Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.233
Cevap
327
Favori
486.756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    YOLCU 360.COM da teb kartınız varsa %20 indirim var.Hertz'e de bakabilirsiniz.
  • gelen soruların %90ı ucuz araba nerde diyor, kimse cevap vermesin mümkünse. konunun geçmiş mesajlarında var ama üşenip okumuyor kimse.
    herkes ucuz alacak diye bişey yok. bırakın para versinlerki, firmalar ayakta kalsın ve daha fazla kampanya yapsın. ki biz de uyguna binelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Erzurum'da uygun fiyata kiralayabilecegim kurumsal firma onerirmisiniz? Baktığım kadarıyla zeplin rent a car mantıklı ama günlük km sınırı kaç onu bulamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler. Kıbrısta 3 gün araç kiralamam lazım ama orada kurumsal firmaların hiçbiri olmadığından araç kiralayıp memnun kalanlar deneyimlerini paylaşabilirlermi

• @mahmut716 Hocam konunuz ve arkadaşların katkısıyla hafta sonu Rent Go Yenibosnadan Clio 4 kiraladım 119 liraydı. Çok güzel bir deneyim oldu ilk defa kullandım. Teşekkürler.
    Siteden kiralarken manuel km sınırsız dizel yazıyordu. Manuel yok otomatik verecez dediler ona tamam dedim ama 400 km sınırı var dedi internette yoktu ben alırken felan dedim ama o şekilde teslim almak zorunda kaldım son dakika .Allahtan İstanbul içiydi de sıkıntı yaşamadım.

• spooker42 kullanıcısına yanıt
    yardımcı olabildiysek ne mutlu.

• Euronetcar nasıl firmadır? buradan araç kiralayan var mı hiç? Uygun fiyata buldum da internet sitesinden.

• quote:

Orijinalden alıntı: gercekkurtulus

Avis, Budget.Üst segment bile veriyorlar bazen araba yoksa ellerinde.
    Hele YKB kartın varsa hemen provizyonu iade ediyor.Ceza gelince hemen söylüyorlar.İndirimli ödüyorsun.
    Ama çok pahalılar..
    Hertz'in franchise vermediği yerlere bakmak lazım.
    Franchise verdikleri yerlerde sorunlar olduğunu okudum.Dalaman kendilerinin örneğin.Fiyatı da online rezervasyonda avis'e göre daha uygun.
    Benim denediklerim bunlardı.
    Garenta-Enterprise eskiden uygundu.Onlar da Avis kadar çıkarıyorlar şimdi.Ve daha sorunlular diye duydum.
    avisten marmariste 2 günlük kiralama yaptım çok memnun kaldım..araba konusunda kurumsal firmalar harici risk olur bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: doncorleone06

avisten marmariste 2 günlük kiralama yaptım çok memnun kaldım..araba konusunda kurumsal firmalar harici risk olur bence

Alıntıları Göster
    Avisle telefonla rez yaptirdik h.sonu icin gunlugu 205 den , iki gun 1000km sinir , daha sonra bir arkadasta aradi rez yaptircakti ona 320 lira dediler gunlugu,arkadasa 205 dediniz nasil 320oluyo simdi bize dedi ,oyle fiyat yok olamaz imkansiz dediler,ucagi var saniyoduk biz ucagi olmayanlara indirimsiz fiyat verebiliyoruz dediler.Ucak yolcusu olma sartimi var bu aviste ben anlamadim beyler yoksa adam bizi mi kekledi

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Avisle telefonla rez yaptirdik h.sonu icin gunlugu 205 den , iki gun 1000km sinir , daha sonra bir arkadasta aradi rez yaptircakti ona 320 lira dediler gunlugu,arkadasa 205 dediniz nasil 320oluyo simdi bize dedi ,oyle fiyat yok olamaz imkansiz dediler,ucagi var saniyoduk biz ucagi olmayanlara indirimsiz fiyat verebiliyoruz dediler.Ucak yolcusu olma sartimi var bu aviste ben anlamadim beyler yoksa adam bizi mi kekledi

