Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • clio olarak bakmayacaksın sana fiesta da verebilir o grupta 2 3 tane araba var sigorta hariç günlüğü 94 tlye geliyor

7 gün mini 91 tl yapıyor yaz sezonuda düşününce fiyat normal görünüyor yaza doğru o fiyatı bile bulamayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 23 Şubat 2017; 15:22:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin07

quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: muratdemirci07

Garenta dan kadikoy subesinden 3 gunlugune kia rio rezervasyonu yaptim kadikoy subesinin arac durumu nedir acaba yada ellerinde rio yoksa ne verirler bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim...

ellerinde kia marka araç dolu garentanın. sanırım kia çok iyi fiyattan veriyor araçları. kia yoksa o grupta clio var clio yoksa fluence, cerato falan vermeleri lazım

KİA distribütörü ile garenta nın sahibi aynı o yüzden ..

şimdi farkettim bende düşünüyordum hiç bi yerde olmayan kia sevdası nerden geliyor bilgi için teşekkürler. keşke vw distribütörü falan olsaydı. pololara golflere binerdik

• Ozman uygun diyorsunuz,şimdiden yapayım bari,Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor’da yeni bir dönemin heyecanı yaşanıyor. Çelik Motor bünyesinde müşterilere verilen araç kiralama hizmetleri bundan böyle “Garenta” markası altında yoluna devam edecek. Müşteriler günlük kiralamada “GarentaDAY”, uzun dönem kiralamada ise “GarentaPRO”markalarından hizmet alacak. Bu birleşimle birlikte 2005'ten bu yana Türkiye’de operasyonel kiralama pazarına yön veren Çelik Motor Filo markası yenilendi. Çelik Motor Filo, yıllara dayanan rakipsiz deneyimini artık Garenta çatısı altında “GarentaPRO” markasıyla sürdürecek.

Çelik Motor Genel Müdürü Bora Koçak: “Uluslararası marka olma yolunda adım attık”

SAATLİK KİRALAMAYA BAŞLAYACAK
    Garenta çatışı altında, 2016 yılında kısa ve uzun dönemli kiralamada ortalama 28 bin adetlik filo kiralama hedefliyoruz diyen Koçak, “Müşterileri uzun dönem araç kiralamada "GarentaPRO”, kısa dönem kiralamada ise “GarentaDAY” markalarından hizmet alıyor olacak. Ayrıca GarentaMOOV adlı yeni markamız ile saatlik kiralamaya nisan ayı itibarı ile başlıyoruz. GarentaMOOV’da “kullandığın kadar öde” sistemi yer alacak. Bu sistem ile iş merkezlerinin ortak havuz araçlarından kartla okutarak, hem kurumsal hem bireysel olarak kullanma imkânı sunacağız. Öte yandan Garenta, en büyük filo alıcısı olduk” dedi. Şirket ikinciyeni.com markasıyla da 15 bin adet de ikinci el araç satışı hedefliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 23 Şubat 2017; 15:47:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Asaf

Garentadan araba kiralayacağım ancak turkcell kullanıcı değilim forumda çek satanlardada bulmadım bu sarı kutu indirimini nasıl temin edebilirim acaba?

Bu arada imax hocam skoda octavia kiralamaya karar verdim provizyondan ötürü.

Garenta kampanyalar kısmındaki tüm kampanyaları olabildiğince sorgulayın. Ben mesela THK miles kampanyasından çok uyguna araba yakaladım. Sarı puana gerek yok.

Bu arada Garentapro'dan 1 yıllığına Kia Cerato kiraladım. Memnunum araçtan, Opel'in 136 beygirlik motoru var, uçuyor araç :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ERPmühendisi

quote:

Garentadan araba kiralayacağım ancak turkcell kullanıcı değilim forumda çek satanlardada bulmadım bu sarı kutu indirimini nasıl temin edebilirim acaba?

Garenta kampanyalar kısmındaki tüm kampanyaları olabildiğince sorgulayın. Ben mesela THK miles kampanyasından çok uyguna araba yakaladım. Sarı puana gerek yok.

Bu arada Garentapro'dan 1 yıllığına Kia Cerato kiraladım. Memnunum araçtan, Opel'in 136 beygirlik motoru var, uçuyor araç :)

otomatik mi hocam yakıt durumu nedir. ses sistemi kalitesi nasıl.

• quote:

quote:

quote:

Otomatik, 7 vites. Akıllı uslu giderseniz 5-5,5 lt yakar. Hafif basmayla 6,5-7 görürsünüz.

Ses sitemini pek beğenmedim, daha iyi olabilirmiş. Küçük de olsa dokunmatik ekranı ve geri dönüş kamerası var. sunroof, koltuk ısıtma, hız sabitleyici, yapmur sensörü, bluetooth... donanımı fena değil. Sadece süspansiyonları çoook sert. Ufacık hız azaltıcı engelde bile rahatsızlık veriyor, takkk diye ses geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERPmühendisi -- 23 Şubat 2017; 16:29:59 >

• ERPmühendisi kullanıcısına yanıt
    arkadaşım celyse kullanıyordu ceratoya geçtikten sonra bir daha bırakamadı sürekli onu kiralıyor full donanım sunrooflu veriyorlardı

sport a alınca araba manyak gidiyor diyordu :D tasarımı da güzel zaten bende beğeniyorum

opel kia ya motor vermiyor nasıl cerato daki opel motoru oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

arkadaşım celyse kullanıyordu ceratoya geçtikten sonra bir daha bırakamadı sürekli onu kiralıyor full donanım sunrooflu veriyorlardı

sport a alınca araba manyak gidiyor diyordu :D tasarımı da güzel zaten bende beğeniyorum

opel kia ya motor vermiyor nasıl cerato daki opel motoru oluyor ?

