Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmir'den araç kiralayıp Ankara'da bırakabileceğim bir kiralama firması var mı? Ne kadar uygun fiyatsa o kadar tercih sebebi.

• garantinin kampanya var, 19-24 mart arası için EFSGBBA1 kodu ile ama sabiha gökçen için en düşük 90 tl çıktı.
    işi gücü yalan dolan bu yolcu360 ama yine de uyguna geliyor. yüzde 67 indirim demiş ama hep liste fiyatı üzerinden yalanı, klasik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinden_ersin

İzmir'den araç kiralayıp Ankara'da bırakabileceğim bir kiralama firması var mı? Ne kadar uygun fiyatsa o kadar tercih sebebi.

birçok kurumsalda var ama günlüğü 800 tl gibi fiyatlar çıkabilir

edit= greenmotion çıktı 460 tl günlügu. yolcu360

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 19 Mart 2021; 13:30:29 >
  • Arkadaşlar kaza yaptım , Ankara da araç kiralamam lazım. Adı sanı belli nereyi önerirsiniz en hesaplı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -s-laughter

Arkadaşlar kaza yaptım , Ankara da araç kiralamam lazım. Adı sanı belli nereyi önerirsiniz en hesaplı ?
    yolcu360

• trendyol.com üzerinden almış olduğum bahar kampanyası indirimi. Kodları kullanmadım tanımlamadım bugün son galiba kullanmak isteyen varsa PCDJFV - 1CI6Q4

edit: yolcu360.com üzerinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spooker42 -- 26 Mart 2021; 13:47:42 >
  • 12-24-36 ay bireysel kiralamada önereceğiniz firma hangisidir acaba?

• Avisten SUV kiralamalarında genelde hangi aracı veriyorlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

Avisten SUV kiralamalarında genelde hangi aracı veriyorlar ?

3 yıl önce kiraladığımda Nissan Qasqai dizel otomatik vermişlerdi.

• yeni 3008 ve ford kuga dan sonra nissan qasqai görmedim hocam hiç aviste.

• Kasko hakkinda basimdan gecen bir seyi paylasmak istiyorum. 2 sene once araba kiraladim. Kiralarken ozellikle kasko aldimki kafam rahat olsun. Cok dikkatli kullanmama ragmen kaldirim tasina carptim arabayi arabanin on asagisinda plastik parca yarildi. Neyse kafam rahat. Ama kaldirima carptigim yer dagin basinda bir yer sehir degil yani

Velhasil kelam arabayi teslim ederken eleman kirigi gordu ve dediki su kadar ucret odeyeceksiniz. Bende dedimki kasko var. Cevap: sizin kaskonuz kisisel kasko ve kisisel kaskoda bir kaza veya olay aninda polis raporu tutturmaniz lazim yoksa kasko gecersizdir. Ama ticari kasko da bu zorunluluk yok dedi.

Soyle bir sorun var. Olay dagin basinda koyluk bir yerde oldu orada polis yok dedim. O zaman jandarma cagiracaksiniz dedi. JAndarma rapor yazabilirmi? Siz kasko alirken neye dikkat ediyorsunuz bir daha basima gelmemesi icin ne yapmam lazim?

• misterno5 M kullanıcısına yanıt

Hocam mini hasar sigortası yaptırmanız gerekiyor. Zaten çoğu kurumsal kiralama firmalarında kasko oluyor bunun için ekstra bir ücret ödenmiyor. Mini hasar bu dediğiniz olayda devreye giriyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdiye kadar gordugum en ucuz arac kiralama garenta dan ustune turkcell indirimi almak

Daha ucuzunu gormedim. Varsa yazin arkadaslar

• Fiyatlar neden bu kadar uçtu arkadaşlar neredeyse 100/200 zam gelmiş kampanyalar bile fayda etmiyor fiyatlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: İhsanYıldız

Fiyatlar neden bu kadar uçtu arkadaşlar neredeyse 100/200 zam gelmiş kampanyalar bile fayda etmiyor fiyatlara.

yaz geldiği içindir.

• ankara'da güncel kampanya bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: İhsanYıldız

Fiyatlar neden bu kadar uçtu arkadaşlar neredeyse 100/200 zam gelmiş kampanyalar bile fayda etmiyor fiyatlara.

Hem yaz geldiği için hemde bayramda ve kısıtlamalarda yatan araçların zararını çıkarmak için fiyatlar fena uçmuş.

• m.sun M kullanıcısına yanıt

Genel olarak fiyatlar yüksek. Ben 2 gün önce yolcu360 tan maximum kampanyası ve paparayı combo yaparak 375 TL’ye 3 gün araç kiralayabildim

• Arkadaşlar selamlar

Tek yön ücreti almayan bir şirket var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

Hocam mini hasar sigortası yaptırmanız gerekiyor. Zaten çoğu kurumsal kiralama firmalarında kasko oluyor bunun için ekstra bir ücret ödenmiyor. Mini hasar bu dediğiniz olayda devreye giriyor...

Tam anlamadim

Mini hasar kaskosunun olayla alakasi nedir? Polis raporu her halukarda lazim degilmi?

Benim bildigim mini hasar kaskosu ufak tefek cizikler icin degilmiydi konuyla alakasini anlamadim

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.