Alıntıları Göster
    öyle bir şat yok..ben 202 liadan egea dizel kiraladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: doncorleone06

öyle bir şat yok..ben 202 liadan egea dizel kiraladım

Alıntıları Göster
    Allah allah ya ozaman nasil bize boyle dedi ya adam hemde kurumsal firma guya

• quote:

Orijinalden alıntı: green82

Euronetcar nasıl firmadır? buradan araç kiralayan var mı hiç? Uygun fiyata buldum da internet sitesinden.
    Yok mu hiç bu firmadan araç kiralayan veya bilen??

• Merhaba arkadaşlar,
    Aranızda Türk Telekom prime abonesi varsa, Enterprise kiralama için telefon numarasını ve indirim şifresini pm den benimle paylaşabilir mi?

• sazan84 S kullanıcısına yanıt
    Sitesindeki fiyatlar bindirilmiş olduğu için indirime rağmen çok denedim uygun fiyat bulamadım.
    Yine de bulup deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: green82

Yok mu hiç bu firmadan araç kiralayan veya bilen??

Alıntıları Göster
    çok fazla şikayet yok. olanlar da normal firma şikayetleri

https://www.sikayetvar.com/euronet-car-rental

şunlara dikkat etmek gerek, depozito ne kadar kesiyor, ne kadar süre sonra iade ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Allah allah ya ozaman nasil bize boyle dedi ya adam hemde kurumsal firma guya

Alıntıları Göster
    fiyatlar artmış malesef. anlık fiyat değişimleri olabiliyor talebe göre.
    ha bir de dediği gibi, mesela alamo ve anadolujet'in anlaşması var, uçuş yapanlara indirim veriyor. var yani öyle kampanyaları

marmaris haftasonuna baktım yolcu360'tan, 270 tl en ucuzu europcar, çek takas'tan indirim kodu alın bir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 10 Temmuz 2019; 10:22:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qurez

gördüm hocam saol çok öneden bildiğim essense car dan da 3 günlük 5 liraya araç kiraladığım olmuştu. fiyat bende istanbul için en düşük 220 liraya flan denk geiyor 3 günlükte. bende mi sorun var yoksa şuan ki fiyat mı böyle öncden 0,00 yazıyordu. goldcar sitesinde bile 3 gün 175e geliyor
    Hocam tatil sezonu yogun talep var kiralama firmalarinda. Eylul ortasina kadar o uygun fiyatlar hayal malesef. Hatta uygun kiraladiniz daha karli musteri bulsunlar size o araci vermemek icin 40takla atiyorlar. Ornegin yanimda 3gunluk kiralama yapan adama ehliyetin soluk kirik bilmem ne diye vermediler arabayi. Sonra aralarinda konustuklarini duyuyorum yok gunlugu 800e bile araba verir olduk diye

• maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    Bu millet tam enayi bunlar ondan böyle 2 bin de yine alırlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Qurez kullanıcısına yanıt
    Ben kışın goldcar dan 3gunu 33liraya kiraladim. 3000 provizyon aldi. 24gun gecti hala hgs gelmedi. Yok ceza gelebilir. En son 4 bir koldan sikayet yagdirdim. Sikayetvar, facebook twitter. Gittim yurtdisinda gruplara uye oldum falan. Ertesi gun iade geldi. Adamlar goldcar victims diye grup kurmuslar ya bizdeki gibi herseye eyvallah etmiyolar. Sana o araci vermedimi onlari pisman etmen lazim yani

• maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    Biz alışkınız hocam olsun, olur, sorun yok demeye. Öyle olunca biniyorlar üstüne tabi. Hakkının aramak zor. Bende 45 liraya 3 günlük i20 kiraladım kışın

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.