Beygir, tork gibi değerleri aynı diye Opel motorudur diye düşündüm :) Yoksa değil mi:)

Yalnız aracın ağırlığına göre motor hayli kuvvetli. Gazı kökleyip ani kalkış yapınca arabaya birşeyler oluyor, lastikleri pek iyi değil sanırım (Nexon) ani kalkışta yolu iyi tutamıyor, boşa dönüyor.

• ERPmühendisi kullanıcısına yanıt
    ne alaka ozaman bütün firmalar aynı değerde motor yapıyor hepsi birbirine motor mu veriyor güldürdün :D

neden kia motor yapamaz mı onların amacı motor zaten aynı motor elantra da da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 23 Şubat 2017; 16:44:25 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Otomatik, 7 vites. Akıllı uslu giderseniz 5-5,5 lt yakar. Hafif basmayla 6,5-7 görürsünüz.

Ses sitemini pek beğenmedim, daha iyi olabilirmiş. Küçük de olsa dokunmatik ekranı ve geri dönüş kamerası var. sunroof, koltuk ısıtma, hız sabitleyici, yapmur sensörü, bluetooth... donanımı fena değil. Sadece süspansiyonları çoook sert. Ufacık hız azaltıcı engelde bile rahatsızlık veriyor, takkk diye ses geliyor.

ceed kullandım. çok yakıyordu normal kullanımda birde. ses sistemi aynı o zaman. ama uzun yolda rahat değildi çok yoruyor insanı süspansiyonu güzeldi vw kadar olmasada iyiydi. teşekkürler bilgiler için

• geçen yaz enterprise dalaman havalimanı'ndan 5 gün için nissan micra 1.2 otomatik benzinli kiralamıştım. Cinemaximum'un üyelere özel indirim kodu vardı. Kampanya hala devam ediyor. 560 lira vermiştim. Aracı teslim almak için şubelerine gittiğimde aracı ne için kullanacağımı sormuşlardı. Fethiye - Ölüdeniz'e tatile geldiğimi ve aracı civardaki turistik merkezlere gitmek için kullanacağımı söylemiştim. Bölgenin virajlı, yollarının rampalı ve bozuk olduğunu söyleyerek hiçbir fark istemeden nissan qashqai otomatik dizel jeep vermişlerdi. 5 günde toplam 700km yol yaptım ve sadece 180 lira benzin ödedim.

Bu arada isimlerini bilmiyorum ama dalaman enterprise ekibi gerçekten sıcak kanlı, yardımsever bir ekip.

edit: dizel - benzinli hatası düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 24 Şubat 2017; 10:11:23 >
  • garenta da miles&smiles üyelerine 92 TL'ye otomatik dizel focus ve 1000 mil kampanyası güzel duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

geçen yaz enterprise dalaman havalimanı'ndan 5 gün için nissan micra 1.2 otomatik dizel kiralamıştım. Cinemaximum'un üyelere özel indirim kodu vardı. Kampanya hala devam ediyor. 560 lira vermiştim. Aracı teslim almak için şubelerine gittiğimde aracı ne için kullanacağımı sormuşlardı. Fethiye - Ölüdeniz'e tatile geldiğimi ve aracı civardaki turistik merkezlere gitmek için kullanacağımı söylemiştim. Bölgenin virajlı, yollarının rampalı ve bozuk olduğunu söyleyerek hiçbir fark istemeden nissan qashqai otomatik benzinli jeep vermişlerdi. 5 günde toplam 700km yol yaptım ve sadece 180 lira benzin ödedim.

Bu arada isimlerini bilmiyorum ama dalaman enterprise ekibi gerçekten sıcak kanlı, yardımsever bir ekip.

aslında araçlar çok yakmıyor bizim benzin çok pahalı lafını birkez daha gördüm. sizin gezdiğiniz tarihlerde mazot 3,80, 3.70 arasındaymış. araç fiyatlara göre 6.7 6.9 litre yakmış 100 km'de. km başına 25 kuruş dizel otomatik suv için çok çok güzel. ama gel gör bugün kiralasanız aynı araç km başına 32 kuruş yakacak aynı depo 220-225 liraya dolacak. 40-45 lira fazla. aradaki zam % 22 ahh ahh diyecek çok şey var aslında.

• fantastik74 kullanıcısına yanıt
    adamlar km sınırlı ama düşünceliler üst grup veriyorlar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 24 Şubat 2017; 10:14:44 >
  • Haklısınız tam tersi olacak. Qashqai dizeldi, micra benzinli

• quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

adamlar km sınırlı ama düşünceliler üst grup veriyorlar :D

yaptıkları çok büyük jest o konuda problem yok. takdire şayan ama benzin fiyatlarını görünce dayanamadım hocam .

geçen sene uzun yolda git gel 830 küsür km yapmıştım 170 liraya.
  • Kiralama sitelerini inceliyorumda hopi ile kiralama kampanyasi %30 diyor. Kampanyasiz kiralama ucreti daha dusuk cikiyor, atiyorum kampanyasiz 110 ₺ kampanyali 120 oluyor. 120₺ uzerinden %30 mu olacaknhic bise anlamadim arkadas deneyen var mi

• Abi anlamiyorum aviste kampanyasiz line kiralama 88₺. Hopi%30+20₺ paracik ile 110₺ oluyor. Anlayan var mi simdi bunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • popeyex kullanıcısına yanıt
    linea avis 79 budget 70 tlden veriyor
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.