Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

kurumsal firmalar marka model donanım garantisi vermez o anda müsait olarak ne varsa o arabayı verir sen 3 serisi kiralarsın sana volvo s60 verir a180 verir full donanım veya boş donanım verir

avis budgette grup kiralıyorsunuz onun için bu soruları sormak saçma oluyor

Soru saçma değil gayet mantıklı araçların muadilini sordum elinde ne varsa veriyor ama muadilden veriyor yoksa üst segmentten veriyor
    Belki ihtiyacı olan olur bmw 320 muadilleri bunlarmış Arayıp sordum
    BMW 320i , Mercedes C180,CLA180,CLA200, Ford Mondeo (OTOMATİK VİTES )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    hocam saolasın, anadolujet'in indirimi varmış enterprise'da. benim uçuşlar thy ama eski anadolujet bilet numarasını girdim. indirim uygulandı. ama bu kampanya ne kadar sürecek bilmiyorum. gidememe ihtimalim de olduğundan hemen almak istemiyorum.
  • Budget'ın anasayfasından sorgulama yaptıysan normal fiyatları vermiştir sana, aşağıdaki sayfadan sorgulama yaparsan %30 indirimli fiyatlarını gösteriyor.
    https://www.budget.com.tr/arac-kiralama-firsatlari/vodafone-yuzde-30-indirim
  • 500tl kart limitim var. Linea kiralayacağım. 3 günlük. Şimdi 3 gün kiraladım. Diyelim 180tl çekildi. Ben onu hemen gidip odesem bankaya tekrar 180tllik yer açılır mı? Ve böylelikle 3 gün uzatma şansım olabilir mi?

• oKSK O kullanıcısına yanıt
    Ben %30 değilde %6 indirim görebildim.
  • Doğrudur ancak, sitelerine koydukları sistem bu şekilde elimden geldiği kadarıyla tarif etmeye çalıştım.
  • Zeplin ile İzmir havaalanında 3 günlük otomatik 2015 agustos çıkışlı Opel corsa kiraladım toplam 195 tl ödedim basta çekincelerim vardı firma Hakkı'nda daha once kullanmadığım icin ama gerek personelin ilgi alakası gerekse hizmeti cok uygun fiyata aldım herkese Gönül rahatlığı ile öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazydentist -- 1 Kasım 2015; 13:35:09 >
  • Drd "derindere" den sakin arac kiralamayin.Hele o kozyatagindaki ofis dedikleri barakadan asla ama asla kiralamayin.Rezervasyonum oldugu halde numaram da vardi bana arac vermediler.Sonrasinda musteri hismetleriyle görüştüm orda da bi kisi calisiyormus zaten ne zaman acsam o adam açtı rezervasyin yok diyo.Gittigim yerdeki pijamali gorevli arac yok diyo.Gozumun onunde yikanmis astra var bana arac yok diyorlar.Yaklasik 2 saat beklettiler ugrastim en sonunda o astra yi verdiler.Bide o barakadaki pijamali calisan sana guzellik yaptim abi diyo piskince.Sonrasinda hic bir yerde yazmayan 300 km siniri ve genc sürücü mevzusu çıkardılar ekstra ücret çıkardılar bi ton.

Bu drd günlük kira isinde amator bile degil daha merdiven alti firmalardan beterler.

Butun isimi aksattilar basim cok agridi uzak durun.

Budget avis in gözünü seveyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraslan_34 -- 1 Kasım 2015; 18:48:34 >
  • 500tl kart limitim var. Linea kiralayacağım. 3 günlük. Şimdi 3 gün kiraladım. Diyelim 180tl çekildi. Ben onu hemen gidip odesem bankaya tekrar 180tllik yer açılır mı? Ve böylelikle 3 gün uzatma şansım olabilir mi?

• 3 gün budget jeep renegade kiralardım
    Vodafone yüzde 50 indirim kullandık
    293 lira ödedim ve 1000 tl provizyon kestiler.
    Sıkıntısız tavsiye ederim indirimler güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: uurgn

3 gün budget jeep renegade kiralardım

hocam bmw320 alacaktım avisten ama jeep nasıl araç kaç model ve sürüşü nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obama_TR

quote:

Orijinalden alıntı: uurgn

3 gün budget jeep renegade kiralardım

hocam bmw320 alacaktım avisten ama jeep nasıl araç kaç model ve sürüşü nasıl

Fiyat olarak şu an en avantajlısı budget vodafone indirimi ile hatta kış fiyatı olmış dahada indirirler.
    Araç güzel az yakıyo ve zevkli sonuçta jeep

• Genç sürücü olayı nasıl oluyor? 22 yaşındayım budgettan 320 kiralayabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone Red kampanyası hala geçerli mi Budget için? 30 Ekim demiş son tarih olarak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnlyAnanas O kullanıcısına yanıt
    budgetten günlük 48.38 tlden genç sürücü paketi alırsan adına ait 2 tane kredi kartı 4000 tl ve üzeri limitin oldugu zaman bu şartları sağlayabilirsen premium segment kiralayabilirsin aksi halde bu yaşta sana kimse bmw 3 mercedes c serisi vermez

soruma cevap vericek yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obama_TR

Avisden üst segment alan var mı bmw 3 20 veya muadili araç ;) araçlar Nasıl donanım olarak boş mu ve muadil olarak ne sunuyorlar ellerinde yoksa o araç

Avis'ten geçen hafta 5 günlüğüne C grubu kiraladım. 3.20 istiyordum ama ellerinde olmadığı için aynı gruptan CLA180 verildi. AMG donanımda full bir araçtı.

• vodafone red şifresi olan verebilir mi acaba teşekkür ederim.
  • Vodafone Red kampanyası bitmiş gözüküyor, devam edip etmediği konusunda bilgisi olan var mı?
  • Vodafone Red kampanyası yıl sonuna kadar devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.