Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Airport pickup diyor yani havaalani ofisi yok ya araci getiriyorlar ya da bizi ofise goturup orda islem yapiyorlar anladigim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Budget 3 güne kadar %50 indirim yapıyor daha fazla günü için %30 indirim yapıyor fiyat listesi üzerinden hesaplayarak bulabilirsin
    o indirim yalan malesef
    normal fiyatı 150 tl ise, vodafone indirimi ise liste fiyatı!! üzerinden indirim yapıyor, liste fiyatı 200 üstü, sana gelişi 145 tl. topu topu 5 tl yani
    rakamlar biraz sallam ama bu civarda genellikle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Airport pickup diyor yani havaalani ofisi yok ya araci getiriyorlar ya da bizi ofise goturup orda islem yapiyorlar anladigim
    ilginç
    ama dediğim gibi, çizgi'yi kullanmadım daha önce, fiyat en uygunu o zannedersem , alın gitsin , sıkıntı olmaz.
    şunlar önemli, günlük kaç km yapacaksınız , kredi kartından ne kadar depozito çekiyorlar, sigorta yaptırmazsanız kaza durumunda ne kadarını siz vermek zorundasınız

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Şu an detaylarina bakiyorum.

Unlimited mileage
    Zero deposi

Kaza durumunda muafiyet oraniyla ilgili bilgi yok.

Gaziantep havalimani 18 mayis 21 mayis arasi kiralayacam en uygun cizgi cikiyor evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Şu an detaylarina bakiyorum.

Unlimited mileage
    Zero deposi

Kaza durumunda muafiyet oraniyla ilgili bilgi yok.

Gaziantep havalimani 18 mayis 21 mayis arasi kiralayacam en uygun cizgi cikiyor evet.
    easy'ye bakma, ordakiler sallama. ben kiralarken fiat panda gösteriyordu, Türkiyede hiçbir kiralama firması panda vermez, ki öyle de oldu citroen elysee almıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

easy'ye bakma, ordakiler sallama. ben kiralarken fiat panda gösteriyordu, Türkiyede hiçbir kiralama firması panda vermez, ki öyle de oldu citroen elysee almıştım

Alıntıları Göster
    Hocam panda mı seçmiştiniz sizde? C-elysee verdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustbeaninja

Hocam panda mı seçmiştiniz sizde? C-elysee verdiler

Alıntıları Göster
    evet

• quote:

Orijinalden alıntı: algooo

goldcardan ben de kiralayabilirim de sorun yaşayan olmuş bazı yolumlarda okudum. Siz istanbulda mı kitaladınız, depozito ücreti ne kadar çektiler?

Alıntıları Göster
    Araç ucuza gelince full sigorta yaptırdım. 3 günlük 140 lira aldılar. Depozito içinse 386 tl. Antalya havalimanı bugün teslim ettim hiç bir sorun yaşamadım kurumsal bir şirket gold.

• Avisten kiralama yapacak bir kişiye uygun fiyattan yardımcı olabilirim

• Arkadaşlar selam. 4-9 Haziran arası Fethiye'de araç kiralamak istiyorum. Otomatik olacak şekilde, en ucuz fiyat konusunda yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

evet

Alıntıları Göster
    Goldcarın Türkiye filosunda en düşük hangi araç grubu var acaba gerçekten hocam bilginiz var mı şaka maka panda denk gelmesin gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: Obama_TR

Avisten kiralama yapacak bir kişiye uygun fiyattan yardımcı olabilirim
    9 haziran bodrum alış istanbul teslim için fiyat verebilir misiniz? Araç farketmez uygun olması önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustbeaninja

Goldcarın Türkiye filosunda en düşük hangi araç grubu var acaba gerçekten hocam bilginiz var mı şaka maka panda denk gelmesin gerçekten

Alıntıları Göster
    citroen elysee işte

• quote:

Orijinalden alıntı: Obama_TR

Avisten kiralama yapacak bir kişiye uygun fiyattan yardımcı olabilirim
    4-9 haziran arası bursa alış-teslim 5 günlük kiralama için yardımcı olabilir misiniz (orta comfort segment tercihimdir)
  • Goldcar’dan daha önce hiç kiralama yapan oldu mu? Budged, Enterprise gibi kurumsal, global bir şirket mi? Fiyatlar çok uygun şu anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: BackConnect

Goldcar’dan daha önce hiç kiralama yapan oldu mu? Budged, Enterprise gibi kurumsal, global bir şirket mi? Fiyatlar çok uygun şu anda.
    yukarda yorumlar var

• Bu gold car en ucuz araba icin 600-800 Usd depozito yazmis bunu alıyorlar mi gercekten?

• Garenta dan uzak durmanızı tavsiye ederim ;

https://forum.donanimhaber.com/garenta-hasarli-arac-verdi-ve-ucret-iadesi-yapmiyor--138332287

Ben yaşadım siz yaşamayın

• Şuan en ucuz goldcar'ın kendi websitesinde üye olunca verilen kod + sayfayı biraz açık tuttuğunuzda gelen %10'luk indirim ile gerçekleşen durum sanırım. Easyrentcars 30 dolar indirimi ile bu kadar düşmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

Bu gold car en ucuz araba icin 600-800 Usd depozito yazmis bunu alıyorlar mi gercekten?
    Evet hocam onlardan sigorta almazsan 500 dolar. Benim 3000tl suan provizyonda bekliyo bakalim...

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.