Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

Sixt en iyisi helede.turkcell.kurumsal hattiniz varsa yada tanidiginiz cok.ucuza araclari ve hepsi sifir 10 bin km yi gecmeyen araclar

Almira da netten ayirttiginizda gidip arac bulamama olanaginiz var ve kurumsal yapidan uzak subeleri tavsiye etmem

+1 hocam Almira kurumsallıktan çok uzak.
  • quote:

Sixt en iyisi helede.turkcell.kurumsal hattiniz varsa yada tanidiginiz cok.ucuza araclari ve hepsi sifir 10 bin km yi gecmeyen araclar

Almira da netten ayirttiginizda gidip arac bulamama olanaginiz var ve kurumsal yapidan uzak subeleri tavsiye etmem

kurumsal hattı olanlar bir kaç defa sms atıp kiralama yapabiliyor mu yoksa bir sınırı var mı? cek satış kısmında bunu da satan var mıdır acaba?
  • Motosiklet kiralama konusunda bilgisi olan var mı özellikle avrupa yakasında?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: royals

quote:

kurumsal hattı olanlar bir kaç defa sms atıp kiralama yapabiliyor mu yoksa bir sınırı var mı? cek satış kısmında bunu da satan var mıdır acaba?

sınırsız kullanılıyor hocam ben arkadaşım dan alıyorum sürekli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: royals

quote:

sınırsız kullanılıyor hocam ben arkadaşım dan alıyorum sürekli

Süresi mi doldu bu kampanyanın?

Düzeltme: 2014 sonuna kadarmış.

http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/kampanyalar/iste-kazan/turkcell-kurumsal-avantajlari-ayaklarinizi-yerden-kesecek?place=similar_campaigns

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2artı8 -- 7 Nisan 2014; 15:24:08 >

• Herkese selam, haziran ayı içerisinde transporter tarzı bir araca ihtiyacım olacak 3 günlüğüne. Nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olabilecek arkadaşım var mı aranızda?

teşekkürler
  • bu nasıl iş ? polo manuel dizel'e günlük 100 küsür lira istiyor..
    central'da aynı araç 75 lira...
  • Avionics kullanıcısına yanıt
    Kullandığım siteleri yazayım, Türkiye'nin merkezi yerlerinde ve havaalanlarında uygun fiyatlarla bulabiliyorsunuz.

www.kayak.com
    www.hotwire.com
    www.priceline.com
    www.expedia.com (avantajix'ten iade alabiliyorsunuz)
    www.rentalcars.com

• arkadaşlar ZEPLİNCAR dan araç kiralayan oldu mu hiç

link
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSeyTan1907

bu nasıl iş ? polo manuel dizel'e günlük 100 küsür lira istiyor..
    central'da aynı araç 75 lira...

Dostum ben her zaman soyluyorum centraldan baskasi yalan en iyi hizmet en temiz araclar onda kazada bile kusurun olsada sen bi odeme yapmiyorsan tutanagin varsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avis ile Budget provizyon bedellerini arttırdılar.

BMW 3.16'ya eskiden 1000TL provizyon çekilirdi şimdi 1500TL oldu
    BMW 3.20'ye eskiden 1.500TL provizyon çeklilirdi şimdi 2 kredi karttan 1 tanesinden 1.500TL 2.ci kredi karttan 500TL
    Volvo s60 eskiden 750TL olan provizyon bedeli 1.000TL olmuştur.
  • Arabayı kullanacak ikinci kişininde ehliyetinin iki yılı doldurması gerekiyor mudur acaba ? bu konuda bilgisi olan ?
  • Kesinlikle GARENTA diyorum daha yeni firma Anadolu grubuna ait araçların hepsi dizel. Tavsiye ederim.
  • merhaba, şanlıurfa havalimanından uygun rakama kiralanabilecek dizel araç için, nereyi önerirsiniz? tşk
  • 1. Sixt Turkcell kurumsal hatlara %25

2. Avis Avea hatlara %30

3. Budget Vodafone hatlara %30, Vodafone Red ve Red Elite hat sahiplerine %50 (franchise ofisler hariç)
    inidrim sağlıyor. Bilginize...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • reklam yapma sende ya sıfır mesajın var direk bu reklamı yapmak için üye olmussun .bide güya bize yardımcı olmaya calısıyor :D
  • spammer S kullanıcısına yanıt
    Üyelik tarihim belli ama haklısın tabi ilk izlenim böyle oluyor bişey diyemem şaşırmadım =)
  • Yoyo kurumsal bir firma arkadaşon reklam yaptıgını düşünmüyorum ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim km başı ücret diyo arabayı dolu depoyla alıp gittiğimz km başı 65 kuruş + kiralama ücreti mi kesecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock_starr

Yoyo kurumsal bir firma arkadaşon reklam yaptıgını düşünmüyorum ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim km başı ücret diyo arabayı dolu depoyla alıp gittiğimz km başı 65 kuruş + kiralama ücreti mi kesecek ?

Aynen hocam. Yani normal kiralama için değilde şehiriçinde araç lazım olduğunda taksiden iyi bir çözüm. Nispeten lüks araçlar/kısa süreli kiralama ve park problemi yok.
  • rock_starr kullanıcısına yanıt
    Araçlarda taşıt tanıma sistemi var. İstediğiniz shell istasyonundan fulleyebiliyorsunuz. Aracı teslim aldığınız km ile aracı teslim ettiğinizdeki km farkı tespit ediliyor.
    Daha sonra yapılan mesafe 0,50 kuruş veya 0,60 kuruş ile çarpılıyor. Aracın sınıfına göre değişiyor. Pahalı araçlar için km başı maliyet daha fazla. Yani toplam maliyet araç kiralama ücreti + km başı yakıt tutarından oluşuyor. 1 saatlik bile kiralanabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.