Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.126
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende Samsunda ki şubeden kiralama yapıyorum yaklaşık 10 a yakın kiralamam oldu bu zamana kadar. Eski müşteri olduğumuz için benden provizyon almıyorlar. Şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım
  • heavyyear kullanıcısına yanıt
    fiyatlar arttı malasef , yeni kampanya olursa burdan paylaşırız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • heavyyear kullanıcısına yanıt
    Bunu öğrendiğim iyi oldu. Teşekkürler
  • Avis 'den kurbam bayramı için otomatik ford focus 6 günlük bir rezervasyon yaptım 1134 TL , nasıl sizce piyasa şartlarında fiyat ? 3-4 göncesine kadar günlüğü 60 TL 'ye 10-15 gün çok sık araç kiralardım hemde kurumsal şirketlerden son 1 senede acayip yükseldi gerçekten fiyatlar
  • srcn09 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat hocam .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • srcn09 kullanıcısına yanıt
    Nereden kiraladınız? Fiyatlar 3 gün için o seviyelerde. Ben de kiralamak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

Avis 'den kurbam bayramı için otomatik ford focus 6 günlük bir rezervasyon yaptım 1134 TL , nasıl sizce piyasa şartlarında fiyat ? 3-4 göncesine kadar günlüğü 60 TL 'ye 10-15 gün çok sık araç kiralardım hemde kurumsal şirketlerden son 1 senede acayip yükseldi gerçekten fiyatlar
    geçen de yine burda arkadaş eskişehirden alıp istabulda bırakcam 150 liraya dedi, öyle fiyat olamaz dedik, dediğimiz gibi de çıktı 450yi kitlediler
    6 gün, sabiha gökçen , 9 ağustos-15i arası, 1800 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 18 Temmuz 2019; 21:29:35 >

• beyler bu fiyatlara nolmuş

var mı geçenlerde easy rentalin yaptığı gibi kampanya kupon vs_?
  • Kurban bayramı için 5 günlüğüne a180 kiraladım bende 1460 Tl e geldi. Focus olsa 1105 TL (990 tl kurumsal) di. İzmirden kiralama imkanı var sadece.Kurumsal üyelik anlaşması yaparsanız da %10 indirim imkanı var. Kurumsal anlaşma için bir şeye gerek yok. Bi form yolluyolar imza kaşe geri yolla :)

Not: Dokay Rent a Car

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrazyLeshRaC -- 19 Temmuz 2019; 12:53:15 >
  • Kiralamak artık çok pahalı oldu ya. Ama el mecbur yapacak bir şey yok
  • kampanya kodları hakkında bilgisi olan varmı en işe yarayan kod nedir , 1 aylık kiralama yapacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar uygun gibi geldi hocam bende manisadayım .

• CrazyLeshRaC kullanıcısına yanıt
    Hocam dokayda km sınırı var mı acaba ?

• atabeyyy A kullanıcısına yanıt
    Var hocam. Arabaya gore 400 500 km gunluk

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

geçen de yine burda arkadaş eskişehirden alıp istabulda bırakcam 150 liraya dedi, öyle fiyat olamaz dedik, dediğimiz gibi de çıktı 450yi kitlediler
    6 gün, sabiha gökçen , 9 ağustos-15i arası, 1800 tl

Alıntıları Göster
    Benim ki çalıştığım firmanın anlaşması ile rezervasyon gerçekleştirdim bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: enkuba

Nereden kiraladınız? Fiyatlar 3 gün için o seviyelerde. Ben de kiralamak istiyorum.
    Mesajın başında yazdığım gibi Avis ancak firmamım kurumsal anlaşması var o yüzden bir indirim söz konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

Benim ki çalıştığım firmanın anlaşması ile rezervasyon gerçekleştirdim bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    ee tabiki, size özel indirim olmuş, fiyat çok iyi.
    bu fiyata kimse bulamaz avis'ten , hele bayram günü

• Ankara da ağustos ayı için kiralayabilecegimiz ekonomik dizel bir yer var mıdır 2000 2500 civarina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceyhun Rent a car dan araç kiralayan var mı arkadaşlar aranızda hiç ?
  • Arkadaşlar Antalya havalimanı Goldcar 344tl ve Enterprise 356tl sizce hangisinden kiralama yapılabilir ? Goldcar superrelax herşey var gibi, 356 içinde 750tl mini hasar kapsama alındı gelen indirimli fiyat bu.
  • 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.