Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.237
Cevap
327
Favori
487.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse cevap vermemiş bir daha sorayım. Avis atatürkte bu cabrio bmwleri kimlere veriyorlar ya maşallah çicek gibi yan yana dizilmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

linea avis 79 budget 70 tlden veriyor

Budgette linea yok suan, sizin fiyatlandirmanizi nedense hic goremedim sitelerde :D suan 84 tl en dusuk bulabiliyorum linea

Aviste 88₺ suan linea sizde nasil79 oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi popeyex -- 26 Şubat 2017; 5:45:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • popeyex kullanıcısına yanıt
    nasıl yok bir sürü linea geziyor ofisin önünde gormesem nasıl fiyat yazicam budgetta linea var normal ve red sayfasında görünüyor

• Beyler Nişan için ilerleyen günlerde araç kiralayacağım. Öneriniz var mıdır ?

Garentadan düşünüyorum.
  • beyler uzun dönem kiralamayı güvenilir ve ucuz nerden yapıyorsunuz aylık yıllık
  • gariptirki kullanıcısına yanıt
    Sarı kutu ile cla180 149 a geliyor garentada. Ben kiralamıştım bir iki ay önce. Biraz hantal ama şekli yeter :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Sarı kutu ile cla180 149 a geliyor garentada. Ben kiralamıştım bir iki ay önce. Biraz hantal ama şekli yeter :)

Hocam hiç.sormayın beni o araçtan sonra ne keser bilmiyorum hala aklımda. Şekli yeter konusunda haklısınız. Yolda normal araçla yapsan bi ton korna selektör yersin ama mercedes olunca kimse dokunmuyo. Adamın teki köşeye park etmiş trafik onun yüzünden ağır ilerliyo adama ters ters baktım normalde ne bakıyon diyecek adamlar bile ağzını açıp bişey demiyolar. Dedim para sen nelere kadirsin

• Garenta da teminat tutari donem ici islemlere dustu, provizyonda kalmasi gerekmiyormuydu? Arac teslim edildikten kac gun sonra iade ediliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: popeyex

Garenta da teminat tutari donem ici islemlere dustu, provizyonda kalmasi gerekmiyormuydu? Arac teslim edildikten kac gun sonra iade ediliyor

Öyle oluyor sonra 2-3 günde size iade ediliyor

• popeyex kullanıcısına yanıt
    Ben iki kere garentadan kiraladım aracı teslim ettiğim anda mesaj geldi bankadan..
  • avisten fiesta ya da micra kiralamayı düşünüyorum hafta sonu için. fiesta 103, micra 116 tl gözüküyor. daha ucuza getirmenin bir yolu var mı? fiesta dizel düz vites, micra benzinli otomatik. çok fark eder mi 300 km yol için yakıt masrafı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

beyler uzun dönem kiralamayı güvenilir ve ucuz nerden yapıyorsunuz aylık yıllık

bununla ilgili paylaşım çok az. ayrı bir başlık olursa belki daha faydalı olur.

• Guest Account kullanıcısına yanıt
    budget red fiesta 77 tl micra clio 88 tl
  • s0Lid S kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam kimse fikir beyan etmiyor

• Arkadaşlar B180 benzeri araç nerden kiralayabilirim? İzmirdeyim bu arada Nisan ayında lazım. Teşekkürler

• yktzybl Y kullanıcısına yanıt
    Euronetcar ( eski Thrifty ) ve Sixt firmalarında vardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Euronetcar izmir şubesini kapatmış galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

avisten fiesta ya da micra kiralamayı düşünüyorum hafta sonu için. fiesta 103, micra 116 tl gözüküyor. daha ucuza getirmenin bir yolu var mı? fiesta dizel düz vites, micra benzinli otomatik. çok fark eder mi 300 km yol için yakıt masrafı?

Bir yanlışlıık olmasın? Ben geçen hafta dizel otomatik focusu 3 gün 219 TL ye kiraladım.(Salı,Çarşamba,Perşembe) Belirttiğiniz fiyatlar çok geldi. Haftasonu bu kadar artıyormu fiyatlar?
  • 0zqur kullanıcısına yanıt
    3 gün nasıl 219 oluyor hangi kampanya

• quote:

Orijinalden alıntı: 0zqur

quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

avisten fiesta ya da micra kiralamayı düşünüyorum hafta sonu için. fiesta 103, micra 116 tl gözüküyor. daha ucuza getirmenin bir yolu var mı? fiesta dizel düz vites, micra benzinli otomatik. çok fark eder mi 300 km yol için yakıt masrafı?

Bir yanlışlıık olmasın? Ben geçen hafta dizel otomatik focusu 3 gün 219 TL ye kiraladım.(Salı,Çarşamba,Perşembe) Belirttiğiniz fiyatlar çok geldi. Haftasonu bu kadar artıyormu fiyatlar?

açıkçası fiyat bana da çok geldi fakat denizlideyim ve burda kısıtlı sayıda firma var. mecburen 103 tl ye rezervasyon yaptırdım cts. günü için. %40 indirim kodum vardı bunu kullanmak istedim fiyat 102 tl ye düştü :D

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.