Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.234
Cevap
327
Favori
486.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    leon nasıl çok nadir geliyor sa megane hb hiç gelmiyorsa megane sedan da aynı şekilde sadece görüntüde kalacak

rezervasyon yapsan bile yine cerato verirler

evet 3008 güzel olmuş ama fiyatı yüksek bide donanımı azsa o fiyatı haketmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 7 Nisan 2017; 10:20:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

enterprise yeni 3008 getirmiş prime fiyatı 149 tl 25 yaşa veriyor yazın denemek için alabilirim

Haziran'da da 308 geliyor 110TL ve benzer araçlar içinde megane var :)

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTaL_ErroR_44 -- 7 Nisan 2017; 10:31:21 >
  • FaTaL_ErroR_44 kullanıcısına yanıt
    o listeye çok güvenme ofise talisman grubunu sordum o grupta sadece talisman var diğer araçlar yok dedi

308 megane gösteriyor ama büyük ihtimal c4 verirler :D
  • quote:

o listeye çok güvenme ofise talisman grubunu sordum o grupta sadece talisman var diğer araçlar yok dedi

308 megane gösteriyor ama büyük ihtimal c4 verirler :D

yeni kasa c4'ler de fena değil bide full donanım verirlerse değme keyfine denemekte fayda var ön yargılı olmamak lazım
  • quote:

leon nasıl çok nadir geliyor sa megane hb hiç gelmiyorsa megane sedan da aynı şekilde sadece görüntüde kalacak

rezervasyon yapsan bile yine cerato verirler

evet 3008 güzel olmuş ama fiyatı yüksek bide donanımı azsa o fiyatı haketmiyor

bir kere megane hb yakalıyodum adam yeni müşteriden geldi içi dışı çok pis vermiyelim sana dedi. tanıdıklara falan ayarlıyorlar o araçları bana da ceed verip duruyorlar işte.

birde 3008 164 lira çıktı. 149 lirayı değiştirmişler sanırım
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    haftaiçi 149 tl haftasonu yüksek fiyat çıkabilir
  • Garenta için iştecell kurumsal hattı olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastik74 -- 7 Nisan 2017; 16:41:47 >
  • Arkadaslar avea prime kodu lazim yardimci olabilecek var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir süredir turkcell platinum europcar ile kiralıyordum. gayet de ucuzdu. vodafone a geçtik

şu an otomatik bir araç için en mantıklı indirim-firma hangisidir?

• 16 nisanda düğünüm var, 320 vb düşünüyorum evim sabihaya yakın. Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

• barracudaaa kullanıcısına yanıt
    eğer findex durumun iyi ise firmalar sana 3.20 c200 verir çünkü çogu findex e bakıyor enterprise önerirdim ama ilk kiralamaya mercedes vermiyor

Garenta 3.20 vb 167 tl

budget 186 tl

geniş araç istiyorsan superb alabilirsin arkadakiler rahat eder bmw nin arkası dar oldugu için sıkıntı çıkarır

superb tdi dsg ben yardımcı olabilirim 139 tl
  • Kredi notum 1617, superb çok güzel araç fakat gelin arabası için bmw veya c180-200 daha uygun gibi. Daha önce garentadan araç kiralamıştım ama cumartesi günü sabiha gökçende 320 veya c200 bulurmuyum o mesele.

• Arkadaşlar 3-4 günlüğüne VIP Mercedes Vito ya ihtiyacımız var önerebileceğiniz bir firma var mı ?
  • Arkadaşlar merhaba, 23-24 Mayıs Adana gidiş 26 Mayıs Antep dönüş için araç kiralama konusunda tavsiye ve yardımlarınızı rica ediyorum. Turkcell Platinum kullanıyorum yada Türk Telekom ile yardımcı olabilecekler mesaj atabilir. teşekkürler.
  • filodan bireysel araç kiralama bilgisi olan var mı
    24 veya 36 ay mercedes c180 e200 gibi araç kiralamak istiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samsung-İstanbul -- 10 Nisan 2017; 12:12:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barracudaaa

Kredi notum 1617, superb çok güzel araç fakat gelin arabası için bmw veya c180-200 daha uygun gibi. Daha önce garentadan araç kiralamıştım ama cumartesi günü sabiha gökçende 320 veya c200 bulurmuyum o mesele.

320d buldum 2 gün 500tl.

• quote:

Kredi notum 1617, superb çok güzel araç fakat gelin arabası için bmw veya c180-200 daha uygun gibi. Daha önce garentadan araç kiralamıştım ama cumartesi günü sabiha gökçende 320 veya c200 bulurmuyum o mesele.

Kredi notunu tam bilmiyorum ne kadar önemli ama Enterprise'ı öneririm yanlız onda da ilk seferde merso sınıfı vermiyorlar. Eğer 16sında ise düşün şöyle bir şey yapabilirsiniz atıyorum cuma günü en düşük sınıftan bir araç kiralarsınız daha sonra merso kiralayabilirsiniz
  • quote:

quote:

320d buldum 2 gün 500tl.

Sakıncası yoksa hangi firma acaba öğrenebilir miyim? ve neler bu fiyata dahil?
    Enterpsrise da en kıral araba olan Mercedes E 220 Avantgarde Dizel Otomatik 245 :)
  • barracudaaa kullanıcısına yanıt
    dizel diye okadar para verilmez aynı fiyata yeni e serisi veriyorlar yazık yani hem 320 nin arkası dar arkada oturacak gelin rahat edemz zaten gelinlikte yer kaplıyor düğün nişan için geniş araba önemlidir superb bu konuda tam oluyor bence terkar düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samsung-İstanbul

filodan bireysel araç kiralama bilgisi olan var mı
    24 veya 36 ay mercedes c180 e200 gibi araç kiralamak istiyorum...

https://www.garentapro.com/
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.