Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arabamı satacağım için en az 1 ay kiralama yapmam gerekiyo tavsiye edebileceğiniz firma varmıdır ? 1,5-2 bin arası
  • https://www.metaloto.com.tr bi fikri olan var mı?
  • SSgn S kullanıcısına yanıt
    italyada kiraladım.

bazı prosedurleri değişik ona dikkat et.

boş verip full alabiliyor ya da full verip bos vs.
  • Ankara Esenboğa havalimanından bir Egea kiralamak istiyorum yardımcı olabilecek fikir verebilecek arkadaş var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 nisan - 6 mayis arasinda 12 günluk arac kiralayacagim. Tavsiyesi olan ? Sehir istanbul
  • 4-6 Mayıs Bursa'da nikah için otomobil kiralayacağım tavsiyelere açığım. İlk defa araç kiralayacağım dikkat etmem gerekenler neler?
  • Türk Telekom - Enterprise , Vodafone - Budget ve Turkcell Platinum - Europecar kampanyalarını hiç başka birinin üstüne kayıtlı hat ile alınan kampanya kodu ile kullanan oldu mu ?

Baya güzel kampanyalar var ama işte başkasının üstüne olan hattan sadece şifre alsak oluyor mu onu bilemedim

• webkocu kullanıcısına yanıt
    Vodafone-Budget kampanyasında ofiste tekrar şifre istiyor ama başkasının hattının üzerinden şifre alınabiliyor. Enterprise için çek satış bölümünden şifre satın aldım her hangi sorun yaşamadım.

ben enterprise ile Turkcell Platinium ile birden fazla kez kiralama yaptım.
    Ofise geçtiğinizde kimse bir şey sormuyor. Ama arka planda sistemde check ediyorlar mı bilemiyorum
  • Yani kampanya şartlarında yazdığı gibi olmuyor o zaman işler.

Arkaplanda bi kontrol varsa bile aynı fiyata araç alıp parayı ödedikten sonra iş işten geçmiş olur eyvallah.

@burak993

Peki yine aynı şifreyi mi istiyor yoksa sıfırdan farklı bir şifre mi ?

Aynen kampanya şartlarında yazdığı gibi olmuyor. Yeniden şifre alınmasını istiyor. Önceden bu şekilde değildi. Sonradan değiştirdiler. Rezervasyon için farklı araç alırken farklı şifre istiyorlar.
  • Kurumsal kiralamalarda en avantajlı hangi firmayı önerirsiniz? Teşekkürler

• arkadaşlar dönüşte uçağım 7de (adana havaalanı)
    yani kiraladığım arabayı saat 5 te falan bırakmak istiyorum. 24 saat açık ofisi olan firma biliyor musunuz

ayrıca golbal diye bi şirket var, bunlar tedarikçi mi yoksa arama motoru mu anlamadımhttps://www.global-rent-a-car.com/tr_tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 6 Mayıs 2018; 21:58:4 >
  • Ankara Esenboğa havalimanından en uygun şekilde2 günlük Fiat Egea araç kiralamak istiyorum, yardımcı olur musunuz dostlar?

• enterprise kodunu nereye giriyoruz arkadaşlar bulamadım bi türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

enterprise kodunu nereye giriyoruz arkadaşlar bulamadım bi türlü
    ödeme kısmına geldiğiniz sayfada en altta telefon bilgisi ve şifre bilgisi giriliyor

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boa17 -- 11 Mayıs 2018; 9:42:34 >
  • İstanbul'da Scirocco tarzı araba kiralamak istiyorum ama kiralayan yer göremedim güvenilir. Sanırım kiralayanların hepsi esnaf tipinde. Birde güncel ve geniş kapsamlı bi android uygulaması var mı bakabileceğimiz?

• https://mobil.carrentalplanet.com/Anasayfa

CARRENTALPLANET sitesi hakkın da fikri olan var mı ?

Daha önce bir şirket çalışanı ile iletişime geçmiştim bana rezervasyon olaylanmadan hangi şirketin araç temin edeceğini söyleyemeyiz ama büyük kurumsal firimalarla çalıştıklarını bir sorun olmayacağını söylemişlerdi

Bu gün ise haziran ayında bodrumdan araç kiralamak için indirimli fiyattan (günlük 40 tl) ödemesini yaptım. Ödemeyi gerçekleştirene kadar hangi şirketin araç temin edeceği bilgisi gözükmüyor. Ödemeyi yaptıkdan sonra odessa isimli bir firima aracı sağlayacağı hakkında mail geldi. Odessa araç kiralama şirketini daha önce duymamıştım internette de pek bilgi bulamadım( bilgisi olup fikrini paylaşan olursa sevinirim).

Şirketi bilmiyorum ama fiyatlar uyguna geliyor haziran ayında bodrum kiralamalarında haberiniz olsun.

Bu şirketler hakkında bilgisi olup paylaşırsanız çok sevinirim...

• Ankara içi senetsiz araba kiralama imkanı olan ve fiyatı uygun olan bir firma biliyor musunuz? Günlük kiralama için?
  • Beyler garentada sarı kutu ve garantipay 50/350 kampanyası birleşiyor mu bilen var mı acaba , kullanan ya da ?
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.