Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.113
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Avisten kiralama yaptım daha önce hiç sıkıntı çıkmadı harika bi deneyimdi o yüzden önerebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • izmir adnan menderes 13-16 agustos 18:30 alis ve veris toplam 3 gun kiralama yaptim

grup: clio,polo,fiesta ve micra

ellerinde o grupta arac olmadigindan opel astra sedan 1.6 oto dizel 136 hp arac verdiler

opel astra tam bir canavar. Megane gore daha atak gerci megane 1.5 motor oldugundan sonuk kaliyor az.

megane ile km 25 kurus civari yakmistim

opel astra ile 30 kurus yaktim

ne hizli ne yavas kullandim ekonomi yapmak isteyenler 5 kurus altini gorebilir km basi

3 gunluk kiralama ve full sigorta 430 TL tuttu vodafone Red ile

araci 13 saat once teslim etmek zorunda kaldim bugun ama indirim yapmiyorlar sansimi denedim olumsuz yanit aldim

bilginize arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Budget'dan vodafone red ile başkasının hattının üzerinden kiralama yapamıyor muyuz? kız arkadaşım redli, fakat ehliyeti yok, mecbur benim kiralamam lazım, indiriminden faydalanamaz mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seberhan1907 -- 16 Ağustos 2017; 17:58:48 >
  • seberhan1907 S kullanıcısına yanıt
    Evet yapabilirsiniz birçok defa yaptım bende forumdan kod alarak.

• Arkadaşlar Avis'ten araç kiralamayı düşünüyorum. 4 günlük Linea 24/08-28/08 tarihleri arası 505TL. Acaba kaç lira depozito isteniyor? Kredi kartı limiti konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorum. Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.
  • mertozsen340 M kullanıcısına yanıt
    300 tl

• Arkadaşlar 300 lira provizyon çektiler 299,99 geri yatırdılar. 1 kuruşun anlamı ne merak ettim :)

• Arkadaşlar br şey danışmak istiyorum, ilk defa araç kiralayacağım denizliye gidecem 3 günlük. Herhangi bir kaza yapmış olsam benden para alırlar mı,kasko veya sigorta tüm masrafı karşılar mı?

• Araç kiralarken size sigorta paketleri sunulur. Mini hasar güvencesi vardır mesela 500 tl'ye kadar olan maddi hasarlarda muafiyet sağlar. Tabi bu paketler için kiraladığınız gün kadar ücret ödersiniz. Hiçbir sigorta paketinizin olmadığı durumlarda kazada suçlu sizseniz ödemeyi size çıkartırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrec4nl4r

Araç kiralarken size sigorta paketleri sunulur. Mini hasar güvencesi vardır mesela 500 tl'ye kadar olan maddi hasarlarda muafiyet sağlar. Tabi bu paketler için kiraladığınız gün kadar ücret ödersiniz. Hiçbir sigorta paketinizin olmadığı durumlarda kazada suçlu sizseniz ödemeyi size çıkartırlar.

tutanak tutmak önemli tuttuğunuzda suçlu sizde olsanız 35 bin tlye kadarlık hasarlarda sigortanız olmasa bile 5 kuruş ödemiyorsunuz. benim aklımda şuan öyle kaldı. o mini hasarlar çizikti kırıktı ufak göçüktü gibi işlerle uğraşmamak için iyi oluyor yoksa büyük kazalarda tutanak önemli.
  • Teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar ENTERPRISE dan online rezervasyon yaptım kredi kartim var ama kredi sicilim bozuk enterprise acaba kredi notuna bakıyorum sorun cikartirlarmi sizce.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehdrive

Merhaba arkadaşlar ENTERPRISE dan online rezervasyon yaptım kredi kartim var ama kredi sicilim bozuk enterprise acaba kredi notuna bakıyorum sorun cikartirlarmi sizce.

Hocam enterprise findeks notuna bakmıyor diye biliyorum .
  • ÇıkarımSenleHerYola kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam şansımı deneyeceğim bakalım sağolasın

• Bu budget red kampanyasını anlamadım ben. şimdi normal kiralama fiyatı 1 hafta ortalama 1200 tl iken budget ile 600 tl ye mi geliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: White1nk

Bu budget red kampanyasını anlamadım ben. şimdi normal kiralama fiyatı 1 hafta ortalama 1200 tl iken budget ile 600 tl ye mi geliyor ?

