Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -IMAX-

hangi tarih saatleri seçiyorsun

enterprise da mini hasarın yanına cam,far sigortası almak lazım mı. zaten mini hasar karşılamıyor mu o ücreti
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    hayır cam far extra alacaksın zaten web sitesinde kasko karşılamıyor diye belirtmişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hayır cam far extra alacaksın zaten web sitesinde kasko karşılamıyor diye belirtmişler

kasko karşılamıyor onu gördüm de hasar sigortasıda mı karşılamıyor. normalde corallada 28 lira olan ücret qashqaide 45 liraya çıkıyor. fiyat pahalıya geliyor bu yüzden.
    karşılamadıgına göre demekki mini hasar cam far dahil değil üst grup oldugu için cam far fiyatı 25 tl oluyor
  • 5-6 mayıs arası Denizli'de bir günlük araç kiralayacağım.Aviste Genç sürücü paketi + Süper mini hasar sigortası aldığımda linea ve fiesta için 170 Tl fiyat çıkıyor.Daha ucuza alma şansım var mı?

• Skyscannerdan daha önce araç kiralayan var mıdır acaba?
    İstediğim tarihlerde circular var hire firmasından bana verdiği fiyat 378 tl iken, firmanın kendi sitesinde fiyat 500 TL çıkıyor. Bunun sebebi nedir acaba?

Aynı şekilde vivi.com.tr den nissa car rental firmasından 420 TL fiyat verirken kendi sitesinde 500 TLyi geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 28 Nisan 2017; 17:23:36 >
  • daha önce hep budget dan 3-6 saat ekleyerek araç kiralıyordum , bu sefer 3-6 saat seçince hata veriyor bende diğer şirketleri araştırıyorum, anadolujet enterprıse kampanyasıyla clıo gunluk 79tl dıyor ama bilet numaramla giriş yapıyorum günlük 110tl gosterıyor sıstemlerı bılgısı olan var mı?

birde hertz kullanan var mı hiç?
  • Konya'da günübirlik GLA kiralayabileceğim yer tavsiyesi var mıdır hesaplıca? ya da genel olarak öneriler?
    Saygılarımla...
  • Arkadaşlar Selam ,

6 Günlük Muğla tatili yapacağım, sizce sigorta dahil 846 TL'e Dizel Otomatik mi yoksa benzinli 780 TL'mi kiralamalıyım. Yakıt farkı çok olur mu ? Enterprise'da benzinli grubunda 1.6 motor da verebilir. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: badlordtr

Arkadaşlar Selam ,

6 Günlük Muğla tatili yapacağım, sizce sigorta dahil 846 TL'e Dizel Otomatik mi yoksa benzinli 780 TL'mi kiralamalıyım. Yakıt farkı çok olur mu ? Enterprise'da benzinli grubunda 1.6 motor da verebilir. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Dizel

• Trabzon Havalimanı için 23-25 aras 2 günlük araç kiralamada yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: badlordtr

Arkadaşlar Selam ,

66 lira fark var hocam buda yaklaşık olarak 150 km falan fazladan yol yapmak demek diğer micrayla. Sonuçta gezmek için geldiğinizi varsayarsak dizel totalde avantajlı olacaktır. En azından yakıtı dert etmezsiniz

• Enterprise'da Peugeot 3008 159 lira gözüküyor, üzeri çizili falan değil.

Rica etsem prime şifresi olan biri prime ile kaça geldiğine bakabilir mi? Daha uyguna geliyorsa prime şifresi kovalayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_6161

Enterprise'da Peugeot 3008 159 lira gözüküyor, üzeri çizili falan değil.

Rica etsem prime şifresi olan biri prime ile kaça geldiğine bakabilir mi? Daha uyguna geliyorsa prime şifresi kovalayayım.

hangi şube hangi gün
    Sabiha Gökçen hocam, bir günlük baksanız yeter haftaya hafta sonu için.

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_6161

Sabiha Gökçen hocam, bir günlük baksanız yeter haftaya hafta sonu için.

Teşekkür ederim.

Cumartesi alış Pazar teslim 164 Tl
    Pazar alış Pazartesi teslim 156 Tl hafta içide pazartesi salı falan 156 tl ye geliyor.
  • baktım öyle fiyat yazmıyor 164 tl yazıyor
  • quote:

baktım öyle fiyat yazmıyor 164 tl yazıyor

o fiyat normal ana sayfadan çıkıyor kampanyalı diye 159 tl hafta sonu dahil bu fiyata veriyorlar.
    olabilir ama o kişi prime fiyatını sormuş 159 tl üzerinden extra indirim yapmaz prime indirimi farklıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Skyscannerdan daha önce araç kiralayan var mıdır acaba?
    İstediğim tarihlerde circular var hire firmasından bana verdiği fiyat 378 tl iken, firmanın kendi sitesinde fiyat 500 TL çıkıyor. Bunun sebebi nedir acaba?

Aynı şekilde vivi.com.tr den nissa car rental firmasından 420 TL fiyat verirken kendi sitesinde 500 TLyi geçiyor.

Emin olmamakla birliktehttp://enucuzaarackiralama.com/ buradan belirttiğin yerlerden daha uygun fiyata kiralama yapabilirsin.
    Bahsettiğin duruma gelecek olursak birçok firmada bu durum mevcut. Yalnız circular car hire firmasını çok tavsiye etmem daha doğru şöyle söyleyeyim kaza olduğu zaman suçlu olmasan bile senden 350€ değer kaybı alıyorlar bilgin olsun bizzat yaşadım o yüzden kiralarken bunu göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim. o sitelerin verdiği fiyatlar sigortasız fiyatlar sigortalar eklenince bir cazibesi de kalmıyor bilgin olsun...

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.