Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmut716

neden reklam olsunki, fiyatı uygunsa yazabilirsiniz
    zeplin car , birkaç mesaj öncesinde yazmıştı arkadaş, 170 tl civarına veriyor bayramda araç
    https://www.eurocarturkiye.com

bayramda günlüğü 180den opel corsa dizel kiraladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redboxer82 -- 25 Mayıs 2019; 20:28:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 kişilik araç kiralama için önerisi olan varmı arkadaşlar? antalya 3 gün fethiye 3 gün şeklinde kullanılacak tavsiye herhangi bir görüşü olan olursa cok sevinirim enterprise budget %50 kodlar oluyor ama onlar günlük sanırım değil mi? tşk.
  • Rentgo dan araç kiralayan var mı nasıl güvenilir mi. Bir de sitesinde hemen ödeme var ben guvenemedim oradan ödersem bir sıkıntı olur mu.

• dün GOLDCAR'dan rezervasyon yaptım. bu firmadan ilk işlemin olacak. fiyat çok uyguna geldi.
    d sınıfı araç, 26.06.2019 alış, 02.07.2019 iade toplam 680 TL güvenlik paketi dahil fiyat.
    kafama takılan konu, araç yakıt cinsi belirtilmemiş. hiç bir araçç sınıfında dizel yada benzinli diye ibare yok. farklı bir terim kullanılmış. dizel mi benzinli mi olduğunu nasıl anlayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.isson76

dün GOLDCAR'dan rezervasyon yaptım. bu firmadan ilk işlemin olacak. fiyat çok uyguna geldi.
    d sınıfı araç, 26.06.2019 alış, 02.07.2019 iade toplam 680 TL güvenlik paketi dahil fiyat.
    kafama takılan konu, araç yakıt cinsi belirtilmemiş. hiç bir araçç sınıfında dizel yada benzinli diye ibare yok. farklı bir terim kullanılmış. dizel mi benzinli mi olduğunu nasıl anlayabilirim.
    her araç grubunda dizel benzinli seçenek var. dizel istiyorsan 12tl ek ücret ödüyorsun.

misal ; 3008 grubundan kiralama yaptın. benzin mi dizel mi istersiniz diye soruyorlar. benzinse qashqai veriyorlar. dizel istersen ek ücretle 3008 alıyorsun.
  • quote:

dün GOLDCAR'dan rezervasyon yaptım. bu firmadan ilk işlemin olacak. fiyat çok uyguna geldi.
    firmanın önceliği, sana benzinli vermek. ama ellerinde benzinli yoksa, dizel fazladan varsa, dizel de verebilirler
    uzun yol için, bazı benzinliler gerçekten zarar, mesela opel corsa otomatik 8-9 litre arası yakıyor
    ama citroen elysee, 4 litre civarı
    bazen diyorum, otomatik opel verceğinize, manuel elysee verin diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    merhaba. bilgi için teşekkürler.
    internet de işlem yaparken seçenek yok, araç alımında mı seçenek sunuluyor.
    bu firmanın çalışma prensibi farklı galiba.
    ben İstanbul Edremit arası seyahat için kiralamayı düşünüyorum. Dizel Benzin çok fark eder mi acaba?
    gerçi sizin de belirttiğiniz gibi araca göre fark eder.
  • Guest Account kullanıcısına yanıt
    günlük 12 TL mi fark istiyorlar. kiralamak için ofise gittiğimde öğreneceğim. ne çıkarsa bahtıma.
    bilgi için teşekkürler.
  • quote:

merhaba. bilgi için teşekkürler.
    internet de işlem yaparken seçenek yok, araç alımında mı seçenek sunuluyor.
    bu firmanın çalışma prensibi farklı galiba.
    ben İstanbul Edremit arası seyahat için kiralamayı düşünüyorum. Dizel Benzin çok fark eder mi acaba?
    gerçi sizin de belirttiğiniz gibi araca göre fark eder.
    firmanın çalışma prensibi , biraz sallamasyon. ucuz olduğu için ve rağbet çok olduğu için, müşteriyi memnun etme gayretleri yok
    verecekleri aracın , hemen o anda harcama durumuna bakın google'da, dediğim gibi opel corsa 8-9 litre yakar, kesinlikle alınmaz
    size d sınıfı verilecek , goldcar'ın otoparkta d sınıfı hangi araçlar vardı hatırlamıyom ama passatlar mesela 5-8 arası yakıyor

rezervasyon aşamasında 3 model vardı. Egea, Astra ve Accent Blue
    bunların dışında bir araç verilir mi?
  • 31/05-10/06 aracı Clio dizel 1300 liraya kiraladım.Fikir vermesi açısından yazıyorum.Günlüğüne 300 lira diyen bile oldu :D
  • rfssfr kullanıcısına yanıt
    fiyat uygunmuş, hangi firmadan kiraladınız?
  • quote:

rezervasyon aşamasında 3 model vardı. Egea, Astra ve Accent Blue
    bunların dışında bir araç verilir mi?
    elysee modeli de var
    ama hepsi de aynı ayarda, egea az yakıyor, hyundai ise daha güvenlikli, tercih sizin

detaylı bilgiler için teşekkürler. aracı teslim alırken bu kriterleri göze alacağım.
  • Arkadaşlar merhaba,

Biraz bakındım ama bir cevap goremedim tam olarak. Bazen sabiha gokcendeki arac kiralama firmaları arac vermek icin ucusunuzun olmasını sart kosuyordu. Goldcar'da boyle bir durum var mı acaba?

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çakırbey

Arkadaşlar merhaba,

Biraz bakındım ama bir cevap goremedim tam olarak. Bazen sabiha gokcendeki arac kiralama firmaları arac vermek icin ucusunuzun olmasını sart kosuyordu. Goldcar'da boyle bir durum var mı acaba?

Şimdiden teşekkürler.
    Oyle bir şart yok hocam. Gidip aracinizi aliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

Oyle bir şart yok hocam. Gidip aracinizi aliyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Hocam hızlı cevabınız icin çok teşekkürler.
  • Merhaba

Kıbrısta havalimanında hangi firma güvenilir. Sistem nasıl işliyor? Bilgisi olan paylaşabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dravdan

BackConnect@
    Bu arada önemli bir nokta Zeplin için, kiralama günü haziran 1 itibari ile alınca fiyat uçuyor, ben de bu sebeple 31 mayıs başlangıç seçtim, 110 lira günlüğü oluyor aracın. Bilginiz olsun.

Şu bilgiyi de eklemekte yarar var.
    (Günlüğü 110 TL olan Benzinli araç)
    Dizel olan en düşük rakam 140 TL

Alıntıları Göster
    Şu bilgiyi de ekleyelim.
    110 binde polo kiralamıştım benzinli. Cuma günü teslim aldım. Araç temiz, bir problem yok.
    Normalde internet üzerinden rezerve ettiğimde 1038 tl gözüküyordu ödeme.
    Aracı teslim almaya gittim, bankamatik kartı uzatınca, abi nakit varsa 880 lira ödersin indirim var bilgin olsun dediler. Bende bankamatikten hemen çektim verdim. :)))) zeplinden kiralama yapanlar, bilginiz olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mustbeaninja

Şuan en ucuz goldcar'ın kendi websitesinde üye olunca verilen kod + sayfayı biraz açık tuttuğunuzda gelen %10'luk indirim ile gerçekleşen durum sanırım. Easyrentcars 30 dolar indirimi ile bu kadar düşmüyor.
    acik tuttum %10 bir turlu gelmedi , alan varmi goldcarda ekstra %10 kodu?
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.