyon merkezlerini arayarak teyit etmeniz daha doğru olur.
  • arkadaşlar üye olun fiyatları inceleyin derim piyasadan ucuz sanırsam..

Üyelik ücretsiz.. %10 indirim alıyor..

https://www.carguru.com.tr/

Örnek fiyat: linea 72 tl ye geliyor sanırım 2014 dizel..
  • Teşekkürler hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aylık araç kiralamayı düşünüyorum 1 ay. en uygun neresidir arkadaşlar? avisten fiyat alamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.a.a.N

aylık araç kiralamayı düşünüyorum 1 ay. en uygun neresidir arkadaşlar? avisten fiyat alamadım

Garenta.

Benimde kredi kartımda limit olsa bende 1 aylık kiralayacaktım. Tabi ki km sınırı canımı sıkıyor açıkçası. 3-4bin km sınırı var diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Extrem

arkadaşlar üye olun fiyatları inceleyin derim piyasadan ucuz sanırsam..

central da linea urban 2015 78 tl 7 tl ucuz diye kimse adı duyumamış firmadan araba almaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Extrem

arkadaşlar üye olun fiyatları inceleyin derim piyasadan ucuz sanırsam..

central da linea urban 2015 78 tl 7 tl ucuz diye kimse adı duyumamış firmadan araba almaz

DOSTUM central dediğin firmadan daha büyük ve daha iyi oldugu kesin 800 civarı aracı var.

Ünvanı Eresinler Araç Kiralama Hizmetleri A.Ş

http://www.eresinler.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Extrem -- 3 Kasım 2015; 18:54:05 >

• Mr.Extrem kullanıcısına yanıt
    800 ARABASI olunca büyük firmamı oluyor sadece 3 büyük şehirde ofisleri var okadar central bir sürü şehirde ofisleri var araç sayılarını eklemiyorum sen düşün artık hepsi sıfır km veya sıfıra yakın arabaları var hepside dolu donanımlı + ikramlar veriyorlar ismi duyulmuş ve herkes kullanıyor tavsiye ediyor şimdi kim büyükmüş eresinler de bilinen firma değil bir avis budget central sixt intercity garenta değil sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Drd "derindere" den sakin arac kiralamayin.Hele o kozyatagindaki ofis dedikleri barakadan asla ama asla kiralamayin.Rezervasyonum oldugu halde numaram da vardi bana arac vermediler.Sonrasinda musteri hismetleriyle görüştüm orda da bi kisi calisiyormus zaten ne zaman acsam o adam açtı rezervasyin yok diyo.Gittigim yerdeki pijamali gorevli arac yok diyo.Gozumun onunde yikanmis astra var bana arac yok diyorlar.Yaklasik 2 saat beklettiler ugrastim en sonunda o astra yi verdiler.Bide o barakadaki pijamali calisan sana guzellik yaptim abi diyo piskince.Sonrasinda hic bir yerde yazmayan 300 km siniri ve genc sürücü mevzusu çıkardılar ekstra ücret çıkardılar bi ton.

Bu drd günlük kira isinde amator bile degil daha merdiven alti firmalardan beterler.

Butun isimi aksattilar basim cok agridi uzak durun.

Budget avis in gözünü seveyim.

Bende o hataya kapıldım birkere. Kesinlikle tavsiye etmediğim mahalle arasındaki firmalar gibi çalışan bir yer.

Uzak durun. Budget ve Avis varken tabi başka firmalarda vardır bence macera aramaya gerek yok.

• Mr.Extrem kullanıcısına yanıt
    800 aracı olduğu ve Ünvanı Eresinler Araç Kiralama Hizmetleri A.Ş olduğu için Central'dan daha büyük ve daha iyi firma öyle mi?
    Karşılaştırma kriterleriniz cidden komik ve içi boş, kusura bakmayın.
  • Avis için günlüğü 65 liradan kiralamanıza yardımcı olurum. Enfazla 4 günlük kiralayabilirim.
  • Circular car hire'den arac kiralayan var mi? Gunlugu 49 liraya dizel buldum kiralasam mi diye dusunuyorum ama kafamda soru isaretleri var...

3 ayri sigorta var, hepaini birden yapmali miyim yoksa en pahalisi hepaini kapsiyor mu zaten?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 5 Kasım 2015; 21:37:13 >
  • Abisten bmw320 yada Mercedes cla 180-200 kirlaldık bakalım gidince ne verecekler

• aralık ayı için ankarada 6 günlüğüne araç kiralayacağım önerisi olan var mı mümkünse hava alanında olan şirketlerden. fiyat önemli :)
  • Bana 17-21 kasım arası 7 kişilik bir araç lazım ama bulamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Avis için günlüğü 65 liradan kiralamanıza yardımcı olurum. Enfazla 4 günlük kiralayabilirim.

Merhabalar
    Hangi arac grubu icin gecerli teklif ettiginiz fiyat?
    Bir de diger arac gruplari icin de indirim yapabiliyor musunuz?
    Tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.