Hayır hocam orda yazan 1200 tl'den hesaplamıyorlar. Güncel liste fiyatı üzerinden 3 güne kadar %50, 4.günden itibaren %30 indirimli kiralıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Araç kiralarken size sigorta paketleri sunulur. Mini hasar güvencesi vardır mesela 500 tl'ye kadar olan maddi hasarlarda muafiyet sağlar. Tabi bu paketler için kiraladığınız gün kadar ücret ödersiniz. Hiçbir sigorta paketinizin olmadığı durumlarda kazada suçlu sizseniz ödemeyi size çıkartırlar.

tutanak tutmak önemli tuttuğunuzda suçlu sizde olsanız 35 bin tlye kadarlık hasarlarda sigortanız olmasa bile 5 kuruş ödemiyorsunuz. benim aklımda şuan öyle kaldı. o mini hasarlar çizikti kırıktı ufak göçüktü gibi işlerle uğraşmamak için iyi oluyor yoksa büyük kazalarda tutanak önemli.

doğru.
    mini hasar sigortasının amacı şu: tek taraflı oluşan hasarlarda, atıyorum arabayı yanaştırırken kaldırıma sürttünüz veya lastiğiniz yarıldı veya camınıza taş geldi çatladı, bu gibi durumlarda 500 tl+kdv (avis için konuşuyorum) tutarının altındaysa hasar, hiçbir tutanak tutmanıza polis çağırmanıza gerek olmadan-ücret ödemeden arabayı normal teslim edebilirsiniz.

ama mini hasar yaptırmazsanız illa ki polis çağırıp tutanak tutturmanız gerekiyor. polis sizin alkollü olup olmadığınıza bakar, hasarla ilgili tutanak tutar. bu tutanağı araç tesliminde avise verirsiniz yine ücret ödemezsiniz.

mini hasar dağ başında başınıza bir iş gelirse polis bulamam korkusu yaşayanlar için ideal.

• quote:

Orijinalden alıntı: 422_322

quote:

quote:

doğru.
    mini hasar sigortasının amacı şu: tek taraflı oluşan hasarlarda, atıyorum arabayı yanaştırırken kaldırıma sürttünüz veya lastiğiniz yarıldı veya camınıza taş geldi çatladı, bu gibi durumlarda 500 tl+kdv (avis için konuşuyorum) tutarının altındaysa hasar, hiçbir tutanak tutmanıza polis çağırmanıza gerek olmadan-ücret ödemeden arabayı normal teslim edebilirsiniz.

ama mini hasar yaptırmazsanız illa ki polis çağırıp tutanak tutturmanız gerekiyor. polis sizin alkollü olup olmadığınıza bakar, hasarla ilgili tutanak tutar. bu tutanağı araç tesliminde avise verirsiniz yine ücret ödemezsiniz.

mini hasar dağ başında başınıza bir iş gelirse polis bulamam korkusu yaşayanlar için ideal.

dağ başına gerek yok normal kendi hasarlarınızda polis zaten gelmiyor ki. ben aracı kiraladım tutanak istiyorlar lastiğim patladı, aracımı çizmişler dediğinizde gelmezler. o yüzden 15+20 lira fazla verip sigorta yaptırın kafanız rahat olsun

• quote:

quote:

Neden 35bin TL? kaskosu var araçların. Ben böyle bir sınır oldugunu bilmiyordum.

• Bir sorum olacak. 30 ağustostan 3 eylüle kadar Garenta'dan antalya teslimli benim üstüme araç kiraladık. Parasını da kira başlangıcından 20 gün önceden ödedik. Garenta findekse bakıyormuş. 3 öğrenciyiz. Eğer benim notum yeterli olmazsa, ek sürücü olarak gösterdiğimiz arkadaşlarımdan birinin kartı ile provizyon alabilir miyiz?

Şimdi antalyaya gidince madur olmak istemiyoruz. Paramız da 20 gün firma tarafından işlenmiş olacak. Eğer araç rezervasyonumuz büroda iptal edilirse paramızı ne kadar süre içinde geri alabiliriz? Çok fazla bütçemiz olmadığından başka bir yerden o para olmadan kiralama yapamayız.

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.