Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.233
Cevap
327
Favori
486.788
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Setur kanalıyla Avisten İst.Yeşilköy havaalanı teslimli araç sorduk. Astra,Focus,Fluence,Corollo sınıfı,otomatik dizel/benzinli 10 temmuz-10 ağustos arası 31 gün için önce günlük 130 TL'den 4030 TL dediler. Sonra 2785 TL teklif sundular.Günlüğü 90 TL'ye tekabül ediyor. Hayırlısıyla tamam dedik.
  • uzun süreli araç kiralamayı düşünyorun en uygun fiyat ne olur sizce aylık yada günlük fiyat bazında paylaşırsanız sevinirim.

benim kafamdaki bütçem olur mu olmaz mı bilmiyorum yeni araştırmaya başladım.

günlük 30/40 TL gibi

dizel ve clio sınıfında bir araç olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 21 Haziran 2017; 9:20:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gssn

uzun süreli araç kiralamayı düşünyorun en uygun fiyat ne olur sizce aylık yada günlük fiyat bazında paylaşırsanız sevinirim.

günlük 30/40 TL gibi

günlük 30 / 40 lira kurumsal firmalarda imkansız bi fiyat hocam. 1800-2000 lira arasında zorlarsanız bulabilirsiniz.
  • bakıyorum yaz sezonu geldi fiyatlar oynamaya başladı 2 gün 3008 326 tlye almıştım o fiyatı da bulamıyorum

bende işimi sağlama almak için ağustos ayına şimdiden rezervasyon yaptım indirimli alırım en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: mask345

Anadolu jet aracılığıyla enterprise dan araç kiralarken, bilet tarihi ile kiralama tarihinin aynı olması gerekiyor mu? Örneğin 25 haziranda gerçekleşecek uçuş nedeniyle 28 haziranda (internet üzerinden şimdi rezervasyon yapmak kaydı ile) kiralama olur mu? Birde ekonomik sınıfta, anadolujet-enterprise dan daha uygun bir kombinasyon var mı?

Yok hocam ben ta Mart'ta kullandığım bilet numarasıyla Mayıs'ta kiralama yaptım. Kimse bir şey sormuyor içiniz rahat olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

bakıyorum yaz sezonu geldi fiyatlar oynamaya başladı 2 gün 3008 326 tlye almıştım o fiyatı da bulamıyorum

bende işimi sağlama almak için ağustos ayına şimdiden rezervasyon yaptım indirimli alırım en azından

ben o fiyata cerato kiraladım
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    pazar gününden alsaydım mini sigorta dahil 320 tlye gelecekti cumartesiden aldım 326 tlye geldi :D
  • Selamlar,

İki üç gün önce araç kiralama için yardım istemiştim ancak istediğim fiyatlara bir türlü bulamıyordum.

https://www.bookingcar.com/

Buradan çok uyguna araç kiraladım. Full kasko yaptırdım.

11 Ağustos - 20 Ağustos arası 1150 TL ödedim.

Acenta Garenta bu arada.

Otomatik - Dizel ( Fluence, Hyundai Accent Blue Vs )

Bilginiz olsun buradan da bakmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: gssn

uzun süreli araç kiralamayı düşünyorun en uygun fiyat ne olur sizce aylık yada günlük fiyat bazında paylaşırsanız sevinirim.

günlük 30/40 TL gibi

günlük 30 / 40 lira kurumsal firmalarda imkansız bi fiyat hocam. 1800-2000 lira arasında zorlarsanız bulabilirsiniz.

1300 tl civarında buldum aylık fiyatı ama o da yüksek
  • siteye baktım fiyatlar hiçte uygun değil ben zaten aynı fiyata 3008 alabiliyorken bunlar aynı fiyata fluence falan veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

siteye baktım fiyatlar hiçte uygun değil ben zaten aynı fiyata 3008 alabiliyorken bunlar aynı fiyata fluence falan veriyor

Bilmediğim için soruyorum 3008'i ne kadar kiralamıştınız? Kaç günlük? Km sınırı var mıydı? Tarihler hangi aralık?
  • hangi firma ? araç nedir? kac yıl sözleşme detay verirseniz sevinirim. garentapro dan dediğiniz rakamları rahat yakalarsınız uzun vade de. 36 ay gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ağustos için baktım budget 3008 150 tl bu siteden bakınca aynı fiyata fluence focus vs arabalar çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0Lid

hangi firma ? araç nedir? kac yıl sözleşme detay verirseniz sevinirim. garentapro dan dediğiniz rakamları rahat yakalarsınız uzun vade de. 36 ay gibi

firma ismi yok maalesef peki 3 senelik kiralama sonucunda günlük araç kiralama bedeli ne kadar a geliyor, ve sözleşme şartlarında erken bırakma durumunda yaptırımları nedir? bilgilendirirmisiniz?
  • Öncelikli olarak tercihen ordu ili diğer seçenek trabzon olmak üzere d sınıfı veya suv kiralamak istiyorum. Tarih olarak 3 temmuzdan itibaren minimum bir hafta olarak nereyi tercih etmeliyim. Hangi firmaların kampanyası iyi. Fiyat olarak yardımcı olabilcek arkadaşlardan fiyat bekliyorm

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

Öncelikli olarak tercihen ordu ili diğer seçenek trabzon olmak üzere d sınıfı veya suv kiralamak istiyorum. Tarih olarak 3 temmuzdan itibaren minimum bir hafta olarak nereyi tercih etmeliyim. Hangi firmaların kampanyası iyi. Fiyat olarak yardımcı olabilcek arkadaşlardan fiyat bekliyorm

3-10 temmuz tarihlerinde trabzon havalanından baktım duster var enterprise 1400 küsür tutuyor sigortalarla prime şifresiyle. şansınıza qashqai falan gelebilir oda şans ayrıca daha önce başka araç grubundan kiralama yapmanız lazım vermeyebilir enterprise aracı size.

central VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI 120 PS COMFORTLINE TIPTRONIC 1386 tl mini sigorta dahil fiyatı

garenta SKODA SUPERB 1.6 TDI GREENTECH DSG PRESTIGE yada benzeri (passat yada talisman gelebilir) 1293 tl turkcell sarı kutu puanıyla

• Arkadaslar bireysel 1 aylik sinifi onemli degil bir arac kiralamamiz gerekiyor

Sanirim aylik 3, 4 bin km.siniri oluyordu ve fiyatlarda ortalma 2000 liraydi. Kurumsal firmalara bakiyorum ama o eskiden olan kampanyalari bulamadim. Daha once kiralayan veya tavsiye edebileceginiz bir yer var mi?

• www.garentapro.com dan inceleyebilirsiniz , fiyat vade vb olanakları. erken bırakabilirsiniz ama tahahhüt ettiğiniz bedeli size geri vermeyeceklerdir. o yüzden daha emin adımlar atmak lazım uzun vadede.

• https://www.paraflytravel.com/

üzerinden 750 liraya kadar araba kiralama işlemlerinize uygun oranlarla yardımcı olabilirim. Teklif için araç seçerek PM'den ulaşabilirsiniz.
  • Arkadaşlar 27 Haziran 2 Temmuz arasında Avis den 5 günlük dizel fiesta için ekstra kaskosuz 558 liraya rezervasyon yaptırdım. Sizce daha uyguna bulabilir miyim? Yoksa fiyat iyi mi? Birde Avis de nelere dikkat etmeliyim ve ekstra kasko olarak neyi tavsiye edersiniz? Cevap için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali007 -- 23 Haziran 2017; 0:47:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.